Nechci dítě, ale bojím se otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Milašek99
Nováček 1 příspěvek 01.11.18 14:24
Nechci dítě, ale bojím se otěhotnění

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, s přítelem jsem měla včera pohlavní styk, ale zřejmě něco “uniklo” a já se bojím ze bych mohla otěhotnět, beru pravidelně antikoncepci asi půl roku, ale jsem v 7 denní pauze. Poslední tabletku jsem si vzala v pondělí a pořád nic. Ale udělal se do mě jen trošičku, a ne moc hluboko, protože, když to řeknu hloupě, tak to ze mě vyteklo. Ale i tak se bojím, že když jsem v te pauze, tak bych mohla otěhotnět.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
smurfka
Nadpozemská drbna 29985 příspěvků 01.11.18 14:26

pokud bereš HA správně, jsi chráněná i v pauze :roll: bože lidi, čtěte si ty příbalové letáky, nejsou tam jen pro zaplnění místa v krabičce

Popokatepetla
Závislačka 3188 příspěvků 01.11.18 14:27

Pokud bereš antikoncepci správně, jak máš, tak na 99% procent těhotná nejsi. Antikoncepce funguje i v té sedmi denní pauze.

tininas
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 01.11.18 14:44
@Milašek99 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, s přítelem jsem měla včera pohlavní styk, ale zřejmě něco “uniklo” a já se bojím ze bych mohla otěhotnět, beru pravidelně antikoncepci asi půl roku, ale jsem v 7 denní pauze. Poslední tabletku jsem si vzala v pondělí a pořád nic. Ale udělal se do mě jen trošičku, a ne moc hluboko, protože, když to řeknu hloupě, tak to ze mě vyteklo. Ale i tak se bojím, že když jsem v te pauze, tak bych mohla otěhotnět.

Ahoj.

Tímto stádiem jsme si prošla každá.

Na 99,9 % se nic nestalo.

Gratuluji k zodpovědnému sexuálnímu chování.

tininas
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 01.11.18 14:45
@tininas píše:
Ahoj.

Tímto stádiem pochybování jsme si prošla každá.

Zabatko
Závislačka 4298 příspěvků 01.11.18 14:48
@Milašek99 píše:

Vždycky to vyteče. Proboha, to je dotaz. :roll:

smurfka
Nadpozemská drbna 29985 příspěvků 01.11.18 14:49
@Zabatko píše:
Vždycky to vyteče. Proboha, to je dotaz. :roll:

třeba si myslí že když to do ní stříkne hlouběji, že se to vstřeba :mrgreen: :nevim:

Zabatko
Závislačka 4298 příspěvků 01.11.18 14:50
@smurfka píše:
třeba si myslí že když to do ní stříkne hlouběji, že se to vstřeba :mrgreen: :nevim:
:mrgreen:
smurfka
Nadpozemská drbna 29985 příspěvků 01.11.18 14:50
@tininas píše:
Ahoj.

mluv za sebe..
zodpovědné je si přečíst leták..pak by se tak blbě neptala..

smurfka
Nadpozemská drbna 29985 příspěvků 01.11.18 14:51
@Zabatko píše: :mrgreen:

já si myslím že je fakt škoda že už nevychází Bravíčko…je vidět, že nás pořádně vzdělalo :mrgreen:

Zabatko
Závislačka 4298 příspěvků 01.11.18 14:52
@tininas píše:
Ahoj.

Každá ne, co se mých mladých sexuálních let týče, tak jsem věděla, jak antikoncepce funguje. :nevim:

Zabatko
Závislačka 4298 příspěvků 01.11.18 14:53
@smurfka píše:
já si myslím že je fakt škoda že už nevychází Bravíčko…je vidět, že nás pořádně vzdělalo :mrgreen:
:mrgreen:
tininas
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 01.11.18 14:54
@smurfka píše:
mluv za sebe..

Ahoj.

Mluvím. :)

Ony ty letáky nejspíš píšou chlapi, takže někdy je jim hodně těžko porozumět. :)

Edit: Oni za Ony. :)

Příspěvek upraven 01.11.18 v 14:55

Zabatko
Závislačka 4298 příspěvků 01.11.18 14:54
@smurfka píše:
mluv za sebe..

Tos trefila hřebíček na hlavičku. Víš, jak je takový leták složitá věc? :mrgreen: Ale beze srandy, myslíš, že jsou všichni lidi schopni pobrat informace z příbalového letáku? Přece jen - pořád má polovina populace IQ nižší než 100.

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15240 příspěvků 01.11.18 14:55
@smurfka píše:
já si myslím že je fakt škoda že už nevychází Bravíčko…je vidět, že nás pořádně vzdělalo :mrgreen:
:lol: ještě bylo BravoGirl :lol:
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >