Nechci dítě, partner na mě tlačí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 11:37

Nechci dítě , partner na me tlačí

Ahoj, problém je to obrovský. Mam 2 deti,1 z předchozího manželství, 2 teď. Malé jsou 2,5roku..partner tlačí na další, ví že já nechci. Na začátku jsem mu řekla že možná ale že nevím. Máme za sebou nevěru kdy mě podváděl v těhotenství a ještě rok to trvalo než to ukončil, do dnes má s milenkou pracovní vztah..to je asi ten hlavní důvod z mnoha proč nechci další..teď si tak nějak žiji v klidu, zůstala jsem s ním a dala tomu šanci. Hlavne kvůli tomu, že mám mimino jsem na mateřské s tím, že po mateřské se uvidí.
Denně to chce řešit. Teď je to ve fázi kdy mě donutil říct že mozna v září :roll: aby dal pokoj. Ví dobře že nechci a pořád tlačí. Už sem sním omezila i sexuální život, I když mi to vadí. Bojím se. Přemýšlím nad antikoncepci ale to by ho zabilo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7684
13.1.22 11:43
@Anonymní píše:
Ahoj, problém je to obrovský. Mam 2 deti,1 z předchozího manželství, 2 teď. Malé jsou 2,5roku..partner tlačí na další, ví že já nechci. Na začátku jsem mu řekla že možná ale že nevím. Máme za sebou nevěru kdy mě podváděl v těhotenství a ještě rok to trvalo než to ukončil, do dnes má s milenkou pracovní vztah..to je asi ten hlavní důvod z mnoha proč nechci další..teď si tak nějak žiji v klidu, zůstala jsem s ním a dala tomu šanci. Hlavne kvůli tomu, že mám mimino jsem na mateřské s tím, že po mateřské se uvidí.
Denně to chce řešit. Teď je to ve fázi kdy mě donutil říct že mozna v září :roll: aby dal pokoj. Ví dobře že nechci a pořád tlačí. Už sem sním omezila i sexuální život, I když mi to vadí. Bojím se. Přemýšlím nad antikoncepci ale to by ho zabilo.

Je muslim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27751
13.1.22 11:45

Nebuď uťáplá puťka a prostě si to s ním vyřikej, že další dítě nechceš.
Co na to jako chceš napsat. Myslíš, že s esituace v září zlepší?

A osobně bych se asi takovému xindlovi, co podvádí ženskou v těhotenství, ohledně nějakého dalšího dítěte vysmála do ksiftu.

Edit: A pokud dítě nechci a s partnerem není řeč (kondom apod.), tak se prostě chráním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27149
13.1.22 11:46

Antikoncepce je tvoje věc. Počet dětí nakonec v důsledku taky. Dvě děti jsi mu neslíbila. On těhotný, rodit a starat se nebude. Po tom co jsi zažila se nedivím, že se k němu nechceš ještě víc upoutat a být ještě závislejší. Nedávala bych mu naději, ale jasně řekla, ze dvě děti jsou dost a další nechceš. Tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
13.1.22 11:46

Nemá právo Tě do dítěte tlačit a Ty bys neměla podlejhat nátlaku. Stejně to na mě působí tak, že nejsi šťastná a tak nějak s ním seš hlavně kvůli tomu, že teď nemáš příjem. S dalším dítětem si jenom zhoršíš situaci, která už je tak blbá. Začít brát antiko není řešení, jen útěk před řešením celé Tvé situace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22930
13.1.22 11:47

Myslím, že by ses měla přestat nechat tlačit do kouta a pokud jsi si jistá, že další dítě nechceš, přestaň ho vodit za nos a na férovku mu to řekni. Jestli dobře chápu, malá je jeho, takže nějaký nátlak na další vlastní potomky mi přijde hloupý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2144
13.1.22 11:47

Nesla bych do toho. Celkove nemate doma dobre klima. Nastoupila bych po MD do prace a trochu se postavila ma vlastni nohy. Pokud dite skutecne nechces, tak byvh se zacala chranit, at se chlap treba po*sere. Mas snad doma taky nejaky slovo, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27149
13.1.22 11:48
@Piju čaj píše:
Nemá právo Tě do dítěte tlačit a Ty bys neměla podlejhat nátlaku. Stejně to na mě působí tak, že nejsi šťastná a tak nějak s ním seš hlavně kvůli tomu, že teď nemáš příjem. S dalším dítětem si jenom zhoršíš situaci, která už je tak blbá. Začít brát antiko není řešení, jen útěk před řešením celé Tvé situace.

No, naopak..začít brát antikoncepci je docela dobrá prevence..kdoví co může chlapa napadnout, aby dítě získal, i přes odpor. Očividně se ho bojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 11:54
@andelka83 píše:
No, naopak..začít brát antikoncepci je docela dobrá prevence..kdoví co může chlapa napadnout, aby dítě získal, i přes odpor. Očividně se ho bojí.

Nebojím se ho, to ne. Jen už to trvá půl roku a jsem z toho na prášky. Když je víkend tak o tom chce mluvit celé dny. Hádky a přesvědčování. Jak chce ještě jedno dítě k e menší dceři a ze dcera díky mě bude chudák sama. Že chce pro no parťáka bla bla.

• Citovat
  • Nahlásit
104462
13.1.22 11:55

Dost chápu že další dítě nechceš. Máte už jedno, ty dokonce dvě a osobně s někým kdo by mě v těhotenství podváděl a ještě rok poté bych se hodně rozmýšlela vůbec žít, natož abych s ním plánovala dalšího potomka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6606
13.1.22 11:57
@Anonymní píše:
Nebojím se ho, to ne. Jen už to trvá půl roku a jsem z toho na prášky. Když je víkend tak o tom chce mluvit celé dny. Hádky a přesvědčování. Jak chce ještě jedno dítě k e menší dceři a ze dcera díky mě bude chudák sama. Že chce pro no parťáka bla bla.

No to si ale měl rozmyslet dřív, než tě jako těhotnou začal podvádět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104462
@Anonymní píše:
Nebojím se ho, to ne. Jen už to trvá půl roku a jsem z toho na prášky. Když je víkend tak o tom chce mluvit celé dny. Hádky a přesvědčování. Jak chce ještě jedno dítě k e menší dceři a ze dcera díky mě bude chudák sama. Že chce pro no parťáka bla bla.
@Anonymní píše:

To bych mu řekla že já bych chtěla parťáka pro život, který by se po dobu mého těhotenství a rok poté nevyšukával jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@andelka83 píše:
No, naopak..začít brát antikoncepci je docela dobrá prevence..kdoví co může chlapa napadnout, aby dítě získal, i přes odpor. Očividně se ho bojí.
@kalie píše:
Nesla bych do toho. Celkove nemate doma dobre klima. Nastoupila bych po MD do prace a trochu se postavila ma vlastni nohy. Pokud dite skutecne nechces, tak byvh se zacala chranit, at se chlap treba po*sere. Mas snad doma taky nejaky slovo, ne?

Už i v zápalu vzteku jsem slyšela že půjde jinam, to mě odradilo ještě víc. Po tom všem. Jakmile řeknu že opravdu nechci je zle.

• Citovat
  • Nahlásit
6606
13.1.22 11:58
@Anonymní píše:
Už i v zápalu vzteku jsem slyšela že půjde jinam, to mě odradilo ještě víc. Po tom všem. Jakmile řeknu že opravdu nechci je zle.

Však to už jednou udělal, tak co čeká. Proč s ním jsi? Osobně bych to nezvládla

Příspěvek upraven 13.01.22 v 11:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27149
13.1.22 11:58
@Anonymní píše:

Bojíš se říct svůj názor a stát si za ním. Plus fakt, že on snad u vás rozhoduje o tom, zda bereš antikoncepci nebo ne? To je tvoje věc, tvoje tělo, tvoje rozhodnutí.
Dcera sourozence přece už má. Náš nejmladší k sobě taky parťáka nemá..a co? Ono se to poměrně dost přeceňuje. A copak on by udělal pro to, abys změnila názor? Kromě nekonečného omílání a nucení? A v podstatě manipulace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat