Nechci druhé dítě, on jo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 06:16
Nechci druhé dítě on jo

Nevím jak dal. Přítel na mě tlačí že chce druhé dítě synovi je 6 let a že by to už chtělo druhé. Jenže já druhé nechci. Když mu řeknu důvody ( jsem na vše sama nemáme ani hlídací babičku, přítel s námi nikam nechce výlet, dovolená vše sama se synem.) On si stejně mele svou ale že by něco změnil to ne. Já si s malým užívám je to partak podnikáme různé výlety letos spolu letime k moři. Jenže když by bylo miminko sama na něj ještě se věnovat synoj bojím se že bych to nedala. Teď si to fakt moc užíváme že už je větší a omlouvám se ale omezit se miminkem se my nechce. Jsem sobec ale cítím to tak. Jenže co teď odejít od něj když on si furt mele tu svou??

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3783 příspěvků 12.05.19 06:23

Jestli ti 6 let nepomaha se synem, s druhym ti pomáhat určitě nezacne. druhe dite bych s nim nemela.

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 45941 příspěvků 12.05.19 06:27

Tak mu dej jasne podminky a pravidla. Otevri mu oci, jak probihalo 6r. :nevim:.
Dokud nebude zmena, tak nebude zadne dite a klidne muze on na rodicak a byt doma 3r. a starat se.
Nebo volnost, aby si poridil druhe dite jinde.

Elishka1
Závislačka 3248 příspěvků 12.05.19 06:52

At udělá změny on a pak se rozhodni,

to ze slibi nic neznamená, zas bys byla na vše sama

cecetka
Echt Kelišová 8367 příspěvků 12.05.19 07:05

Plne te chapu. Syn zrejme pujde do skoly. Pri predstave zacinajiciho skolaka a mimina, kdy mi nikdo s miminem nepomuze, se mi dela zle :?

Ijen
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 12.05.19 07:07

Mlit si muze co chce, rekla bych mu na rovinu jak to citim ja. Za prve pritel, takze si te nevzal. Pro tebe nakonec mozna dobre. Za druhe se o dite nestara a netravi s vami volny cas, nefungujete jako rodina. Proc druhe dite? Treba proto abys zase nikam nemohla a sedela doma s miminem.

Uživatel je onlinejannina1
Závislačka 4711 příspěvků 12.05.19 07:07

Hlavne si nedelat deti s prateli, ale s manzeli :mavam:

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 45941 příspěvků 12.05.19 07:14
@jannina1 píše:
Hlavne si nedelat deti s prateli, ale s manzeli :mavam:

To by zustalo plno zenskych bez decek, nez by se dockaly manzela.

Uživatel je onlinejannina1
Závislačka 4711 příspěvků 12.05.19 07:19
@Kelsey píše:

Ano, ale pak to zajisteni v pripade rozchodu neni zadne, prece jen manzelstvi poskytuje jistotu.Je tady i tom x clanku.

cecetka
Echt Kelišová 8367 příspěvků 12.05.19 07:28
@jannina1 píše:
Ano, ale pak to zajisteni v pripade rozchodu neni zadne, prece jen manzelstvi poskytuje jistotu.Je tady i tom x clanku.

Manzelstvi ma sve vyhody a bohuzel i nevyhody. Stejne tak ziti na psi knizku ma sve vyhody a nevyhody. Kazdy si ma vybrat formu vzrahu, jaka mu vyhovuje. (Ale i tak si myslim, ze vetsinou se do. manzelstvi nehrnou chlapi :nevim: )

Co se tyka poctu deti, tak musi byt shoda obou. Pokud jeden nechce, druhy ho nutit nemuze. Stejne omezujici je i odmitani dalsiho ditete partnerovi, ktery dite chce. Joooooo, zivot neni pericko :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 07:28

Přítel ma hlavně za vzor jeho sestru. Sestra 3 děti každý jiný otec a teď čeká s dalším 4. Ona děti nikam nebere dovolená výlety nic jsou jen doma max k babičce nebo na nákup. Já se synem furt něco podnikám jenže on si myslí že je to zbytečné doma je fajn tak co někam chodit. Nejsme manželé.

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 45941 příspěvků 12.05.19 07:31
@jannina1 píše:

Mi to nerikej. My jsme tradicni rodina. Dcera se narodila 15 mes. po svatbe 8).
Ostatni, at si delaji treba ho…, je to jejich zivot, je to jejich boj.

truelly
Závislačka 3254 příspěvků 12.05.19 07:33
@Kelsey píše:

Jo tak to kdysi bylo. Neexistovalo mít dítě za svobodna…však taky v té době-před druhou světovou válkou nebyly sociální dávky pro nezaopatrenou matku.
Zakladatelko, za těchto okolností, ať si nas.ere. :pankac: Užijte si se synem moře :andel:

BelAir
Kecalka 138 příspěvků 12.05.19 07:33

To mi připomíná bývalého a jeho „s dítětem není nutné chodit na procházky, když na něj otevřu okno, vyjde to na stejno“. :P

Tichošlápek
Extra třída :D 14707 příspěvků 12.05.19 08:18

Souhlasím s holkami. S dítětem nepomáhá, nevzal si tě, tak ať si mele. Proč to další dítě vlastně chce? Když prvnímu se nevěnuje?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama