Nechci jet k přítelovým rodičům na Vánoce

Anonymní
6.12.19 09:59

Nechci jet k přítelovým rodičům na Vánoce

Ahoj všichni. Už dva měsíce zpátky jsme se domluvili s tchýní, že u nich strávíme Vánoce. Máme rok a půl starého syna a oni ho viděli jen jednou, bydlí totiž až na Slovensku a nemají možnost moc cestovat a my nemáme auto.
Já se doteď celkem těšila, že někde vypadneme, že syn bude s babičkou a dědou. Ale poslední dny se mi tam nechce.. :?
Nemám moc dobrou vzpomínku na ně vlastního otce mého přítele. Byla jsem tam už když mi bylo 17 (teď mám 23 let) a to bylo naposled co jsem tam byla, protože když jsem s ním byla sama doma, tak po mě vyjel… Nechápu proč? Nedávala jsem mu najevo, že bych o tak starého chlapa měla zájem nebo tak..Pamatuju si že jsem seděla u notebooku a on za mnou přišel a zezadu mě líbal na krku, potom mě objímal a otíral se o mě jeho penisem.. Bylo mi sakra 17. Pořád opakoval že jsme sami jen chvíli a musíme toho využít.. Naštěstí pak odešel, já lehla do postele a dělala že spím aby mě nechal na pokoji, strašně jsem se bála.. Příteli jsem to pak řekla, a ten nevlastní otec to obrátil proti mě, že jsem si to vymyslela… Nechala jsem to tak a odjela pryč.
Já nevím jestli se mu vůbec dokážu po tomhle podívat do očí, a nevím jestli chci aby syn byl s takovým člověkem v kontaktu. :,( Přítelovi jsem řekla že nejspíš nikam nejedu. Byl naštvaný. Navíc jsem teď ráda že se synem máme konečně režim, on nikam tak daleko nejel a nevim jak by ti zvládl.. On je celkem po mě, takový stydlivý a má rád svůj klid. V cizím prostředí pláče..
Prosím poraďte mi jak to vysvětlit tchyni aby se nenaštvala. Ona je super ženská, hodně nám pomáhá, posílá pro malého věci a hračky.. Jsem z toho špatná, ale nechci trávit Vánoce po boku někoho kdo mě chtěl skoro zneužít..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
203
6.12.19 10:03

Vis co, je to tezke :think: ale kdyz tam budete vsichni spolu, tak si nic nedovoli ;)
Sla bych a uplne ho ignorovala, jen bych ho pozdravila a vsimala si jeho mamky.. Bavila se s ni, jestli je ona fajn a tesi se na maleho, nechtela bych ji tu radost pokazit :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
6.12.19 10:04

To se mi nějak nezdá. Před dvěma měsíci, kdy jste se domlouvali si na to zapomněla co se stalo? Že ti to vadí až teď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9335
6.12.19 10:05

Tak,, tchán " je prase, ale nechápu, proč ses potom s tchýní na společných Vánocích domlouvala. Synovu povahu jsi snad znala i před dvěma měsíci, měla jsi odříct rovnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14312
6.12.19 10:05

A proč jsi teda s těmi Vánoci souhlasila?? Tos na to zapomněla nebo co? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28420
6.12.19 10:06
@Anonymní píše:
Ahoj všichni. Už dva měsíce zpátky jsme se domluvili s tchýní, že u nich strávíme Vánoce. Máme rok a půl starého syna a oni ho viděli jen jednou, bydlí totiž až na Slovensku a nemají možnost moc cestovat a my nemáme auto.
Já se doteď celkem těšila, že někde vypadneme, že syn bude s babičkou a dědou. Ale poslední dny se mi tam nechce.. :?
Nemám moc dobrou vzpomínku na ně vlastního otce mého přítele. Byla jsem tam už když mi bylo 17 (teď mám 23 let) a to bylo naposled co jsem tam byla, protože když jsem s ním byla sama doma, tak po mě vyjel… Nechápu proč? Nedávala jsem mu najevo, že bych o tak starého chlapa měla zájem nebo tak..Pamatuju si že jsem seděla u notebooku a on za mnou přišel a zezadu mě líbal na krku, potom mě objímal a otíral se o mě jeho penisem.. Bylo mi sakra 17. Pořád opakoval že jsme sami jen chvíli a musíme toho využít.. Naštěstí pak odešel, já lehla do postele a dělala že spím aby mě nechal na pokoji, strašně jsem se bála.. Příteli jsem to pak řekla, a ten nevlastní otec to obrátil proti mě, že jsem si to vymyslela… Nechala jsem to tak a odjela pryč.
Já nevím jestli se mu vůbec dokážu po tomhle podívat do očí, a nevím jestli chci aby syn byl s takovým člověkem v kontaktu. :,( Přítelovi jsem řekla že nejspíš nikam nejedu. Byl naštvaný. Navíc jsem teď ráda že se synem máme konečně režim, on nikam tak daleko nejel a nevim jak by ti zvládl.. On je celkem po mě, takový stydlivý a má rád svůj klid. V cizím prostředí pláče..
Prosím poraďte mi jak to vysvětlit tchyni aby se nenaštvala. Ona je super ženská, hodně nám pomáhá, posílá pro malého věci a hračky.. Jsem z toho špatná, ale nechci trávit Vánoce po boku někoho kdo mě chtěl skoro zneužít..

Tak tam bych teda nejela. Nechápu, že se to ututlalo a že mu přítel Slovák nerozbil papulu. Já bych se asi vymluvila na to auto. Normálné jsem na trávení svátků ve skupině, ale tohle fakt nejsou trapné dvojsmysly starnoucího kocoura, ale regulérní sexuální obtěžování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.19 10:06

„Já se doteď celkem těšila, že někde vypadneme, že syn bude s babičkou a dědou.“ To si trochu protiřečí s tím co píšeš dole. Bych přítelovi řekla hned, že tam za tím starým úchylem nepojedu, nebo že ano s tím, že se ode mě nehne.¨
Myslím, že pokud už máš dítě, tak to ten prasák už neudělá, ale pokud ano, ztropila bych takovou scénu, že by se to dozvěděli i sousedi. Nebo je taky možnost, že po příjezdu k nim, bych babičku objala a jeho ne, a přede všema bych řekla „a ty staré prase, potom co jsi mi udělal minule se ode mě drž dál“… ale já si do huby nevidím, a hlavně když něco nechci, tak nechci. Pokud bych opravdu nechtěla jet, nejedu.

• Citovat
  • Nahlásit
1819
6.12.19 10:07

Jednou jsi to slíbila tak jeď. Tehdy jsi byla mladá a nezkušená. Toho využil. Snaž se s ním nezůstat sama a jeho ignorovat. Byla by škoda synovi odpírat takovou super babičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28420
6.12.19 10:13
@Anonymní píše:
„Já se doteď celkem těšila, že někde vypadneme, že syn bude s babičkou a dědou.“ To si trochu protiřečí s tím co píšeš dole. Bych přítelovi řekla hned, že tam za tím starým úchylem nepojedu, nebo že ano s tím, že se ode mě nehne.¨
Myslím, že pokud už máš dítě, tak to ten prasák už neudělá, ale pokud ano, ztropila bych takovou scénu, že by se to dozvěděli i sousedi. Nebo je taky možnost, že po příjezdu k nim, bych babičku objala a jeho ne, a přede všema bych řekla „a ty staré prase, potom co jsi mi udělal minule se ode mě drž dál“… ale já si do huby nevidím, a hlavně když něco nechci, tak nechci. Pokud bych opravdu nechtěla jet, nejedu.

No, já jsem taky tlama, ale tohle bych neřekla. Každopádně bych ji třeba objala a jemu řekla dobrý den. A držela se minimálně 3 metry od něj. Kdyby mě přítel přemluvil odjet. Řekla byh mu, že jestli se mě tchán dotkne, začnu ječet a tchýně se dozví i to, co se tenkrát stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
6.12.19 10:16

Hezká historka, ale ne moc dobře propracovaná. 2 měsíce zpět ti nevadilo, že se o tebe otíral penisem? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
6.12.19 10:25

Já bych teda Vánoce chtěla strávit s lidmi, které mám ráda a se kterými je mi dobře. No kompromis… Ale chápu, že já nejsem v situaci jako jsi ty. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10256
6.12.19 10:37
@emo.law píše:
Hezká historka, ale ne moc dobře propracovaná. 2 měsíce zpět ti nevadilo, že se o tebe otíral penisem? :D

a 5 let tam nebyla a teď najednou se těšila, že tam stráví vánoce :nevim:. Docela zvláštní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23723
6.12.19 10:44

Nechtěla bych to úplně zlehčovat, ale to že (tehdy) možná čtyřicátník vyjel po sedmnáctileté holce není nic úchylného. Možná nevhodné, protože šlo o holku jeho syna, nicméně žádný drama…
Jak psali ostatní, pokud ti to nebylo příjemné, a já to chápu, tak si to měla řešit už před těmi dvěma měsíci, když se to původně domlouvalo. Teď už budeš za trubku a žes to vytáhla až teď…
Jela bych, tchána ignorovala a morální výchovy vnuka bych se neobávala, neošahával tě jako dvanáctiletou… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8228
6.12.19 10:54

Jasně a teď tu o Karkulce. I trollit se musí umět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9887
6.12.19 11:07

No, nějak se mi to nezdá :nevim: V 17ti letech jsi držela jak ovce? Řekla jsi to příteli, on s ním hodil řeč, tachán to hodil a tebe a ty jsi to už neřešila a radši si odjela? A co bylo dál? Příteli stačilo, že mu řekl že jsi vyjela ty po něm jo? Asi ti teda nevěřil, a samou láskou jste si pořídili dítě. Tak jo no. Tchyní před dvěma měsíci slíbíš společné vánoce, a tedˇnajednou se ti vybavil tchán s pinďourem. A tchýni se nikdo nezmínil o tom, co se stalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama