Nechci jet na dovolenou

Anonymní
5.8.15 07:57

Nechci jet na dovolenou

Dobré ráno…
Za 14 dní máme jet s přítelem a kamarády na dovolenou do Chorvatska a mně se tam vůbec nechce jet.
U moře jsem byla naposledy ještě na prvním stupni ZŠ, takže si to skoro nepamatuji - tím pádem bych měla být nadšená, ne? Každému se tam líbí :think: :think: :think: Když jsme v zimě dovolenou plánovali, tak jsem se těšila..plánovala, radovala se. Ale teď čím více se to blíží, tím víc se mi nechce, když na to myslím, mám úplně sevřený žaludek a divný pocit. Částečně to je asi tím, že jsem kvůli zdrav. problémům za poslední rok dost přibrala a jsem velký stydlín, takže se hrozím ukazování se v plavkách. Částečně tím, že se v poměrech, které teď všude panují, bojím ciziny..(ale Chorvatsko by snad mělo být ok, že?) ale co je hlavní důvod, to sama nevím, vím jen, že kdybych si mohla vybrat, radši pojedu na Šumavu, na Lipno, nebo budu doma na zahrádce…
Zrušit to nemůžu a nechci, jednak ti kamarádi počítají s cestou naším autem, jednak se tam strašně těší přítel, nemohla bych mu to udělat. :roll:

Měla jste to některá takto? Líbila se nakonec dovolená? Čím se na ni začít těšit? Nechci mít zkažených 14 dní z léta kvůli tomu, že na to furt budu myslet. Asi si řeknete, že nejsem normální…jsem, ale tohle nějak nedávám, a nevím proč.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17206
5.8.15 08:00

Ja to mam takto s kazdou akci/dovolenou, pri planovani se nadsene „prihlasim“, par dni pred odjezdem bych se z akce nejradeji vyvlekla. Vzdy tedy odjedu a nakonec se mne tam moc libi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9139
5.8.15 08:05
@Cuddy píše:
Ja to mam takto s kazdou akci/dovolenou, pri planovani se nadsene „prihlasim“, par dni pred odjezdem bych se z akce nejradeji vyvlekla. Vzdy tedy odjedu a nakonec se mne tam moc libi.

Mám to úplně stejně a to i před rodinnou dovolenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
5.8.15 08:08

To je normální a v 99% případů bude ta dovča úplně super… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
5.8.15 08:08

Naprosto přesně! Vše s velkou slávou naplánuji, hrozně se těším, pak pár dní před odjezdem zjistím, že se mi tam vlastně ani nechce a říkám si, proboha, jak to tam přežiju?
No nakonec se jede a je to skvělé, fantastické, prostě perfektní dovolená! :palec:
Návrat z jedné takové se uskutečnil teď v neděli a mám krásné vzpomínky, moc jsme si to užili :D
Tak žádný strach, bude se ti tam nakonec moc líbit! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
5.8.15 08:14

To bude jen „cestovní horečka“. :nevim: Moje mamka i babička tohle zažívá naprosto před každou dovolenou a to kdyby to měla být i dovolená v česku. Nakonec si to tam určitě užiješ. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
5.8.15 08:17

Jo, taky jsou chvíle, kdy bych nikam nejela, ale pak je to super.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1224
5.8.15 08:17

Uvidíš, že nakonec to bude super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13606
5.8.15 08:20
@Cuddy píše:
Ja to mam takto s kazdou akci/dovolenou, pri planovani se nadsene „prihlasim“, par dni pred odjezdem bych se z akce nejradeji vyvlekla. Vzdy tedy odjedu a nakonec se mne tam moc libi.

Mám to úplně stejně, se vším a celý život ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1892
5.8.15 08:28

Jakmile přejedete hranice, bude to fajn. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
5.8.15 08:29
@Anonymní píše:
Dobré ráno…
Za 14 dní máme jet s přítelem a kamarády na dovolenou do Chorvatska a mně se tam vůbec nechce jet.
U moře jsem byla naposledy ještě na prvním stupni ZŠ, takže si to skoro nepamatuji - tím pádem bych měla být nadšená, ne? Každému se tam líbí :think: :think: :think: Když jsme v zimě dovolenou plánovali, tak jsem se těšila..plánovala, radovala se. Ale teď čím více se to blíží, tím víc se mi nechce, když na to myslím, mám úplně sevřený žaludek a divný pocit. Částečně to je asi tím, že jsem kvůli zdrav. problémům za poslední rok dost přibrala a jsem velký stydlín, takže se hrozím ukazování se v plavkách. Částečně tím, že se v poměrech, které teď všude panují, bojím ciziny..(ale Chorvatsko by snad mělo být ok, že?) ale co je hlavní důvod, to sama nevím, vím jen, že kdybych si mohla vybrat, radši pojedu na Šumavu, na Lipno, nebo budu doma na zahrádce…
Zrušit to nemůžu a nechci, jednak ti kamarádi počítají s cestou naším autem, jednak se tam strašně těší přítel, nemohla bych mu to udělat. :roll:Měla jste to některá takto? Líbila se nakonec dovolená? Čím se na ni začít těšit? Nechci mít zkažených 14 dní z léta kvůli tomu, že na to furt budu myslet. Asi si řeknete, že nejsem normální…jsem, ale tohle nějak nedávám, a nevím proč.

nejela bych nikam kam se mi nechce a kam se netesim at k tmu mam jakekoliv duvody :nevim: z vlastní zkusenosti muzu jen napsat, ze to pak stoji za prd ale tezko rict jak to dopadne u vas 8)

• Citovat
  • Upravit
58077
5.8.15 08:37

Cim mene se tesis, tim to bude lepsi :-) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.15 08:38

Zírám na vaše reakce, čekala jsem, že si budete klepat na čelo, že nejsem normální :zed: Díky a jsem zvědavá na další příspěvky.
Z.

• Nahlásit
  • Citovat
5.8.15 09:05

Přesně popisuješ moje pocity!!! Je to naprosto normální a já ti slibuju, že dovolená bude super!!! Mám to takhle vždycky, nejradši bych všechno zrušila a nikam nejela, maximálně někam po okolí…a nakonec jsem úplně nadšená! Z plavek si nic nedělej, ani jedna z nás není spokojená s postavou, ale věř mi, to nikdo neřeší…A kdo jo, tak ať si trhne nohou :D Jeď, užij si to a pak napiš, jak to bylo perfektní! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5827
5.8.15 09:19

Mám to tak před každou dovolenou, k moři jezdím jen kvůli dětem. Nakonec je ale ta dovolená vždycky super. Cím mín se těšíš, tím bývá nakonec ta dovolená lepší. My jsme se ted vrátili, vůbec, ale fakt vůbec se mi tam nechtělo a bylo to super ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama