Nechci jet s rodiči na dovolenou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

normalniholka12
Povídálka 11 příspěvků 05.05.18 10:52
Nechci jet s rodiči na dovolenou

Zdravím, rodiče se mě ptali, jestli s nimi chci jet na dovolenou.. no..je to na týden a já jsem bez zvážení všech pro a proti odpověděla že nejspíš pojedu.. Posledních pár dní jsem nad tím dost přemýšlela, a uvědomila jsem si, že o takovou dovolenou vlastně vůbec nestojím, a jsem rozhodnutá že jet nechci. Jak jim to říct? Je to pro mě těžké, nemám s rodiči dobrý vztah, dovolená by pro mě byla spíše za trest než jako dovolená na kterou se těším..

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11689 příspěvků 05.05.18 10:55
@normalniholka12 píše:
Zdravím, rodiče se mě ptali, jestli s nimi chci jet na dovolenou.. no..je to na týden a já jsem bez zvážení všech pro a proti odpověděla že nejspíš pojedu.. Posledních pár dní jsem nad tím dost přemýšlela, a uvědomila jsem si, že o takovou dovolenou vlastně vůbec nestojím, a jsem rozhodnutá že jet nechci. Jak jim to říct? Je to pro mě těžké, nemám s rodiči dobrý vztah, dovolená by pro mě byla spíše za trest než jako dovolená na kterou se těším..

Naposledy jsem rodinnou dovolenou vydržela ve 14. Paknjsem o prázdninách byla na brigádě :nevim: Zkus jim vysvětlit, že bys byla radši doma a že nebudeš vyvádět blbiny. A dodržet to. Je ti aspoň 14?!

Monchichik
Kelišová 5148 příspěvků 05.05.18 10:59

@normalniholka12 no tak záleží na tom, kolik ti je let, jestli málo, tak můžeš jít třeba k babičce

Uživatel je onlineTamtama
Extra třída :D 11788 příspěvků 05.05.18 11:00

A taky by bylo dobrý se rodičů zeptat, jestli už třeba dovolená není zaplacená.

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 05.05.18 11:28

Záleží na veku. Jestli uz to objednali a zaplatili, tak proste jeď. Jinak se zkus domluvit na alternativním hlídání - tábor, prarodiče

PupuP
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 05.05.18 11:30

Ja jezdim s rodici do dnes a je to vzdy super dobrodruzstvi, ale chapu, ze ne vsichni maji s rodico dobry vztah. to preci musi citit i oni, ze to mezi vama neni nejlepsi. normalne jim povez ze dovolenou nepovazujes za dobry napad ale vazis si jejich nabidky.
jinak pokud je ti mene nez 15, tak bych s nima jela, to nevim zda by te rodice nechali doma samotnou

lachtanice86
Kelišová 6439 příspěvků 05.05.18 11:34

@normalniholka12 kolik ti je?

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 12759 příspěvků 05.05.18 12:14
@lachtanice86 píše:
@normalniholka12 kolik ti je?

Povitam ze 12 :). Pokud ma kam jit, treba k babicce, tak bych ji nechala doma ( pokud to neni zaplacene), ale samotnou urcite ne. A pokud to je zaplacene, tak smula. Moznost na rozhodnuti mela.

axelina
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 3 inzeráty 05.05.18 12:18

Tak jim to řekni a nejezdi… víš jak by mě nastvalo kdybych zaplatila dítěti dovolenou a pak jsem se dozvěděla že vlastně jet ani nechtelo…?! jestli Ti neni 18 tak bych Ti zařídila doma dozor, rozdala ukoly na každe odpoledne :-) aby jsi neměla moc času na blbosti a odjela bych s radosti bez Tebe :-)

PupuP
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 05.05.18 12:24

Tobě je 12? ježiš tak to jeď, máš třeba nějaké sourozence, které jedou taky?

Monchichik
Kelišová 5148 příspěvků 05.05.18 12:27

@PupuP nepsala nikde věk

lachtanice86
Kelišová 6439 příspěvků 05.05.18 12:37

@PupuP na dovolenou s rodiči stále? A to už bydlíš jinde, máš partnera nebo manžela?

PupuP
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 05.05.18 12:47

@lachtanice86 : mám dlouholetého partnera, bydlím tak půl napůl s rodiči a s ním (rozuměj ve všední dny s přítelem, na víkendy jezdíme oba za rodiči + o letních prázdninách, kdy mám volno, jsem také u rodičů - ale to je kvůli tomu, že mají dům na vesnici a my s přítelem bydlíme v malým bytě v praze, kde trávit léto je horor). jezdím každý rok na 2 dovolené s přítelem a 1 jen s rodiči - jsou zároveň mí nejlepší kamarádi, dalo by se říct, máme společné zájmy a a společné dovolené milujeme, nikdy jsme se spolu nehádali, máme prostě hezký vztah no… takže nevidím důvod proč spolu netrávit co nejvíc času. děti nemám.

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 12759 příspěvků 05.05.18 13:08
@Monchichik píše:
@PupuP nepsala nikde věk

To ne, ale bojim se, ze vek je obsazen v nicku.

Uživatel je onlineTamtama
Extra třída :D 11788 příspěvků 05.05.18 14:47

Jestli je jí 12, tak by se asi rodiče neptali, jestli chce jet s nimi, ne? :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >