Nechci oslavu, nechci dárky, nechci narozeniny...

Anonymní
2.5.16 16:50

Nechci oslavu, nechci dárky, nechci narozeniny...

Brzy budu mít narozeniny, kulatý… a nejradši bych nepořádala žádnou oslavu. Nechci žádné dárky. Ale asi se tomu nevyhnu. S rodinou se často scházíme, máme se rádi (takže to není tak, ze by se mi nechtělo s nimi potkat.) Navíc nenacházím téměř žádný termín, aby vyhovoval aspoň mně a mým nejbližším, když už ne všem.

Nicméně představa, že celý den gruntuju, peču, vařím a pak po oslavě tu bude hromada špinavého nádobí, všichni přežraní, kupa zbytečností (dárků)… prostě nechci. Děti znuděné a hyperaktivní z přemíry sladkého… :zed:

Navíc jsem těhotná (prosím nechat anonym, zatím se s tím nechlubím, jinak radši smazat), takže o to více je pro mě vše náročnější.

Je teda fakt, že nedávno měl bratr narozeniny (ne kulaté), na žádnou oslavu nikoho nezval a taky se svět nezbořil. Tak nevím, jestli to prostě nenechat být.

Vím, řešil blbosti… Klidně tu diskuzi ignorujte, ale aspoň jsem se vykecala

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2.5.16 16:53

Tak jí nedělej, jsou to přeci tvé narozeniny :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11229
2.5.16 16:56

Naprosto Tě chápu. Já to řeším tak, že rodinu pozveme do restaurace na oběd a pak je to pro mě fakt oslava, ne jen hromada práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14552
2.5.16 16:58

Buď se na to vyprdni, ono se prd stane, že :) Udělejte si oslavu doma s dětmi a je to. Nebo pozvi všechny do restaurace na oběd/večeři ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34554
2.5.16 16:58

Pro mne narozeniny = večeře v restauraci. Ani by mne nenapadlo dělat „oslavu“ doma. Oslavu, kterou si musím odmakat. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32749
2.5.16 16:59

Všechno nejlepší :kytka:
Klepe mi na dveře třicítka :lol: Oslavu nechci, takže žádná nebude, není co řešit. Dopředu jsem to dostatečně rozhlásila, že žádná oslava nebude, dárky nečekám, manžela náležitě instruovala, protože zastavit mojí sestru bude výkon :mrgreen: Ten den bude sobota, tak si uděláme výlet s dcerkou :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
2.5.16 17:01

Loni jsem to měla podobně, bylo mi 40 let ;). Pro všechny bylo nakonec překvapením, že čekáme miminko a tak jsem řekla, že oslavíme až narození miminka, moje narozeniny ne, ten největší dárek jsem si už nadělila. Všichni to snad pochopili.

Příspěvek upraven 02.05.16 v 17:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9034
2.5.16 17:03

Otázka je.. co je lepší, jeslti jeden den, dky si to usnadním- koupím zákusky, koupím slané, udělám jen chlebíčky a ahoj a nebo se ti budou všichni scházet postupně..
Možná je lepší mít to v jeden den, ulehčit si práci a bude.. ale jako chápu, nesnáším oslavy. Já mubu mít 35 letos před Vánocemi a uplně se děsím, jak se mi tu budou chtít všichni sjíždět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
2.5.16 17:06

Oslav to v restauraci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6251
2.5.16 17:10

Neřešíš blbosti, já taky oslavy nepořádám, loni jsem měla kulatiny. S mužem a dcerkou jsme si udělali jen doma pěkný den, mamka mi dala dárek jindy (bez oslavy) a partnerovi rodiče mi popřáli, když jsme u nich byli na návštěvě, maminka udělala dort a dala mi dárek, dali jsme si kafe a skleničku a bylo vymalováno.

Pokud nechceš, nepořádej. Nikdo Tě nemůže nutit. Urazí se rodina? O kolik lidí se jedná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.16 17:19

Nedělala bych jí a pak bych se popřípadě vymluvila na těhotenství :) Když se normálně scházíte, určitě to ostatní pochopí, že se ti prostě nechce dělat oslava.
Můj manžel je stejný a ostatní si už zvykli, že oslavy nedělá a dělat nebude :)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Bora-Bora
2.5.16 17:24

Letos mi bude 40 a dopadne to asi úplně stejně. Budu se stěhovat od svých přátel a od své rodiny ( od mamky s manželem). Sice jen o 50 km dál, ale i tak. U přítele budu sdětma v té době sotva zabydlená, určitě budeme ještě tápat, kde co máme atd :mrgreen:. Přítel říkal, at si samozřejmě pozvu, koho budu chtít, ale já přátele zvát nebudu. Ani širší rodinu ( tetu s bratrancem, a jeho rodinu). Prostě oslavím narozeniny decentně s přítelem a jeho rodinou, která je poblíž a pozvu mamku s jejím manželem.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Annapavelkovaml
2.5.16 17:35

Ahoj, no můj manžel má letos 30 a má z toho strašné trauma a vůbec to nechce slavit a že nebude utrácet peníze a už vůbec nechce abych lítala jak namydlený blesk…Na víc má narozeniny v září a v červnu se nám má narodit druhé dítko…takže nakonec sme se domluvili tak že to bude tzv. oslava 3333 (manžel 30.já 23, dcera 3 a mrňous +/- 3 měsíce, takže spíš taková oslava prcka, ukončení léta )

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
JayLee
2.5.16 17:45
@Anonymní píše:
Brzy budu mít narozeniny, kulatý… a nejradši bych nepořádala žádnou oslavu. Nechci žádné dárky. Ale asi se tomu nevyhnu. S rodinou se často scházíme, máme se rádi (takže to není tak, ze by se mi nechtělo s nimi potkat.) Navíc nenacházím téměř žádný termín, aby vyhovoval aspoň mně a mým nejbližším, když už ne všem.

Nicméně představa, že celý den gruntuju, peču, vařím a pak po oslavě tu bude hromada špinavého nádobí, všichni přežraní, kupa zbytečností (dárků)… prostě nechci. Děti znuděné a hyperaktivní z přemíry sladkého… :zed:

Navíc jsem těhotná (prosím nechat anonym, zatím se s tím nechlubím, jinak radši smazat), takže o to více je pro mě vše náročnější.

Je teda fakt, že nedávno měl bratr narozeniny (ne kulaté), na žádnou oslavu nikoho nezval a taky se svět nezbořil. Tak nevím, jestli to prostě nenechat být.

Vím, řešil blbosti… Klidně tu diskuzi ignorujte, ale aspoň jsem se vykecala

zamluv si místo v restauraci s detskym koutkem a nemusíš se vůbec o nic starat ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
2.5.16 17:45

@Fazulina rodina se neurazí, aspoň myslím. Musim naopak říct, že jsem byla ráda, že bratr nic nepořádal, protože je nás hodně, klidně i více než 20, a pořád něco slavíme a pak skoro není čas třeba někam jet na víkend.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat