Nechci partnera ani sex

Anonymní
10.6.21 09:26

Nechci partnera ani sex

Ahoj všem. Prosím o pohled na věc, možná zkušenosti. Jsem spíš unavená a smutná, než abych prožívala katastrofu.
Táhne mi na čtyřicet a mám jedno malé dítě, ještě jsem na rd. Vdaná nejsem, s partnerem žijeme jen pár let. Měli jsme nějaké problémy, ale teď se to tak nějak lepší. Jenže stejně už jsem dospěla do fáze, kdy toužím hlavně po klidu, zaměřit se na sebe a dítě (miluju ho a jsem šťastná matka) a chlap me obtěžuje a to jakýkoliv :oops: Nechci vlastně partnerský vztah. Jenže přemýšlím, on naše dítě miluje (a má ještě dvě školní děti, moc u nás nejsou…a jsem za to ráda). Uvědomil si své chyby a chová se lépe. Tak jsem s ním začala zase spát, už nemám takovy blok, on se choval hnusně tak to prostě nešlo. Ale sex už mě nebaví, je mi jedno co z toho mám, hlavně ať on je spokojený, pak je ke mě hodnejsi. No a už začal plánovat budoucnost, dům a tak až zaplatíme jeden dluh a já se vrátím do práce. Jenže mě se nechce, hraju si na vzornou partnerku a přitom bych byla nejradši sama. Jenže dítě a finance… ale až budu v práci, nebude mi nic bránit. Bojim se toho, jak ho to zraní. Mentálně jsme jinde a nemáme si o čem ani povídat, tak já už ani nezkousim komunikovat, nechávám to po jeho. No nevím, prostě já už po lásce s mužem netoužím, chci jen svobodu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
472
10.6.21 09:28

To chápu, že se k němu už nemáš, když se k tobě choval hnusně. Já bych to neviděla tak špatně s tou nechutí k chlapům a sexu. Až začneš zase žít po svém a nadechneš se, objeví se určitě nějaký nový chlap, je ti teprve 40. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 09:30

Tak se ted snaz a vydrz, az se vratis do prace. Jednak uvidis veci z jine perspektivy, nadechnes se jineho vzduchu a nebude takova ponorka. Ted bych se neukvapovala :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
10.6.21 09:34

Jestli chceš být sama, tak buď, nikdo ti v tom nebrání :lol: jen mě fascinuje ta představa: „spim s nim a je spokojený“ nechápu proč z chlapů děláte neandrtálce, kterým ke štěstî stačí zasunout - silně pochybuju, že je spokojenej, spíš si myslim, že s tebou zůstává z podobných pohnutek jako ty s ním, možná by ses hodně divila, kdybyste si o tom otevřeně promluvili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
10.6.21 09:44

@Nickjmeno no nechci nikomu brát iluze, ale oni opravdu existují muži i u nás v civilizovaném světě, kterým hodně mozek padá do gatí a když mají plné kulky, tak je to s nima doslova k nevydržení. Znám osobně. Takže chápu, vyvenčit chlapa a pokud se jedná o jednodušší vzorek, tak je šťastný spokojený king a nevidí, že partnerku něco trápí. Protože on (u)spokojený=všichni doma musí být přece v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
10.6.21 09:48

@Nelahee neříkám že vidí že něco trápí partnerku, ale něco podobnýho může trápit i jeho :nevim: já teda žádný takový neznam, znam kluky co střídaj jednu za druhou právě kvůli tomu, že na sex je sice dobrá ale nic víc, jasně že jsou potom víc klidu, to já taky, ale tady mi to připadá, že je dohromady drží jen to dítě a přítelkyně sem tam roztáhne nohy aby byl klid a to nemuže ve vztahu uspokojit nikoho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
10.6.21 09:49
@Nickjmeno píše:
Jestli chceš být sama, tak buď, nikdo ti v tom nebrání :lol: jen mě fascinuje ta představa: „spim s nim a je spokojený“ nechápu proč z chlapů děláte neandrtálce, kterým ke štěstî stačí zasunout - silně pochybuju, že je spokojenej, spíš si myslim, že s tebou zůstává z podobných pohnutek jako ty s ním, možná by ses hodně divila, kdybyste si o tom otevřeně promluvili

No tak ty neandrtálce ze sebe dělají chlapi sami. Neříkám, že všichni, to píšeš ty „děláte z chlapů neandrtálce“…prostě někteří takoví jsou…jsou hodní na ženskou jenom kvůli sexu, když není, jsou vzteklí a uražení, takže žena často podrží, aby měla klid od vzteklého/uraženého chlapa. To je realita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
10.6.21 09:52
@safina píše:
No tak ty neandrtálce ze sebe dělají chlapi sami. Neříkám, že všichni, to píšeš ty „děláte z chlapů neandrtálce“…prostě někteří takoví jsou…jsou hodní na ženskou jenom kvůli sexu, když není, jsou vzteklí a uražení, takže žena často podrží, aby měla klid od vzteklého/uraženého chlapa. To je realita.

Pak je ale blbá ta ženská, že s takovym chlapem je :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5040
10.6.21 10:12
@Nelahee píše:
@Nickjmeno no nechci nikomu brát iluze, ale oni opravdu existují muži i u nás v civilizovaném světě, kterým hodně mozek padá do gatí a když mají plné kulky, tak je to s nima doslova k nevydržení. Znám osobně. Takže chápu, vyvenčit chlapa a pokud se jedná o jednodušší vzorek, tak je šťastný spokojený king a nevidí, že partnerku něco trápí. Protože on (u)spokojený=všichni doma musí být přece v pohodě.

Tak jasne ze chlap potrebuje sex, a kdyz ho nema tak je protivny..ale jen hloupe zeny si mysli, ze nepozna kdyz to zena jen pretrpi aby se ukojil, pozna a pak jledaji jinde. Jspu plne sexchaty tech co maji doma tskovy prezrpeny vencici sex a hledaji tam neco jineho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
10.6.21 10:26

V první řade mě mrzí, jak se ted citis :andel: Nikdy není ostuda říct si o pomoc, at už kamarádce nebo třeba psychologovi… Za druhé, jsi mlada na to, aby sis rekla ze už nikdy nechces chlapa, sex apod :think: Ja myslím ze ted mas proste špatné období. Podrobnosti samozřejmě znáš jen ty a partner, ale jestli jste měli nebo pořad mate nějaký problémy, nevidím se ze ted to vidíš cerne.
Jestli mas tu možnost, zkusila bych na týden, dva nebo klidně i dyl, odjet někam jen s dítětem. Vyčistit si hlavu, soustředit se na sebe a na malého a uvidíš jestli ti bude takto lip. My když měli s manželem krizi, dost mi to pomohlo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31800
10.6.21 10:30
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Prosím o pohled na věc, možná zkušenosti. Jsem spíš unavená a smutná, než abych prožívala katastrofu.
Táhne mi na čtyřicet a mám jedno malé dítě, ještě jsem na rd. Vdaná nejsem, s partnerem žijeme jen pár let. Měli jsme nějaké problémy, ale teď se to tak nějak lepší. Jenže stejně už jsem dospěla do fáze, kdy toužím hlavně po klidu, zaměřit se na sebe a dítě (miluju ho a jsem šťastná matka) a chlap me obtěžuje a to jakýkoliv :oops: Nechci vlastně partnerský vztah. Jenže přemýšlím, on naše dítě miluje (a má ještě dvě školní děti, moc u nás nejsou…a jsem za to ráda). Uvědomil si své chyby a chová se lépe. Tak jsem s ním začala zase spát, už nemám takovy blok, on se choval hnusně tak to prostě nešlo. Ale sex už mě nebaví, je mi jedno co z toho mám, hlavně ať on je spokojený, pak je ke mě hodnejsi. No a už začal plánovat budoucnost, dům a tak až zaplatíme jeden dluh a já se vrátím do práce. Jenže mě se nechce, hraju si na vzornou partnerku a přitom bych byla nejradši sama. Jenže dítě a finance… ale až budu v práci, nebude mi nic bránit. Bojim se toho, jak ho to zraní. Mentálně jsme jinde a nemáme si o čem ani povídat, tak já už ani nezkousim komunikovat, nechávám to po jeho. No nevím, prostě já už po lásce s mužem netoužím, chci jen svobodu.

Tak on splnil úkol, oplodnil a teď může jít dál… Nutit se do žití s někým, s kým vlastně být nechceš, je asi blbost. Ale máte spolu dítě. Takže nějaká snaha by měla být. Zkusila bych se vrátit aspoň na půl úvazku do práce, zaměřit se na sebe. Mít čas pro sebe, nějaký koníček. Pak budeš spokojenější a tvůj vztah k muži by se mohl zlepšit. Když to nepůjde, pak teda rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 10:44
@Russet píše:
Tak on splnil úkol, oplodnil a teď může jít dál… Nutit se do žití s někým, s kým vlastně být nechceš, je asi blbost. Ale máte spolu dítě. Takže nějaká snaha by měla být. Zkusila bych se vrátit aspoň na půl úvazku do práce, zaměřit se na sebe. Mít čas pro sebe, nějaký koníček. Pak budeš spokojenější a tvůj vztah k muži by se mohl zlepšit. Když to nepůjde, pak teda rozchod.

Nechapu, proc se vzdycky vytahne ta mužská uloha oplodnovace :roll: a zrovna od takovych rodinnych typu jako jsi ty… ty mas tatku jen jako funkcni prvek do domacnosti? Oplodnovac, opravovac, hlidac potomstva… :lol: a naopak -ty jsi dalsi spotrebic v domacnosti, rodicka a sexualni pomucka?

Kdybys vytahla treba neco jako, ze lidi jsou zhyckani a nechteji nest i negativni stranky dlouhodobeho vztahu a hned bořej misto opravovani atdatd., slychame to v kostele…ale oplodnovac? Neeee, fakt ne, koukam, co vse se rodi v hlavinkach tech zastancu tradicnich rodinnych hodnot :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31800
10.6.21 11:57
@FlorenceF Jenkins píše:
Nechapu, proc se vzdycky vytahne ta mužská uloha oplodnovace :roll: a zrovna od takovych rodinnych typu jako jsi ty… ty mas tatku jen jako funkcni prvek do domacnosti? Oplodnovac, opravovac, hlidac potomstva… :lol: a naopak -ty jsi dalsi spotrebic v domacnosti, rodicka a sexualni pomucka?Kdybys vytahla treba neco jako, ze lidi jsou zhyckani a nechteji nest i negativni stranky dlouhodobeho vztahu a hned bořej misto opravovani atdatd., slychame to v kostele…ale oplodnovac? Neeee, fakt ne, koukam, co vse se rodi v hlavinkach tech zastancu tradicnich rodinnych hodnot :lol:

Ale ona sama napsala, že ho nepotřebuje, že je šťastná s dítětem. Tak mě to napadlo, že prostě tik tak, chtěla dítě, chvíli to s ním vydržela, ale teď už se dál nechce přetvařovat. Proto ten oplodnovač. Ona v něm nevidí ani partnera a ani lásku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3873
10.6.21 12:09

No a není to jen tak, že sis prostě blbě vybrala? :nevim: Za mě není problém, abys žila sama a bez partnera, ale soudy, že už nikdy nikoho nechceš bych možná vynášela, až nebudeš mít před očima tohoto. A souhlasím, že kvůli dítěti by ses asi trochu snažit mohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 12:16
@Russet píše:
Ale ona sama napsala, že ho nepotřebuje, že je šťastná s dítětem. Tak mě to napadlo, že prostě tik tak, chtěla dítě, chvíli to s ním vydržela, ale teď už se dál nechce přetvařovat. Proto ten oplodnovač. Ona v něm nevidí ani partnera a ani lásku.

No ale tak to muze nastat v partnerske krizi. Ona pise, ze na ni byl hnusnej, tak se naucila fungovat s ditetem a to je vysledek. Treba…nevim, hele…

Ale tady se vytahne oplodnovac v kazde diskuzi, pritom kolik zname ve skutecnosti zenskejch, ktere by si nepraly zit s otcem svych deti?

To jen tak na okraj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat