Nechci plavat na koupališti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 14:06
Nechci plavat na koupališti

Ahojte,
Sestra chce pořád na bazén či koupaliště, ale já mám z toho strach. Nemám to ráda, nerada plavu, nerada jsem mezi lidmi tam a tak. Možná to zní divně, ale je to moje povaha a nemůžu se toho zbavit, doma jsou z toho hádky. Pořád otravuje ať si tam aspoň sednu a ona by si plavala. Jaký je na to váš názor? Není to blbé tam sedět jak ostatní plavou?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 15.07.18 14:09

Kolik vám je?

andelka83
Neúnavná pisatelka 19891 příspěvků 15.07.18 14:13

Pokud je sestra mladší a potřebuje dozor..není problém. Já když jsem s dětmi na koupališti taky neplavu a jen se s nima cachtam a hlídám je.
Jinak ne každého plavání baví a někdo se třeba nerad ukazuje v plavkách..holt nátura. :nevim:

Linamati 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 14:13
@Anonymní píše:
Ahojte,
Sestra chce pořád na bazén či koupaliště, ale já mám z toho strach. Nemám to ráda, nerada plavu, nerada jsem mezi lidmi tam a tak. Možná to zní divně, ale je to moje povaha a nemůžu se toho zbavit, doma jsou z toho hádky. Pořád otravuje ať si tam aspoň sednu a ona by si plavala. Jaký je na to váš názor? Není to blbé tam sedět jak ostatní plavou?

Moje sestra to má taky tak a nikdo to neřeší. Jdeme se zeptat jestli jde plavat, ona řekne že ne a dál to nikdo neřeší. Sestře řekni že plavat nejdeš a tečka.
A klidně tam můžeš sedět v kraťasech a číst si knihu. Kdyby byla dost dotěrná tak řekni že máš gynekologické obtíže a tečka.

Deluxe27
Stálice 82 příspěvků 7 inzerátů 15.07.18 14:15

Je to blbé,ale spíše pro tvé pocity,nikdo se nedívá co druhý dělá (zakomplexovaní maximálně) já taky neumím plavat a mám chorobný strach z vody a taky tam nechodím max. začnu až bude malá větší s ní :dance:
ale tvé sestry bych si s tímhle nevšímala být tebou :think:

Malaga
Generální žvanilka 24690 příspěvků 15.07.18 14:18

Na koupaku je kazdymu sumak , jestli vsichni plavou nebo ne. A jestli potrebuje pomoc s hlidanim veci,tak si vem knizku a budete treba spokojene obe ;) .

Uživatel je onlinemarin
Echt Kelišová 9143 příspěvků 15.07.18 14:20
@Anonymní píše:
Ahojte,

Sestra tam asi nechce jít sama. Můžeš jí jen doprovodit, sednout si třeba do stínu na deku a třeba si číst. Blbé to nebude, nikoho to zajímat nebude, co tam děláš, když neplaveš. Jedině musíš zaplatit vstupenku. ;)

Monchichik
Kelišová 5109 příspěvků 15.07.18 14:22

Proč by bylo blbé tam jen tak sedět? Myslíš, že někdo kontroluje a počítá, kolikrát lezou ostatní do vody? Vezmi si něco na čtení třeba a klidně seď celý odpoledne na dece, sestra bude ráda a i doma to ocení :) .

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2111 příspěvků 15.07.18 14:23

Sestra potřebuje dozor? To bych pro ni klidně udělala, je to škoda, aby seděla doma i ona… Můžeš jít normálně oblečená a číst si tam, poslouchat hudbu, cokoliv… Divné to není, je hodně lidí, co plavat nechce nebo nemůže, sama jsem se nekoupala nikde snad deset let, každá voda je na mě ledová, navíc trpím na záněty močáku, ale k vodě klidně s ostatními jdu, co by ne :nevim:

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 15.07.18 14:37

Není. Mamka nás k vodě brávala, ale nikdy se nekoupala. Do vody nevlezla na koupališti, do bazénu doma taky ne, ani do moře, prostě nikde.

Russet
Extra třída :D 11628 příspěvků 15.07.18 15:07
@Anonymní píše:
Ahojte,

Není. Nepozoruju lidi, jestli se jenom opalují nebo vlezou i do vody. Já plavu moc ráda a nedokázala bych se jen dívat.

PetraJ
Kelišová 6736 příspěvků 15.07.18 15:15

Taky chodím s dětma na koupaliště a většinou se nekoupu. Čím jsem starší, tím víc mi vadí ta studená voda. :lol: Takže jsem zalezlá ve stínu, čtu si a děti kontroluju z břehu. Nikdy by mě nenapadlo, že to někomu může přijít divný. :mrgreen:

Sara12790
Povídálka 50 příspěvků 15.07.18 15:23

není to blbý, sedneš si a budeš ji hlídat, nějaký čtení nebo tak něco a relax na slunci nebo ve stínu. Mě to šplouchání vody uklidňuje ale chápu že někoho to tam vůbec nebaví.

Létavice1992
Stálice 98 příspěvků 15.07.18 15:49

Je to opravdu jenom o tom plavání? Nemáš sama ze sebe komplexy a třeba se necítíš dobře v plavkách?

Evulina
Neúnavná pisatelka 15203 příspěvků 15.07.18 16:00
@Anonymní píše:
Ahojte,

Taky to na rozdíl od přírodních koupališť nemám ráda. Plno lidí, kachličky, chlor - nikdy mi to nic celý život neříkalo. Zato nějaké pěkné čisté jezero nebo písák, jo to je bájo..
Moje rada zní - když tam nechceš, nechoď tam 8)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >