Nechci rodit na Kladně mohu tam ale jít na 1. Screening?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
304
20.11.19 06:46

Nechci rodit na Kladně mohu tam ale jít na 1. Screening?

Ahojky maminky a čekalky, jak jste to měli vy? Pocházím z Kladna a čekám dvojčata. Rodit ale v kladenské nemocnici nechci, nejradši bych rodila u Apolináře (když se stihnu zaregistrovat). Myslíte, že můžu jít a 1. screening na Kladno nebo rovnou k Apolináři? Momentálně jsem 8+4. Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3692
20.11.19 06:49

Na screening i do porodnice muzes jit uplne kamkoliv chces. A jedno s druhym nema vubec nic společného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33186
20.11.19 07:00

Nemocnice kde budeš rodit nemá se screeningem nic společného..u nás to třeba dělají gyndaři, ne nemocnice..takže si jdi kam chceš na kontroly a na porod taky. jedno s druhým nesouvisí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
20.11.19 07:06
@Pajka89 píše:
Na screening i do porodnice muzes jit uplne kamkoliv chces. A jedno s druhym nema vubec nic společného.
@smurfka píše:
Nemocnice kde budeš rodit nemá se screeningem nic společného..u nás to třeba dělají gyndaři, ne nemocnice..takže si jdi kam chceš na kontroly a na porod taky. jedno s druhým nesouvisí

Super mockrát děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
20.11.19 09:05
@Beth 92 píše:
Ahojky maminky a čekalky, jak jste to měli vy? Pocházím z Kladna a čekám dvojčata. Rodit ale v kladenské nemocnici nechci, nejradši bych rodila u Apolináře (když se stihnu zaregistrovat). Myslíte, že můžu jít a 1. screening na Kladno nebo rovnou k Apolináři? Momentálně jsem 8+4. Děkuji za odpověď

Taky cekam dvojcata. Ja sla na screening k apolinari, protpze ten dvojceci stoji 2000Kc a u aplonare maji grant a je zdarma a uz nikdy vice. Uz jsi tam rodila? Zachazeli tam se mnou jak s kusem hadru, opravdu strasne, mam teda srovnani s Podolim s dcerkou. Screening nedopadl dobre skrze biochemii, po neprijemnem rozhovoru s mistnim Csc.prez amnio jsem se odhodlala zavolat do Podoli a nastesti me tam vzali. Ty bych ti na screening doporucila - jsou to dvojvajky nebo jedno? Rekli mi, ze se specializuji na jednovajky ale s dvojvajkama maji take bohate zkusensoti. Tak jdu na amio tam a uz me objednali k sobe i na screening c.2 a i se me zadarilo prihlasit se tam k porodu ( nornalne ve 12 odpoledne orez ten jejich formular). Apolinar nikdy vice, od oani v kartotece az k nejvyssimu neprijenny nebo neprofesionalni a nelidsky jednani:-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
20.11.19 09:14
@KaroliS píše:
Taky cekam dvojcata. Ja sla na screening k apolinari, protpze ten dvojceci stoji 2000Kc a u aplonare maji grant a je zdarma a uz nikdy vice. Uz jsi tam rodila? Zachazeli tam se mnou jak s kusem hadru, opravdu strasne, mam teda srovnani s Podolim s dcerkou. Screening nedopadl dobre skrze biochemii, po neprijemnem rozhovoru s mistnim Csc.prez amnio jsem se odhodlala zavolat do Podoli a nastesti me tam vzali. Ty bych ti na screening doporucila - jsou to dvojvajky nebo jedno? Rekli mi, ze se specializuji na jednovajky ale s dvojvajkama maji take bohate zkusensoti. Tak jdu na amio tam a uz me objednali k sobe i na screening c.2 a i se me zadarilo prihlasit se tam k porodu ( nornalne ve 12 odpoledne orez ten jejich formular). Apolinar nikdy vice, od oani v kartotece az k nejvyssimu neprijenny nebo neprofesionalni a nelidsky jednani:-(

Nerodila jsem tam ale znám pár maminek co ano a všechny byly spokojené. Záleží asi na jakou směnu se narazí. Čekáme dvojvaječná dvojčatka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.11.19 02:19

@Beth 92 Na screening můžeš kamkoli chceš bez ohledu na to, kde potom budeš rodit. Ale můžu vědět proč ne na Kladně? Rodila jsem tu syna 2017 a měli jsme nádherný porod, u kterého jsme se na sále všichni mezi tlačením nasmáli, bonding proběhl bez problému, hned mi malého přiložili, respektovali, že jsem nechtěla preventivní kanylu, ani oxytocin, ani nic na bolest nebo oblbnuti.. všechno prostě na jedničku :-) jen podpora kojení 0, ale to je dneska ještě bohužel skoro všude. Ale teda ty těhotenské poradny, kde dělají právě i ten screening, jsou strašný.. tam jednou s druhým dítětem chodit nehodlám :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
23.11.19 08:13

@Brambi byla jsem tam na praxi jako záchranář a vím jak se tam personál chová k lidem. Navíc čekám dvojčata a porodnice bere od ukončeného 35 týdne a já potřebuji mít jistotu, že prckové budou v pořádku i když se narodí dříve. Není to nic proti lidem co tam rodilí. Jsem ráda, že vás porod probíhal v pořádku a měla jste asi štěstí na kolektiv lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
23.11.19 11:44
@Brambi píše:
@Beth 92 Na screening můžeš kamkoli chceš bez ohledu na to, kde potom budeš rodit. Ale můžu vědět proč ne na Kladně? Rodila jsem tu syna 2017 a měli jsme nádherný porod, u kterého jsme se na sále všichni mezi tlačením nasmáli, bonding proběhl bez problému, hned mi malého přiložili, respektovali, že jsem nechtěla preventivní kanylu, ani oxytocin, ani nic na bolest nebo oblbnuti.. všechno prostě na jedničku :-) jen podpora kojení 0, ale to je dneska ještě bohužel skoro všude. Ale teda ty těhotenské poradny, kde dělají právě i ten screening, jsou strašný.. tam jednou s druhým dítětem chodit nehodlám :roll:

Pise, ze ceka dvojcatka. Tam je na porod i poradny lepsi mit kvalitnejsi nemocnici ( lepsi ultrazvuky, zkusenejsi doktori pri porodu dvojcat, kvalitni neonatalni oddeleni - pri dvojcatech je casteji predcasny porod). Nepise jestli to jsou jednovajky - tam je bezpodminecne nutna dobry nemocnice - hrozi transfuzni syndrom ( jedno dlabe na ukor druheho - maji stejnou placentu)nebo jak se to jmenuje, deti se motaji jedno druhemu do pupecniku, proste je to masakr… Ja cekam dvojvajky a byt jako druhorodicka tez chci do te nejlepsi nemocnice v okoli. Proste ta rizika vseho narustaji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat