Nechci s ním spát, pak má hloupé reakce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 20:40
Nechci s ním spát,pak má hloupe reakce

Poslední dobou vztah nějak nefunguje…Jsem unavena z práce, ze vztahu, na dítě jsem sama. Pritel má práci a pak volno. Nepomaha s nícím. Zkrata cítím se na vše sama On to nechápe, ještě chce sex, když jsem unavená Já ho odmítám s tím, že když má tolik energie, že může radši umyt nadobi.Dnes zase naléhal, já ho odmítla a on na to že slušně řečeno lehkých holek je dost, co budou chtít. Nevim jak to řešit. On s ničím nepomůže, nedělá nic pro to, abych to s ním chtěla a tema recma tomu moc nepřidává :roll:.Hnusí se akorát ještě víc. Misto aby se snažil, abych ho chtěla, nedělá nic, jen má hloupé poznámky. Jak by jste reagovaly na ty hloupé řeči o lehkých holkách? Já mám sex rada, ale nějak už ho nechci s ním, když na mě jinak kašle, vzpomene si, že existují jen když chce žrádlo nebo sex. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 11.02.18 20:42

Myslím, že už ho máš plné zuby

Tichošlápek
Echt Kelišová 9144 příspěvků 11.02.18 20:44

Nijak, ale přestala bych mu vařit a celkově dělat posluhovacku. Když nepomůže, tak k čemu pak vlastně je?

Ice79
Závislačka 2554 příspěvků 11.02.18 20:45

Řekla bych mu, že chlapů, kteří za něco stojí, je taky dost. ;) Obávám se, že on vůbec nechápe, že něco dělá špatně. Je třeba si promluvit, říct mu vše, co jsi psala tady nám.

Hroznej puberťák
Závislačka 3408 příspěvků 11.02.18 20:45

A kde že jsi získala to podezření, že by to mohl být přítel?

pikola
Neúnavná pisatelka 18726 příspěvků 11.02.18 20:46

A řekla jsi mu to někdy normálně? Že když ti doma bude pomáhat, bude víc energie na sex. A pak úkolovat, pokud on se k tomu sám nepostaví, ani za vidinou sexu.

Bohužel, ty jsi fungovala full servis od začátku a pro něj se nic nemění, měla jste si to říct daleko dřív.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 20:47
@GabinkaCh píše:
Myslím, že už ho máš plné zuby

To mam a může si za to sam.Uz sem mu i nabídla rozchod, ten odmítá, že prý máme malého :roll:.Žít se s ním nedá, rozejít se s ním neda.On se nechce změnit, prý je furt stejný, přitom dřív pomáhal, teď ne.Ja nedokážu spát s někým, jen kdo si mě nevazi a má mě jen jako služku, kuchařku a podobně. Jenze s ním není řeč :zed:,žádný kompromis s ním nejde udělat.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1578 příspěvků 11.02.18 20:47

Další co si udělala dítě s pakem co doma na nic nešáhne a doufala že se změní? :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 18726 příspěvků 11.02.18 20:48
@Anonymní píše:
To mam a může si za to sam.Uz sem mu i nabídla rozchod, ten odmítá, že prý máme malého :roll:.Žít se s ním nedá, rozejít se s ním neda.On se nechce změnit, prý je furt stejný, přitom dřív pomáhal, teď ne.Ja nedokážu spát s někým, jen kdo si mě nevazi a má mě jen jako služku, kuchařku a podobně. Jenze s ním není řeč :zed:,žádný kompromis s ním nejde udělat.

Kdy dřív pomáhal a kdy přestal?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 20:50
@sladke-mameni píše:
Další co si udělala dítě s pakem co doma na nic nešáhne a doufala že se změní? :roll:

Dřív pomáhal bohužel, kdyby byl takový hned, tak jsem se teď s ním nemusela rozčilovat. Jeste na mateřské mi pomáhal. Poslal mě s malým ven a on uklidil celý byt a ještě navaril.Ted na nic nedávné, max na nádobí občas.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 11.02.18 20:51

Tak od něj odejdi když už tě s ním sex nebaví a celkově už ho máš asi plné zuby.. :nevim:

Kelsey
Hvězda diskuse 43832 příspěvků 11.02.18 20:51

Rekni mu, ze kdyz ti doma pomuze budes min unavena a zbyde ti energie na smajchlovacku.
Ja teda cim vic jsem unavena, tak tim vic mam chute. Protoze sex sice dobije uplne, ale takovy pocit uvolneni a odreagovani stoji za to. I muj muz, kdyz prijde po nocni, tak ma jeste naladu na sex.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 20:52
@Tichošlápek píše:
Nijak, ale přestala bych mu vařit a celkově dělat posluhovacku. Když nepomůže, tak k čemu pak vlastně je?

Řekla bych že k ničemu, akorát mě deprimuje fakt, že už se ho nezbavíme ani po rozchodu, když máme dítě.

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 11.02.18 20:54
@Anonymní píše:
Poslední dobou vztah nějak nefunguje…Jsem unavena z práce, ze vztahu, na dítě jsem sama. Pritel má práci a pak volno. Nepomaha s nícím. Zkrata cítím se na vše sama On to nechápe, ještě chce sex, když jsem unavená Já ho odmítám s tím, že když má tolik energie, že může radši umyt nadobi.Dnes zase naléhal, já ho odmítla a on na to že slušně řečeno lehkých holek je dost, co budou chtít. Nevim jak to řešit. On s ničím nepomůže, nedělá nic pro to, abych to s ním chtěla a tema recma tomu moc nepřidává :roll:.Hnusí se akorát ještě víc. Misto aby se snažil, abych ho chtěla, nedělá nic, jen má hloupé poznámky. Jak by jste reagovaly na ty hloupé řeči o lehkých holkách? Já mám sex rada, ale nějak už ho nechci s ním, když na mě jinak kašle, vzpomene si, že existují jen když chce žrádlo nebo sex. :roll:

Je zajmave jak po letech vidite partnety jinak…doufam ze jsem vybrala dobre a nebudu mit takovy problem..chyby sveho partnera snad znam od zacatku :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 20:54
@Petruna21 píše:
Tak od něj odejdi když už tě s ním sex nebaví a celkově už ho máš asi plné zuby.. :nevim:

Nevím jak se ukončuje vztah, ve kterém je dítě :(.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama