Reklama

Nechci s ním spát, pak má hloupé reakce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 20:40
Nechci s ním spát,pak má hloupe reakce

Poslední dobou vztah nějak nefunguje…Jsem unavena z práce, ze vztahu, na dítě jsem sama. Pritel má práci a pak volno. Nepomaha s nícím. Zkrata cítím se na vše sama On to nechápe, ještě chce sex, když jsem unavená Já ho odmítám s tím, že když má tolik energie, že může radši umyt nadobi.Dnes zase naléhal, já ho odmítla a on na to že slušně řečeno lehkých holek je dost, co budou chtít. Nevim jak to řešit. On s ničím nepomůže, nedělá nic pro to, abych to s ním chtěla a tema recma tomu moc nepřidává :roll:.Hnusí se akorát ještě víc. Misto aby se snažil, abych ho chtěla, nedělá nic, jen má hloupé poznámky. Jak by jste reagovaly na ty hloupé řeči o lehkých holkách? Já mám sex rada, ale nějak už ho nechci s ním, když na mě jinak kašle, vzpomene si, že existují jen když chce žrádlo nebo sex. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 11.02.18 20:42

Myslím, že už ho máš plné zuby

Tichošlápek
Extra třída :D 10096 příspěvků 11.02.18 20:44

Nijak, ale přestala bych mu vařit a celkově dělat posluhovacku. Když nepomůže, tak k čemu pak vlastně je?

Ice79
Závislačka 2601 příspěvků 11.02.18 20:45

Řekla bych mu, že chlapů, kteří za něco stojí, je taky dost. ;) Obávám se, že on vůbec nechápe, že něco dělá špatně. Je třeba si promluvit, říct mu vše, co jsi psala tady nám.

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4502 příspěvků 11.02.18 20:45

A kde že jsi získala to podezření, že by to mohl být přítel?

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19072 příspěvků 11.02.18 20:46

A řekla jsi mu to někdy normálně? Že když ti doma bude pomáhat, bude víc energie na sex. A pak úkolovat, pokud on se k tomu sám nepostaví, ani za vidinou sexu.

Bohužel, ty jsi fungovala full servis od začátku a pro něj se nic nemění, měla jste si to říct daleko dřív.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 20:47
@GabinkaCh píše:
Myslím, že už ho máš plné zuby

To mam a může si za to sam.Uz sem mu i nabídla rozchod, ten odmítá, že prý máme malého :roll:.Žít se s ním nedá, rozejít se s ním neda.On se nechce změnit, prý je furt stejný, přitom dřív pomáhal, teď ne.Ja nedokážu spát s někým, jen kdo si mě nevazi a má mě jen jako služku, kuchařku a podobně. Jenze s ním není řeč :zed:,žádný kompromis s ním nejde udělat.

Uživatel je onlinesladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 11.02.18 20:47

Další co si udělala dítě s pakem co doma na nic nešáhne a doufala že se změní? :roll:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19072 příspěvků 11.02.18 20:48
@Anonymní píše:
To mam a může si za to sam.Uz sem mu i nabídla rozchod, ten odmítá, že prý máme malého :roll:.Žít se s ním nedá, rozejít se s ním neda.On se nechce změnit, prý je furt stejný, přitom dřív pomáhal, teď ne.Ja nedokážu spát s někým, jen kdo si mě nevazi a má mě jen jako služku, kuchařku a podobně. Jenze s ním není řeč :zed:,žádný kompromis s ním nejde udělat.

Kdy dřív pomáhal a kdy přestal?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 20:50
@sladke-mameni píše:
Další co si udělala dítě s pakem co doma na nic nešáhne a doufala že se změní? :roll:

Dřív pomáhal bohužel, kdyby byl takový hned, tak jsem se teď s ním nemusela rozčilovat. Jeste na mateřské mi pomáhal. Poslal mě s malým ven a on uklidil celý byt a ještě navaril.Ted na nic nedávné, max na nádobí občas.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.02.18 20:51

Tak od něj odejdi když už tě s ním sex nebaví a celkově už ho máš asi plné zuby.. :nevim:

Kelsey
Hvězda diskuse 44479 příspěvků 11.02.18 20:51

Rekni mu, ze kdyz ti doma pomuze budes min unavena a zbyde ti energie na smajchlovacku.
Ja teda cim vic jsem unavena, tak tim vic mam chute. Protoze sex sice dobije uplne, ale takovy pocit uvolneni a odreagovani stoji za to. I muj muz, kdyz prijde po nocni, tak ma jeste naladu na sex.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 20:52
@Tichošlápek píše:
Nijak, ale přestala bych mu vařit a celkově dělat posluhovacku. Když nepomůže, tak k čemu pak vlastně je?

Řekla bych že k ničemu, akorát mě deprimuje fakt, že už se ho nezbavíme ani po rozchodu, když máme dítě.

Andy27
Kelišová 6243 příspěvků 11.02.18 20:54
@Anonymní píše:
Poslední dobou vztah nějak nefunguje…Jsem unavena z práce, ze vztahu, na dítě jsem sama. Pritel má práci a pak volno. Nepomaha s nícím. Zkrata cítím se na vše sama On to nechápe, ještě chce sex, když jsem unavená Já ho odmítám s tím, že když má tolik energie, že může radši umyt nadobi.Dnes zase naléhal, já ho odmítla a on na to že slušně řečeno lehkých holek je dost, co budou chtít. Nevim jak to řešit. On s ničím nepomůže, nedělá nic pro to, abych to s ním chtěla a tema recma tomu moc nepřidává :roll:.Hnusí se akorát ještě víc. Misto aby se snažil, abych ho chtěla, nedělá nic, jen má hloupé poznámky. Jak by jste reagovaly na ty hloupé řeči o lehkých holkách? Já mám sex rada, ale nějak už ho nechci s ním, když na mě jinak kašle, vzpomene si, že existují jen když chce žrádlo nebo sex. :roll:

Je zajmave jak po letech vidite partnety jinak…doufam ze jsem vybrala dobre a nebudu mit takovy problem..chyby sveho partnera snad znam od zacatku :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 20:54
@Petruna21 píše:
Tak od něj odejdi když už tě s ním sex nebaví a celkově už ho máš asi plné zuby.. :nevim:

Nevím jak se ukončuje vztah, ve kterém je dítě :(.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >