Nechci s ním už sex

Anonymní
3.7.15 21:11

Nechci s nim uz sex

Jdu si pro radu holky. :,( Nechci uz sexualne zit se svym partnerem. Nevim, ale jak mu mam vysvetlit, ze uz opravdu s nim sex nechci. Prestal me vzrusovat. Nedela nic proto abych si milovani uzila. Drive bylo milovani krasne, ted kdyz mame decko, mame jen rychlovky a to me pak boli pochva. Vubec nemam orgasmus a partnera to netrapi, Jdeo to, ze se bojim mu rict, ze nechci.On nenaleha, ale zkousi to dalsi den a pak dalsi. Jednou za mesic se premuzu a pak je mi do place. Hlavne nechapu, ze jemu nevadi, ze z toho nic nemam.Ani nejsem aktivni, jen lezim, aby ho to omrzelo, ale jemu to staci. Vecne se vymlouvam, ze nechci. Nevim jak mu vysvetlit, ze sex uz nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3.7.15 21:16

A dál? Budete spolu bez sexu? Nebylo by lepší ten problém začít řešit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
3.7.15 21:16

Tak asi těžko se dá žít úplně bez sexu ne? Narovinu bych mu řekla, že z toho chci taky něco mít ne? Řekla jsi mu to vůbec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
3.7.15 21:17
@Anonymní píše:
Jdu si pro radu holky. :,( Nechci uz sexualne zit se svym partnerem. Nevim, ale jak mu mam vysvetlit, ze uz opravdu s nim sex nechci. Prestal me vzrusovat. Nedela nic proto abych si milovani uzila. Drive bylo milovani krasne, ted kdyz mame decko, mame jen rychlovky a to me pak boli pochva. Vubec nemam orgasmus a partnera to netrapi, Jdeo to, ze se bojim mu rict, ze nechci.On nenaleha, ale zkousi to dalsi den a pak dalsi. Jednou za mesic se premuzu a pak je mi do place. Hlavne nechapu, ze jemu nevadi, ze z toho nic nemam.Ani nejsem aktivni, jen lezim, aby ho to omrzelo, ale jemu to staci. Vecne se vymlouvam, ze nechci. Nevim jak mu vysvetlit, ze sex uz nechci.

A co s ním o tom promluvit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.15 21:17

@neanonymní To prave nevim, co dal. Prijde mi, ze je sobec v sexu. A ja nejsem na rychlovky. Prece musi pochopit, ze sex uz nechci. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2687
3.7.15 21:18

No tvl.. tebe tak mit za zenu :zed: chudaci nekteri chlapi, ikdyz vetsinou jsou to volove co si za to muzou sami koho si vyberou :zed:

A rada pro tebe, kdyz neco chces co takhle naopak byt v sexu vic aktivni a prevzit trochu iniciativu?? Misto lezeni jak mrtvola… :think:

Příspěvek upraven 03.07.15 v 21:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
3.7.15 21:19
@Anonymní píše:
@neanonymní To prave nevim, co dal. Prijde mi, ze je sobec v sexu. A ja nejsem na rychlovky. Prece musi pochopit, ze sex uz nechci. :nevim:

To jsi položila základní kámen rozvodového řízení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6551

Jak dlouho jste spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173

„Posledni dobou me nase milovani boli, protoze jsem malo vzrusena, ani nemam orgasmus. Proto te ted tak casto odmitam, ale rada bych na tom spolecne zapracovala… Co ty na to?“ :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.15 21:20

Vztah je o komunikaci, to že u toho budeš ležet jako placka nic nezmenis. Chlapa musíš nakopnout aby vůbec pochopil co chceš. Navíc jestli nebyl vždycky takový sobec tak v tom bude asi nějaký problém. Hlavně mu to řekni a pak to řešte pokud nebude mít zájem utíkej..bez sexu to nejde ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.15 21:20
@Anonymní píše:
@neanonymní To prave nevim, co dal. Prijde mi, ze je sobec v sexu. A ja nejsem na rychlovky. Prece musi pochopit, ze sex uz nechci. :nevim:

Asi mě nechápeš. On samozřejmě nemusí pochopit, že sex už nechceš, protože sex je součástí našich životů. Upřímně - ani já nechápu, že sex nechceš. Chápu ale, že ho nechceš tak, jak si ho představuje on. To se ale přece dá vyřešit - komunikací, ohleduplností, respektem. A jestli to nezvládnete sami, pak existují i možnosti odborné pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6551
3.7.15 21:21
@Scarabeuss píše:
No tvl.. tebe tak mit za zenu :zed: chudaci nekteri chlapi, ikdyz vetsinou jsou to volove co si za to muzou sami koho si vyberou :zed:

A rada pro tebe, kdyz neco chces co takhle naopak byt v sexu vic aktivni a prevzit trochu iniciativu?? Misto lezeni jak mrtvola… :think:

Příspěvek upraven 03.07.15 v 21:19

On se nesnaží. Odflákne to a na manželce mu nezáleží. Trochu čti, než něco plácneš ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
3.7.15 21:23
@Hugomír píše:
On se nesnaží. Odflákne to a na manželce mu nezáleží. Trochu čti, než něco plácneš ;-)

To je jeji verze, on to muze videt jinak… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
3.7.15 21:26
@Anonymní píše:

Zlato, líná huba = holé neštěstí.. :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6551
3.7.15 21:27
@Scarabeuss píše:
To je jeji verze, on to muze videt jinak… :zed:

I to je možné. Ale proč po porodu začal dělat rychlovky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama