Reklama

Nechci se nutit do sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Betuska21
Povídálka 14 příspěvků 07.02.18 21:26
Nechci se nutit do sexu

Ahoj holky,
od doby, co jsem těhotná, nemám vůbec chuť na sex. Nevím, co s tím. Přítel je z toho smutný. Přála bych si, aby to bylo jako dřív. Bojim se jestli se mnou vůbec zůstane, kvůli tomuhle problému. Prosím poraďte. Dekuji. :) :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 07.02.18 21:29

My nemame sex celych devet mesicu. A nerozeseli jsme se :lol:. Neboj, snad jsi si nenasla takovyho bl.ba, ktery by se s tebou kvuli tomu rozesel. Zkus se obcas pekne naladit a prekvapit ho treba peknym mazlenim. A hlavne s nim o tom mluv, ze se na to v tehotenstvi necitis.

lucynka25
Kelišová 7384 příspěvků 2 inzeráty 07.02.18 21:29

@Betuska21 taky jsem to tak měla, byla jsem jak velryba a sex bylo to poslední co jsem chtěla..ale občas jsem se překonala.
Tak jsou i jiné možnosti jak partnera uspokojit..a pokud tě má rád, tak co by to nevydržel.. :nevim:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 07.02.18 21:31

Tak to by byl hloupý kdyby tě kvůli tomu opustil :think: tak mu to rozumně vysvětli :)

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 07.02.18 21:32

Chápu tebe, ale chápu i muze. Ja v tehu taky nemam vůbec chut. Ale manžel v pohodě a chápe to na vic s břichem se mu do toho ani moc nechce. Tak ho pekne pokouřím a je spokojený:) nestačilo by mu třeba to? Myslím ze tahle věc se da zvladnout, ikdyz je nechuť. Zase chápu potřeby muže…

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10687 příspěvků 07.02.18 21:39

@Betuska21 Nenuť se do něčeho, co nechceš. Já si myslím, že tady se naopak ukáže, jestli tě skutečně miluje. Pokud je to ten správný, tak todle pochopí bez problémů. Jednou je to přechodný stav a pro tohle by měl mít pochopení a netlačit tě do toho :kytka:.

89Luca
Kecalka 249 příspěvků 1 inzerát 07.02.18 21:48
@Betuska21 píše:
Ahoj holky,
od doby, co jsem těhotná, nemám vůbec chuť na sex. Nevím, co s tím. Přítel je z toho smutný. Přála bych si, aby to bylo jako dřív. Bojim se jestli se mnou vůbec zůstane, kvůli tomuhle problému. Prosím poraďte. Dekuji. :) :)

Taky jsem to tak mela, dokonce jsem to resila s gynekologem a ten mi rekl, ze je to uplne normalni.Sex je primarne ‚nastroj‘ k plozeni deti a kdyz je zena tehotna, tak ‚neni‘ duvod k sexu-nevim jak to lip vysvetlit, snad me chapete…ono to prejde casem…ae taky chapu chlapa…urco za me-mluvit s partnerem, aby to pochopil, a obcas se premoct… :hug:

ajtakrajta1
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 07.02.18 21:48
@jestericka34 píše:
Chápu tebe, ale chápu i muze. Ja v tehu taky nemam vůbec chut. Ale manžel v pohodě a chápe to na vic s břichem se mu do toho ani moc nechce. Tak ho pekne pokouřím a je spokojený:) nestačilo by mu třeba to? Myslím ze tahle věc se da zvladnout, ikdyz je nechuť. Zase chápu potřeby muže…

To jsem v těhotenství také praktikovala a stále praktikuji, když není nálada z mé strany. :mrgreen:

Daenerys91
Kecalka 344 příspěvků 1 inzerát 07.02.18 21:56

@ajtakrajta1 jj, mám to taky tak :lol:
taky jsem na to v těhotenství vůbec nebyla. Tak jsem to muži dělala často pusou a v pohodě. Paradoxní ale je, že jsem si to naopak v těhotenství dělala dost často sama :think:

Andreww
Kecalka 278 příspěvků 07.02.18 21:57

Bud sim spi a neboj se nebo snim nespi a nebud majetnicka. Chlap sex potrebuje ne jako lasku ale jako potrebu a poku mu nedas tak honit si ho sam nebude ze )))

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 22:01

Ja to mam paradoxne obracene, chut mam casteji nez kdy jindy, jak jsem ted tehotna. Smysl to moc nedava, ale je to tak :-).

U tebe tedy jak bylo receni - jine praktiky jsi schopna poskytnout? Pokud ne, tak se do niceho nenut a vysvetli to tak jak to je. Citlivy muz to pochopi. Pokud ne, je to blb, pardon, ale je. Chapu, ze je pro chalapa sex dulezity, ale na to musi byt dva.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 22:37

Pochybuju, že by se kvůli tomu s tebou rozešel, když už si s tebou pořídil dítě. Já má skoro od začátku veškeré sexuální aktivity zakázané, a bude tomu tak až do porodu + šestinedělí, takže v podstatě skoro rok bez. jasně, že se snažím i jinak, jenže když manžel vidí, že se vlastně zoufale snažím z toho nic nemít, aby nedošlo ke stahům, tak ho to zase až tak moc neba. A milenku si prý kvůli tomu hledat nebude, i když tu placenou jsem mu sama navrhla.

ontar
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 07.02.18 22:43

Že nemáš chuť není žádný důvod manželovi nevyhovět…já také nemám chuť jít ráno do práce a půjdu…kdybych nešel vícekrát, tak mě vyhodí…můžeš dopadnout podobně…

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 07.02.18 22:44

Nenut se…ale kdyby nahodou něco prasklo na chlapa tak zas je třeba přimhouřit oko myslím :-)) tak to beru ja :-)

Svítící žárovka
Ukecaná baba ;) 2357 příspěvků 07.02.18 23:18
@ontar píše: Že nemáš chuť není žádný důvod manželovi nevyhovět…já také nemám chuť jít ráno do práce a půjdu…kdybych nešel vícekrát, tak mě vyhodí…můžeš dopadnout podobně…
Že má chlap chuť není žádný důvod manželku nutit… Jà také mám chuť hodit ráno v pràci nohy na stůl a nehodím… Kdybych hodila vícekràt, tak mě vyhodí. Chlap může dopadnout podobně…
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >