Reklama

Červené oči kvůli umělým řasám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moniulik
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 24.11.17 11:48
Nechci se sundat řasy.. rady řasařek.

Holky sos.. mam řasy od září, vždy mi po aplikacy trochu zčervenaly oči.. ale pod spodním víčkem.. :( ve středu jsem vyzkoušela jinou řasařku (podotykam kvalifikovanou).. davala mi hypoalergenní lepidlo..

oči mi opět zčervenaly.. :(

dnes jsem byla na očním.. dostala jsem kapky.. a paní dr. mi řekla, že doporučuje řasy sundat.. :(

hodně jsem si na ně, ale zvykla.. oči jsem měla vždy červené tak 3 dny.. a pak se to zklidnilo..

Teď nevím.. jestli to zkusit těma kapkama, nebo to opravdu jít sundat :(

Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Innocence
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 1 inzerát 24.11.17 11:54

No, vzhledem k tomu, že bych fakt nechtěla riskovat zrak, tak bych se raději vzdala těch řas.

niki V
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 24.11.17 12:06

Řasy bych určitě sundala, prostě jsou lidé co jim bude vadit jakékoliv lepidlo, časem by se ti také mohl udělat pěkný exém a mít na víčkách oloupanou červenou kůži neni moc pěkné. Sundej řasy a kup si Talika řasenku, po té ti trošku porostou tvé řasy:-) jojo ty řasy jsou závislost prostě je to pohodlné pro nás ženy. Prodlužuji řasy asi 10let ;)

Criolo
Kecalka 147 příspěvků 24.11.17 12:11

Rasy urcite sundat. Nemusi to byt reakce na lepidlo, ale na ty samotne umele rasy.

Moniulik
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 24.11.17 12:12

@Criolo @niki V @Innocence

ja spíš řeším to, že to začervenání časem zmizí..

achjo..

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 24.11.17 12:13

Než si poškodit zrak, tak bych radši shodila řasy. Je tam třeba nějaká látka, která ti vadí.

niki V
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 24.11.17 12:23
@Moniulik píše:
@Criolo @niki V @Innocence

ja spíš řeším to, že to začervenání časem zmizí..

achjo..

Jako jo ono to zmizí po těch pár dnech ale stejně časem tě to bude svědit a olupovat se kůže(prostě se brání ta kůže).Počkej teď čtu že ti zčervenala kůže pod okem? myslela jsem že ti zčervenalo vrchní víčko, tím pádem to může být alergie na to co ti při aplikaci dává pod oči, co ti dává? Takové lepky nebo gelový polštářek?

Moniulik
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 24.11.17 12:26
@niki V píše:
Jako jo ono to zmizí po těch pár dnech ale stejně časem tě to bude svědit a olupovat se kůže(prostě se brání ta kůže).Počkej teď čtu že ti zčervenala kůže pod okem? myslela jsem že ti zčervenalo vrchní víčko, tím pádem to může být alergie na to co ti při aplikaci dává pod oči, co ti dává? Takové lepky nebo gelový polštářek?

zčervenalo mi to bělmo pod spodním víčkem (asi do půl oka)… vypada to jako popraskané žílky

niki V
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 24.11.17 12:32

@Moniulik aha,tak to je reakce na výpary z lepidla no, záleži na tobě zda si je sundáš nebo ne, mě by vadilo chodit 3dny s červenýma očima, časem můžeš mít ty reakce i horší.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 24.11.17 12:35

Co po nás chceš aby jsme ti řekli? 8o když ti doktorka řekla že lepší bude řasy sundat tak snad je sundej ne nebo chceš chodit s nateklýma a červenýma očima? :roll:

Ice79
Závislačka 2587 příspěvků 24.11.17 13:20
@Petruna21 píše:
Co po nás chceš aby jsme ti řekli? 8o když ti doktorka řekla že lepší bude řasy sundat tak snad je sundej ne nebo chceš chodit s nateklýma a červenýma očima? :roll:

Ale bude mít krásné řasy. :mrgreen: Beru zpět. Blbý fór. :kytka:

AV
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 24.11.17 13:21

@Moniulik nezmizí, bude to horší..měla jsem úplně stejný problém…z počátku jeden den po aplikaci řas bělmo dole začervenalé… skoro po roce to došlo tak daleko, že začervenání trvalo pět dní.. nepomohla změna lepidla, řas, nic.. prostě jsem je musela sundat :-( tak asi takovou mám vlastní zkušenost :-(

Moniulik
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 24.11.17 13:32

@Petruna21 @Ice79

ja vím holky asi.. :( jsem blboň..

Moniulik
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 24.11.17 13:33
@AV píše:
@Moniulik nezmizí, bude to horší..měla jsem úplně stejný problém…z počátku jeden den po aplikaci řas bělmo dole začervenalé… skoro po roce to došlo tak daleko, že začervenání trvalo pět dní.. nepomohla změna lepidla, řas, nic.. prostě jsem je musela sundat :-( tak asi takovou mám vlastní zkušenost :-(

Aha.. a po tom sundaní to už bylo v pořádku pak? a bolelo Tě to.. nemáš foto?

AV
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 24.11.17 13:38

@Moniulik fotku už nemám, mám je sundané tři roky a pak to bylo úplně v pohodě, řasy narostly rychle a začervenání se nekonalo už nikdy… taky nevím čím to mohlo být… oční lékařka říkala, že prostě někdo na očích nesnese nic co tam nepatří a prostě se oko brání… taky jsem se snažila dlouho, ale bylo to pak čím dál tím horší :-( musela jsem chodit v pondělí abych na sobotu vypadala normálně :-(.. mě to teda nijak nesvědilo nebo neomezovalo, ale bylo to prostě vidět a lidi se dívali a ptali a to bylo nepříjemné..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >