Nechci sex a jsem furt protivná na chlapa

Anonymní
21.3.21 10:17

Nechci sex a jsem furt protivná na chlapa.

Ahoj :mavam:
Je to trošku dotaz ale taky se potřebuji někde z toho vyremcat. S přítelem jsme spolu 5 let. Máme jedno roční dítě. Po dítěti a žraní jsem se dostala na 71kg. Jsem malá takže jsem vypadala jak kulička. V tu dobu se mě o mě přítel zrovna moc nezajímal, furt mě tahal za špek na břiše, dělal si ze mě sem tam srandu, spal se mnou jen z povinnosti aby se neřeklo, všechny ženský okolo byli pěkný ale já nic.. No přímo to neřekl ale bylo vidět že ho prostě nepřitahuji. On sám má asi 110kg a už to není ten fešák co jsem poznala ale nějak jsem to nikdy neřešila, nejsem moc náročná a na vzhled nekoukám. Stačí mi aby mě měl rád a zajímal se o mě. No a teď jsem zhubla, mám 48kg a dala jsem se celkově do formy. Lidé mě chválí a já jsem na sebe tak hrdá že jsem to dokázala :dance: No jenže přítel mě najednou chce, furt by chtěl sex, teď už se nestydí pochlubit se co má doma (dřív by mě nejraději shodil do křoví když šel nějaký jeho známí). Já mu prostě nemůžu zapomenou jak se choval když jsem nebyla taková jaká jsem. On je furt stejný, ani 1kg z něj nespadlo. Najednou se mi prostě hnusí. Ne vzhledově. Neumím to vysvětlit. Nekoukám po jiných, chlapy mě nezajímají. Sex s jiným taky nechci, nechci ho ani s ním. Chci jen klid, ale on se po mě furt sápe. Dělá jen bordel a i na ty jeho kecy jsem alergická. Závidí že jsem zhubla, začal tedy sportovat, jenže pak přijde po sportu domu, sežere celou ledničku a výsledek tedy žádný. A já bych se mu vždy nejraději vysmála do ksichtu :lol: Nevím co s tím. Rozejít se úplně nechci. Stačilo by mi soužití jako mají někteří důchodci, bez sexu, bez nějakých pusinek atd. Je mi 22 let takže si nemyslím že je tohle vychladnutí způsobené věkem. Jak by jste to řešili vy? Je něco špatně se mnou? Připadám si že mám vůči němu nějaký syndrom vyhoření. Díky všem za názor :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
957
21.3.21 10:23
@Anonymní píše:
Je to trošku dotaz ale taky se potřebuji někde z toho vyremcat. S přítelem jsme spolu 5 let. Máme jedno roční dítě. Po dítěti a žraní jsem se dostala na 71kg. Jsem malá takže jsem vypadala jak kulička. V tu dobu se mě o mě přítel zrovna moc nezajímal, furt mě tahal za špek na břiše, dělal si ze mě sem tam srandu, spal se mnou jen z povinnosti aby se neřeklo, všechny ženský okolo byli pěkný ale já nic.. No přímo to neřekl ale bylo vidět že ho prostě nepřitahuji. On sám má asi 110kg a už to není ten fešák co jsem poznala ale nějak jsem to nikdy neřešila, nejsem moc náročná a na vzhled nekoukám. Stačí mi aby mě měl rád a zajímal se o mě. No a teď jsem zhubla, mám 48kg a dala jsem se celkově do formy. Lidé mě chválí a já jsem na sebe tak hrdá že jsem to dokázala :dance: No jenže přítel mě najednou chce, furt by chtěl sex, teď už se nestydí pochlubit se co má doma (dřív by mě nejraději shodil do křoví když šel nějaký jeho známí). Já mu prostě nemůžu zapomenou jak se choval když jsem nebyla taková jaká jsem. On je furt stejný, ani 1kg z něj nespadlo. Najednou se mi prostě hnusí. Ne vzhledově. Neumím to vysvětlit. Nekoukám po jiných, chlapy mě nezajímají. Sex s jiným taky nechci, nechci ho ani s ním. Chci jen klid, ale on se po mě furt sápe. Dělá jen bordel a i na ty jeho kecy jsem alergická. Závidí že jsem zhubla, začal tedy sportovat, jenže pak přijde po sportu domu, sežere celou ledničku a výsledek tedy žádný. A já bych se mu vždy nejraději vysmála do ksichtu :lol: Nevím co s tím. Rozejít se úplně nechci. Stačilo by mi soužití jako mají někteří důchodci, bez sexu, bez nějakých pusinek atd. Je mi 22 let takže si nemyslím že je tohle vychladnutí způsobené věkem. Jak by jste to řešili vy? Je něco špatně se mnou? Připadám si že mám vůči němu nějaký syndrom vyhoření. Díky všem za názor :andel:

No nevím, odpuzuje tě mentálně i fyzicky. Soužití chceš beztak jen kvůli ekonomickým výhodám. On je pořád stejný, to ty seš změnila. Takže jo, můžeš za to ty…
Jinak je to úspěch, máš být proč pyšná, ale taky ti to něco vzalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20746
21.3.21 10:35

Tobě u partnera na vzhledu nezáleží, jemu jo. Každý chlap se rád pochlubi partnerkou, které to sluší. Co je blbý, že tě moc nepodpořil, ale ty teď klesáš na jeho úroveň, takže si nemáte co vyčítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10749
21.3.21 10:35

Jak tohle asi dopadne? Už jen chybí, abys někoho potkala a bude vyřešeno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
21.3.21 10:50

110kg při jaké výšce… Myslím že si to nalhavas ty jsi se sebou neco udělala on je špekoun a můžeš si to omylat horem dolem ale fyzicky tě nepritahuje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7880
21.3.21 10:50

Je to omezenej blbeček :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3107
21.3.21 10:54

Nejak brzy jste si zalozili rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 10:59

@Josefuna Po 4 letém vztahu mi nepřijde brzy :think:

• Citovat
  • Nahlásit
61591
21.3.21 11:00
@Anonymní píše:
Je to trošku dotaz ale taky se potřebuji někde z toho vyremcat. S přítelem jsme spolu 5 let. Máme jedno roční dítě. Po dítěti a žraní jsem se dostala na 71kg. Jsem malá takže jsem vypadala jak kulička. V tu dobu se mě o mě přítel zrovna moc nezajímal, furt mě tahal za špek na břiše, dělal si ze mě sem tam srandu, spal se mnou jen z povinnosti aby se neřeklo, všechny ženský okolo byli pěkný ale já nic.. No přímo to neřekl ale bylo vidět že ho prostě nepřitahuji. On sám má asi 110kg a už to není ten fešák co jsem poznala ale nějak jsem to nikdy neřešila, nejsem moc náročná a na vzhled nekoukám. Stačí mi aby mě měl rád a zajímal se o mě. No a teď jsem zhubla, mám 48kg a dala jsem se celkově do formy. Lidé mě chválí a já jsem na sebe tak hrdá že jsem to dokázala :dance: No jenže přítel mě najednou chce, furt by chtěl sex, teď už se nestydí pochlubit se co má doma (dřív by mě nejraději shodil do křoví když šel nějaký jeho známí). Já mu prostě nemůžu zapomenou jak se choval když jsem nebyla taková jaká jsem. On je furt stejný, ani 1kg z něj nespadlo. Najednou se mi prostě hnusí. Ne vzhledově. Neumím to vysvětlit. Nekoukám po jiných, chlapy mě nezajímají. Sex s jiným taky nechci, nechci ho ani s ním. Chci jen klid, ale on se po mě furt sápe. Dělá jen bordel a i na ty jeho kecy jsem alergická. Závidí že jsem zhubla, začal tedy sportovat, jenže pak přijde po sportu domu, sežere celou ledničku a výsledek tedy žádný. A já bych se mu vždy nejraději vysmála do ksichtu :lol: Nevím co s tím. Rozejít se úplně nechci. Stačilo by mi soužití jako mají někteří důchodci, bez sexu, bez nějakých pusinek atd. Je mi 22 let takže si nemyslím že je tohle vychladnutí způsobené věkem. Jak by jste to řešili vy? Je něco špatně se mnou? Připadám si že mám vůči němu nějaký syndrom vyhoření. Díky všem za názor :andel:

vubec se ti nedivím, velký obdiv, ze jsi to dokázala a ted si vyžere co si zavaril svým předchozím chováním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Já bych mu to teď s chutí vracela. 8) To samé, co dělal on tobě, můžeš dělat i ty jemu.
A s tím libidem… nebereš antikoncepci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@arinecka já tu potřebu nemám :nevim: píšou mi chlapy ale nikdy neodepisuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 11:03

@Lily-of-the-valley to já nechci. Nemám potřebu ho urážet. Měla jsem ho vždy ráda i když měl pupek. Ano beru, ale brala jsem ji i než jsem se rozhodla otěhotnět a nic takového se mi nestalo.

• Citovat
  • Nahlásit
701
21.3.21 11:11
@Lily-of-the-valley píše:
Já bych mu to teď s chutí vracela. 8) To samé, co dělal on tobě, můžeš dělat i ty jemu.
A s tím libidem… nebereš antikoncepci?

S osm a čtyřiceti kily, sto deseti kilového chlapa do houští neshodí, až půjdou kolem kamarádky. Musí na to jinak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1227
21.3.21 11:20

Ve 22 letech se vzdat sexu a dalsich intimnosti? Driv nebo pozdeji ti to zacne chybet a stejne ho s nekym podvedes. Bud to res s nim nebo se na to vykasli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
21.3.21 11:28
@Anonymní píše:

Vyhořet se dá kdykoliv a v jakémkoliv věku, není to jen syndrom středního věku. Je to dobou, která je rychlá a snaží se nás maximálně ždímat. U vás to možná byla i nedostatečná vyzrálost pro rodinu a tak teď máte pocit, že je vše splněno a hurá do bačkor.

V takové situaci je důležité najít si nějaký cíl a směřovat k němu. Tím zapomenete, na to co bylo, co je a budete se plně soustředěná na to, co bude. Postupně se tím vyjasní i všechny nejasné situace kolem vás. Vy rozhodně procházíte proměnou osobnosti, troufám si i napsat, že krásnou proměnou osobnosti. Buď to ten chlap zvládne přijmout, nebo odpadne. Vy se však posunete zase o kus dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat