Nechci sex, on zase doteky.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kejran
Povídálka 22 příspěvků 05.03.19 12:35
Nechci sex, on zase doteky.

Ahoj všichni :srdce: ráda bych vás poprosila o radu či alespoň názor.
S přítelem jsme spolu skoro 8let, žijeme ve společné domácnosti a máme dva psíky. Přítel se dříve před naším vztahem dostal do fin. problémů a pak do jakéhosi “ syndromu vyhoření”… je tomu pár let co nechodí pořádně do práce a já jsem na vše sama, z části svoji vinou protože jsem příteli dala najevo že se postarám a teď je to spíše ve stádiu kdy už zlenivěl. Po velké snaze jsem se dostala do stavu kdy jsem si řekla že si i přes to všechno vážím pouta jaké s přítelem máme a všelijaké dohady o penězích už neřeším protože bych musela zešílet. Problém je ten že po x hodinách v práci a po neustálém přemýšlení jak utáhnout další měsíc nemám absolutně chuť na sex. Přítele moc miluji i mě přitahuje ale hlava mi jde ze všech starostí kolem. Přitele začal celibát štvát, což chápu… snažila jsem se mu vysvětlit své důvody a že potřebuji aby se do chodu domácnosti zapojil. Občas to pochopí, občas ne… většinou se vše zasekne na velkých řečech a žádých činech. Celá situace vygradovala tak že si přítel přeje abychom na sebe nesahali ( letmé dotyky, pohlazení, objetí ) že mu to tak přijde fér vzhledem k tomu že nechci sex. Po mém dotazování se zda si myslí že toto pomůže řekl že vše bude zase dobré ale já bez doteku trpím. Co by jste mi poradili v takovéto situaci dělat? Jak přítele motivovat k zodpovědosti? Jak se přes všechny problémy motivovat k něžnostem a naučit se neřešit neřešitelné? :roll: moc děkuji :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Lioness34
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 05.03.19 12:38

Když mu přijde fér aby jste na sebe nesahali tak ať zaplatí polovinu najmu a výdaje na chod domácnosti…

Jako sorry ale :poblion:
Utec. Víc netřeba nic dodávat. Utec dokud nemáte deti. Je nezodpovědnx

Tarjei
Závislačka 4588 příspěvků 05.03.19 12:40

To je hekna a bačkora a ne chlap, nůž na krk ať se začne chovat jako dospělej a táhne do práce a nebo pryč. Nic dobrýho Tě s ním nečeká.

Markéta80
Hvězda diskuse 43165 příspěvků 05.03.19 12:40

@kejran jasně si s ním promluvit že takhle to dál nejde a musí se zapojit. To mu nevadí že ho ženská živí? Z čeho si financuje svoje záliby? Snad s ním neplánuješ rodinu :? On si zvyknul a nepočítej že sám od sebe půjde pracovat, proč kdy vše táhneš ty? Spíš se divím že Tě tohle baví :roll:

Soulupka
Povídálka 32 příspěvků 05.03.19 12:42

Po osmi letech? Kdy se snažíš stále jen ty? Co sis to za vzor odnesla z domova, že tohle dokážeš trpět?

To teda není moc normální. Věčně se stresovat kvůli penězům živit chudáčka nemakačenka, Jaká pouta o čem to píšeš?
V čem je dobrej? Prachy nemá, doma nepomůže, sex na prd.

Prosím probuď se a neřeš neřešitelné.

Janasas
Kelišová 5474 příspěvků 05.03.19 12:43

Přítel je… právě toto je začátek toho, že je určité intimno, mezhi lidmi.. Je to začarovný kruh. Chlapovi většinou!! ne každému, stačí prostě šup na ženu a jsou spokojení, ale u těch žen je to takové, že potřebují cítit, právě to pohlazení, ten kontakt, aby prostě přišli na tu chut sexu..

Příspěvek upraven 05.03.19 v 12:43

Lexter
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 3 inzeráty 05.03.19 12:43

Něco za něco. Víš, on ti vlastně dává sežrat fakt že se o vše staráš. To teda čubrním. 8o

Příspěvek upraven 05.03.19 v 12:45

Sany80s
Kelišová 7173 příspěvků 05.03.19 12:44

Tak jestli chce problémy řešit tímto způsobem, tak asi není o čem.

Janasas
Kelišová 5474 příspěvků 05.03.19 12:45

@Lexter no a pak to skončí uak u známé, že chce peníze na oblečení a jde s mužem spát. Nevím, jak to přijde na to něco za něco, tak rovnou můžou vztah ukončit
Otázka je , co když je unavený chlap?? to mu třeba žena nemá uvařit?

Příspěvek upraven 05.03.19 v 12:45

kejran
Povídálka 22 příspěvků 05.03.19 12:45

@Markéta80 promlouvání už nezabírá, je to jako mluvit do zdi. I když říká že mě chápe tak je evidentní že nechápe nebo se tak nějak smíří s tím jak to beru já a on si jede vesele dál. Sem tam nějaké brigády má ale málo kdy mi na něco přispěje když nepočítám to že si půjčí peníze od jeho matky když něco potřebuje.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 05.03.19 12:45

Rozumím tomu dobře, že x let nemaká, ty ho živíš, doma na nic nehrábne a v domácnosti nepomůže a pak je uražen, že má málo sexu a zakázal ti, abys na něj sahala? A ty mu to trpíš? Děláš si srandu? 8o

Lexter
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 3 inzeráty 05.03.19 12:46
@Janasas píše:
@Lexter no a pak to skončí uak u známé, že chce peníze na oblečení a jde s mužem spát. Nevím, jak to přijde na to něco za něco, tak rovnou můžou vztah ukončit

Jenže ony vztahy jsou něco za něco. Říkejme tomu výměnný obchod srdcem.

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 05.03.19 12:47

Pořiď si bišonka,tomu bude stačit miska se žrádlem a mazlit se s ním můžeš od rána do večera.A toho blbce,co máš doma,dej do bazaru,k ničemu Ti není.

Janasas
Kelišová 5474 příspěvků 05.03.19 12:48

@Lexter dobře, ale toto mi přijde vyloženě přístup malého dítěte - dup já chci..
Předstv si, že máš třeba chřipku, bolí tě hlava, a ted na tebe ženská hupne a něco chce a ty jsi rád, že žiješ. Prostě i ten druhý musí pochopit, když něco někdo omítá, ne jen tak, ale z důvodu..
A nebo pokud si velký fanoušek sportu a nebo něčeho jiného a sleduješ TV… a si do toho zažraný, a manželka by chtěla se nějak tulit..

Příspěvek upraven 05.03.19 v 12:49

Lexter
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 3 inzeráty 05.03.19 12:49
@Janasas píše:
@Lexter dobře, ale toto mi přijde vyloženě přístup malého dítěte - dup já chci..
Předstv si, že máš třeba chřipku, bolí tě hlava, a ted na tebe ženská hubne a něco chce a ty jsi rád , že žiješ. Prostě i ten druhý musí pochopit, když něco někdo omítá, ne jen tak, ale z důvodu..

Nevím jestli si rozumíme. Já jen říkám, že tahle napodobenina chlapa si nemá co nárokovat ani si vymezovat hranice když sám na nic nehrábne. Nepřispívá, zakladatelka toho má nad hlavu a prostě nemá náladu. On jí to dává sežrat i když na to nemá nejmenší právo. On nedává nic, ona vše, jenže to nemůže fungovat. To je leda k n*****í.

Příspěvek upraven 05.03.19 v 12:51

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama