Nechci sex, jak se změnit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 04.04.18 17:16
Nechci sex,jak se změnit?

Zdravím holky,

mám veliké trable. Je tomu již půl roku, co mě nějakým způsobem přešla chuť na sex. Je mi teprve 21, což mi přijde brzy na to, abych ztratila chuť se milovat. S přítelem jsme spolu skoro tři roky, naše začátky byly moc krásné jak sexuální zážitky, tak jen obyčejné chvíle pro mě byly něčím nenahraditelným. Přítele miluji, ale od té doby, co spolu bydlíme, přítel vyžaduje každodenní vaření a každý den jiné jídlo, takže já přijdu z práce a uvařím..nevěří tomu, že i z práce mohu být já unavená a vždy večer, když po mě chce sex, já jsem KO. Dělá pro mě první poslední, až je mi to kolikrát hloupé ho odmítnout, ale prostě nevím co s tím.. Byla bych hrozně nerada, kdyby mě kvůli tomuto opustil…pokaždé, když se ho na toto zeptám, zda je mu sex 3× týdně málo, odpoví, že ne..i když doráží mnohem častěji..Co byste mi poradily, abych zlepšila? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4498 příspěvků 04.04.18 17:20

@Drndadvě Tak aŤ si vaří sám a ty třeba budeš mít chuť, jestli jsi unavená.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2379 příspěvků 04.04.18 17:27

A zapojuje se doma? Mas cas odpocivat? Taky je mozny, ze ti chybi nejake vitaminy ( napr. nedostatek zeleza), to taky dela hodne. :nevim:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 04.04.18 17:28

To je zase rada :) Vaření snad patří k životu, ne? :)
Můžete to zkusit trochu jinak - udělat si pěkný víkend, nebo třeba nějakou hezkou předehru. Pokud by to přetrvávalo delší dobu, zkusila bych lékaře. Ono se to občas stává. Taky to tak občas mám, že vůbec nechci. Člověk to třeba podvědomě oddaluje, až pak padá na hubu a je to ještě horší…

Petistaaa
Kecalka 210 příspěvků 04.04.18 17:29

Aco dělá on,

mrav
Echt Kelišová 8032 příspěvků 04.04.18 17:35

Určitě by se měl zapojovat taky. A jednou mu uvař vajíčka na tvrdo a párky a nakrájej chleba. Teplý oběd má určitě v práci. Proč by jsi mu měla každý den vařit? Nebo at si udělá bramborový guláš. To snad zvládne.

Chawa
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 04.04.18 17:36

@megy.misa Ano, vaření patří k životu, ale je to úděl ženy? Muž se zapojit nemůže, kor když žena také pracuje? Co se třeba prostřídat? :think:

Zkusila bych si promluvit… navrhnout střídání se, jídlo lze uvařit na dva dny…

marka123
Kecalka 476 příspěvků 04.04.18 17:38

Tak at nekdy na oplatku uvari on, nebo si zajdete na veceri. Neberes HA? U me ma asi nejvetsi vliv na libido. Jinak vysvetlit, ze mas jinou potrebu, kdyz jeden chce neustale, druhy ma jinou potrebu, tak to proste neklape, je treba nejaky kompromis.

Uživatel je onlinePupuP
Kecalka 394 příspěvků 04.04.18 17:42

Máme to podobně… dokud jsem s přítelem nebydlela, bylo to v pohodě. teď už 3 roky spolu bydlíme, také vyžaduje každý den večeři, já chodím do školy a do práce a sex vyžaduje každý den… takže mě chuť úplně přešla, ale samozřejmě mu vyhovím.
no a s tím vařením, resp. úklidem - když mu řeknu, že na to nemám čas, řekne mi - „tak nevař/neuklízej“. jenže on sám to taky neudělá…
myslím, že tě neopustí, po 3 letech je sex 3× týdně ještě s teplou večeří naprosto dostačující a jestli není blbej, tak ví, že lepší holku těžko sežene:-)

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 04.04.18 17:43

HA jsem už před půl rokem vysadila a co tak pozoruji, tak joo chuť na sex mám, když mám plodné dny..Jinak přítel v práci obědy nemá, ale má možnost se při cestě(dělá řidiče) někde stavit, ale já mu nic nezazlívám, přeci jen, se to od ženy očekává, aby vařila, bohužel když uvařím na dva na tři dny, tak už se mě ptá, zda nemáme něco jiného. Bohužel byl takto naučený z domu.

terien
Kelišová 6885 příspěvků 04.04.18 17:45

V 21 bys měla být plná síly a života a ne odpadnout po uvaření večeře :roll:

Anonymní  04.04.18 17:47

@Drndadvě měla jsem to stejně, ale s tím rozdílem že jsem byla matka na 120%, žena v domácnosti na 100% a muž v domácnosti na 45%, dělala jsem všechno co jsem mohla a zvládla takže jsem klidne obkládala i koupelnu, ale teď k věci, chuť mě přešla v okamžiku, kdy jsem byla z toho celodenního kolotoče neskutečně vyčerpaná a to, že se partner nezapojoval v ničem a pak si přišel a chtěl sex, mi to spíš ještě víc otrávilo než navnadilo… takže jsme spolu spali méně a méně až to bylo třeba jen 1×měsíc… Teď už spolu nejsme, osamostatnila jsem se a je mi tak lépe, ale co jsem tím vším chtěla říct je to, že za vším hledej únavu, nic víc to není… Choď dříve spát, měj příjem vit. C, s přítelem se na chodu domácnosti podílejte a chuť i elán se vrátí… :srdce:

Anonymní  04.04.18 17:56

Musím reagovat na poznámku, že vaření je úděl. A představ si, až k tomu přibudou děti… Ne, v dnešní době NE. Byl to úděl našich PRAPRAbabicek, které byly celý život v domácnosti a muž se staral finančně o celou velkou rodinu. To beru. Ale v dnešní době prostě NE. Můj desetiletý vztah je taky v troskách, protože jsem to trpěla, později i kvůli dítěti, ale pořád v práci a v jednom kole. Ale takhle to prostě v dnešní době nemůže fungovat.

Markéta80
Hvězda diskuse 38212 příspěvků 04.04.18 17:56
@Drndadvě píše:
HA jsem už před půl rokem vysadila a co tak pozoruji, tak joo chuť na sex mám, když mám plodné dny..Jinak přítel v práci obědy nemá, ale má možnost se při cestě(dělá řidiče) někde stavit, ale já mu nic nezazlívám, přeci jen, se to od ženy očekává, aby vařila, bohužel když uvařím na dva na tři dny, tak už se mě ptá, zda nemáme něco jiného. Bohužel byl takto naučený z domu.
:mrgreen: :mrgreen: tak se ve vaření střídejte. Není tvoje povinnost denně vařit. Já taky vařím na 2 dny, někdy vaří manžel ale on si k večeři vezme cokoliv. Blbě si to nastavila a jestli spolu zůstanete budeš si pak ztěžovat že doma děláš vše sama ale jak sis to nastavila na začátku on si zvyknul. Kdyby věděl kolik času trávíš u vaření tak by si příště milerád dal i ohřívané jídlo z minulého dne :lol: Nebo jsi jeho služka :roll:

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 04.04.18 18:09

Byl na to zvyklý z domu, tak jsem chtěla, aby se se mnou měl stejně dobře, jako u maminky..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama