Nechci ukazovat expritelovy dítě

28.5.17 21:48

Nechci ukazovat expritelovy dítě

Dobrý den maminky mám dotaz předem se omlouvám za chyby!:) je to trošku delší ale potřebuji poradit přítel mě nechal tedy já ho opustila kvůli jeho rodině malému byl měsíc a nechala sem ho kvůli jeho máme šla sem ke svoji máme protože bydlet než si něco najdu a po měsíce já blbka sem se k němu vrátila jenže on byt nechal takže byl taky u mámi řekl že se mám nastěhovat tam dokud si něco Znovu nenajdeme, Jenže jsme mohli hledat jenom kousek od jeho mámy takže jsme dlouho hledali podnájem Mně už to přestalo bavit Chtěla jsem mít své Tak jsem začala hledat po celé Praze Jenže to se mu nelíbilo a začal se se mnou každý den hádat jelikož jeho máma pořád kouřila před malým celkem Je to hodně štvalo každodenní návštěvy takže jsem neměla žádné soukromí Chtěla jsem co nejdřív vypadnout Našla jsem podnájem ale on nechtěl se mnou jít jsem šla sama a a bydlím teď tu natož mi psala jeho máma a sestra že se neumím chovat A že Jirka je zvyklej jenom na Praze 5 že jinam nebude bydlet a začali mi nadávat malého jsem chtěla ukazovat Ale potom co mi píše tak už ne chtěla jsem aby si ho třeba vzal na hodinu ale abych tam byla i já nechci aby ho bral Se svojí mámou protože věčně kouří a dávám mu čokoládu a malému jsou teprve čtyři měsíce se vším vždycky souhlasí jen se svojí mámou Já jsem Páté kolo u vozu a to mě štve Řekla jsem že mu ho prostě nedám a že se nemůže odvézt s mojí přítomnosti a to se mu nelíbilo tak mě poslal do háje a řekl že na mě pošle sociálku malému jsem nikdy od jsem nechtěla zakazovat ale teď nevím co dál chci se zeptat jestli se dá na soudě udělat že se nemůže stýkat s malým alimenty zatím neplatí vlastně mu nikdy nic nekoupil Dá se udělat že když bude chtít vidět malého že pouze se se mnou Děkuji za radu moc mi to pomůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

341
28.5.17 21:51

Poptej se, ale příjde mi to vaše chování nezodpovědný a dětinské :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1558
28.5.17 21:51

Promiň, ale to se vůbec nedá číst. Žádná tečka, čárka. Takže text splývá. To pak těžko radit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22173
28.5.17 21:52

@Nikola0000 strašně blbě se to čte, bez teček a s překlepy.
Ale..podala bych návrh na svěření do péče, na úpravu styku (malé miminko, pokud je navíc kojené, obvykle mívá styk s otcem za přítomnosti matky, rozsah vídání se upravuje postupně s ohledem na věk a možnosti), na alimenty na dítě a na výživné na neprovdanou matku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70147
28.5.17 21:52

@Nikola0000 No, krom toho, že se tvůj příspěvek nedá číst, tak on je úplně stejně rovnoprávný rodič jako ty, takže ne nemůžeš rozhodovat o tom zda mu ho „budeš ukazovat“ nebo ne, je to jeho dítě, úplně stejně jako tvoje. Pro to, aby byl styk s dítětem jen pod dozorem musí být nějaký důvod, což zde splněno není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 21:55

@j.a.n.i1 jenže kolikrat mi psal sprostý SMS a že mě dobije jak psa a že mi ho už nevrátí nejsem proti tomu aby ho vidal jen chci abych mohla být u toho i já

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 21:57

Já vím mám psala sem to blbě omlouvám se malého kojím takže on pořád nechápe že mu ho nemůžu jen tak dat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70147
28.5.17 21:57

@Nikola0000 Ale to dítě není tvůj majetek, on je otec a tedy není důvod, aby nemohl být se svým vlastním dítětem sám… koneckonců toho otce si tomu dítěti vybrala ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
28.5.17 22:01

@j.a.n.i1 pokud by mi tchyně hulila nad miminem a krmila ho čokoladou, nedala bych ho bez dozoru ani na minutu a mohl by se stavět na hlavu, jestli by se mu to nelibilo ať si požádá o střidavou peči, kde by mu to neprošlo, vyhružky, nevhodné prostředí pro dítě a co já vím co to je za magora a je schopný vymyslet dalšího

• Citovat
  • Upravit
28.5.17 22:02

@j.a.n.i1 no ano ale nemohla sem tušit že mu je přesnější maminka on se ani o malého neumí starat malého kojím každý 3h takže než by dojel ke své mamince tak by ho mohl zpátky hned přinést

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70147
28.5.17 22:04

@Annapavelkovaml No střídavá péče by mu nejspíš neprošla, ale to, aby měl styk s dítětem sám by mu soud klidně schválil… a upřímně informaci zakladatelky, že tchýně dává 4 měsíčnímu čokoládu beru malinko s rezervou… ještě párkrát napíšu, že je to otec a najednou bude minimálně zavřený za napadení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70147
28.5.17 22:05

@Nikola0000 A kde je psáno, že by s ním musel jet k matce, s ním může být kde chce, přes léto klidně venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 22:06

Nedokážu si představit že bych mu měla dát malého jelikož má reflux tak mu nic nedávám jen mm+nutrilon.. A ona Monte jogurty a to si nedokážu že mi ho přinese malej od cigaret a bolavém bříškem proto chci tam u toho být

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 22:07

@Nikola0000 az bude dítě starší tak mu ho stejně dáš, aby sis aspoň na chvíli odpočinula. Je stejně rodič tak jako ty, u výroby jste byli oba. Prvni jste měli spolu bydlet sami aby si věděla s kým do dítěte jdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 22:10

@j.a.n.i1 neumí ho ani prebalot… Ani uspat malého vždy měl max na 5min a dal mi ho proto sem mu navrhla že mu ho dám na hodinu a že tam budu sním poslal mě do haje a řekl že ať ho nese**jinak mě uda na socku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama