Nechci uvádět vzdělání - Svatba

Anonymní
4.12.19 13:56

Nechci uvádět vzdělání - Svatba

Ahoj holky,
jsem vyucena kadernice a muj pritel ma titul bc. z ekonomky. Planujeme svatbu a vsechno pripravujeme a ja se ted dozvedela, ze musim pri svatbe na formulari uvadet nejvyssi dosazene vzdelani a to se mi moc nechce. Pritel moji situaci zna, ale pochazi z rodiny, kde maji vsichni clenove ing. Mgr. Apod… ma dva bratry a on sam je za cernou ovci rodiny, protoze ma „jenom“ bc. Na navstevach jsem vzdy tvrdila, ze jsem na VŠ jit nikdy nechtela. Po dvou letech boju to vzdali a pravdepodobne si mysli, ze mam SŠ s maturitou. Chapu, ze je to kvuli statistice (to mi rikala kamaradka). Ale otazka zni. MOHU ODMITNOUT VYPLNIT KOLONKU VZDELANI? :/ diky moc holky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2352
4.12.19 13:58

Vzdyt ty papiry nikdo nikdy neuvidi, to je jen pro matriku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 13:59

Vždyť ten formulář nikdo neuvidí… jestli teda myslíš ten formulář pro úřad, což předpokládám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1024
4.12.19 14:00

Vzdyt o nic nejde ne? Ty papiry nikomu ukazovat nebudou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13461
4.12.19 14:01

Ty papíry neukazuješ celému pribuzenstvu, jenom je odevzdáš úřednici :nevim: nicméně já jsem taky vyučená kadeřnice a každý s titulem mi může být ukradeny, každý nemůže nebo ani nechce mít vejšku. Člověk by měl být hrdý na svoji práci, dělat ji dobře a neřešit kolik papírů k tomu kdo má :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
990

Ale rodina se snad nedozví, jaké ty máš vzdělání, pokud jim ty papíry nebudeš ukazovat, ne? :D To jsou problémy tyjo, stydět se sama za sebe před budoucí rodinou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116

Tyhle papíry nikdo z rodiny nikdy neuvidí. Buď úplně v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4551
4.12.19 14:03

Tak tvůj nastávající to ví, a papír se vyplňuje na matrice, takže to jeho rodiče k rukám nedostanou. A když jsi vyučená kadeřnice, tak pracuješ jako co? Myslím si, že,,inženýři,, si umí dát dohromady 1+1. Neřeš blbosti, jestli ho miluješ, tak na vzdělání nezáleží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2839
4.12.19 14:08

Papiry uvidi jen urednice, to neres. Ale fakt chceš po zbytek života půlce rodiny lhát? Budeš lhát i svým dětem, aby se náhodou před babičkou a dědou neprokecly? Od kamarádky děti třeba nedávno ve škole psaly malý referát o rodičích a povolání tam napsat měli. To budeš taky lhát? Pokud se za sebe stydis, vzdělání si doplň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
254
4.12.19 14:09

Moje kadeřnice má za muže právníka, hodně vysoce postaveného. Nestyď se za to, vždyť jde o něco úplně jinýho, než o to, kdo jakou má školu, ne? :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8137
4.12.19 14:24

Berete si Vy, paní Evo Nováková, s výučním listem bez maturity, pana bakaláře Adama Dvořáka dobrovolně? :mrgreen:
Ne, fakt to nikdo číst nebude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1024
4.12.19 14:26

@chaela to se myslim dela v urcitem veku v kazde skole ne? My taky psali o rodicich, kolik jim je, jake je jejich povolani, vzdelani si nepamatuju, jestli se resilo. Kazdopadne ja na tom nic nevidim, na vzdelani prece nezalezi a stejne si myslim, ze se to v pripade zakladatelky jednou provali, tak na co nejaky opicarny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2855
4.12.19 14:31

Papíry vyplnis na matrice a tam je zrovna úředníci nechas, nikde je ukazovat nemusis.. Kdyz si te tvuj nastavajici vybral jako kadernici, tak mu to asi nevadi, ne? A na nicem jinem nezáleží.. A pracuješ jako co? Nejspis je to stejne pribuznym jasne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
4.12.19 14:33

Tak tam napiš středoškolské, tohle fakt nikdo nekontroluje :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 14:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
jsem vyucena kadernice a muj pritel ma titul bc. z ekonomky. Planujeme svatbu a vsechno pripravujeme a ja se ted dozvedela, ze musim pri svatbe na formulari uvadet nejvyssi dosazene vzdelani a to se mi moc nechce. Pritel moji situaci zna, ale pochazi z rodiny, kde maji vsichni clenove ing. Mgr. Apod… ma dva bratry a on sam je za cernou ovci rodiny, protoze ma „jenom“ bc. Na navstevach jsem vzdy tvrdila, ze jsem na VŠ jit nikdy nechtela. Po dvou letech boju to vzdali a pravdepodobne si mysli, ze mam SŠ s maturitou. Chapu, ze je to kvuli statistice (to mi rikala kamaradka). Ale otazka zni. MOHU ODMITNOUT VYPLNIT KOLONKU VZDELANI? :/ diky moc holky

Dekuji vsem za podporu a promuvu do duse, ale zaroven chci rict, ze jste mi ani jedna neodpovedeli na tu „pokakanou“ otazku, na kterou jsem se ptala. Kdybych chtela kazani, zajedu za maminkou :)…ale chci jeste napsat, ze jsem si psala na fb s kamaradkou a ta rikala, ze tam nic takoveho neni. Musim uznat, ze jsem se trochu zachovala jako nana a udelala chybu. Stahla jsem si stary formular a zbytecne se vystresovala. Na oficialnim formulari od ministerstva vnitra a i na webu svet svateb na formulari nic o vzdelani neni. Vypada skoro stejne jako ten co jsem mela ja, ale ta kolonka se vzdelanim proste chybi - diky Bohu.
P. S.: nez budete mit rozumy, tak si uvedomte, ze pritelova rodina je tak extremni, ze za mnou 2 roky chodili a na kazde navsteve chteli prihlasit na vejsku - a to nevedeli, ze nemam ani maturitu. Jsou trochu jak sekta.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama