Nechráněný pohlavní styk, menstruace a možné těhotenství

Anonymní
26.4.20 14:45

Nechráněný pohlavní styk, menstruace, možné těhotenství

Zdravím holky, mám tady další problém ????
S partnerem jsem cca rok, poslední 4 měsíce neberu HA
Máme spolu nechráněný pohlavní styk a to často, dáváme si samozřejmě pozor ale víte jak to je, no a ve středu jsem měla dostat menstruaci, tu jsem dostala tak jak jsem čekala, ale nejdříve to začalo růžovým výtokem to bylo někdy dopoledne, a až večer krev, to trvalo tři dny, a teď mám jen lehké hnědé špinění s trochou krve, upřímně se cítím unaveně, občas se mi zamotá hlava, mám divný tlak v břiše, nevím co to je, udělala jsem si dnes test a je negativní, tak nevím jestli jsem měla počkat po menstruaci ale bavila jsem se o tom s mamkou a řekla že nevadí když si ho udělám v době menstruace, spíše v době špinění..
Nějaké rady? Jsem z toho zoufalá, i když bych miminko chtěla, přítel ne, takže těhotenství u nás neexistuje..
Děkuju za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3076
26.4.20 14:49

Těhotná nejsi když máš menstruaci a negativní test. Používejte minimálně kondom, nebo spermicid, ideálně oboje. Soulozit bez ochrany když by bylo těhotenství problém je docela vtipné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.4.20 15:20
@JancaS84 píše:
Těhotná nejsi když máš menstruaci a negativní test. Používejte minimálně kondom, nebo spermicid, ideálně oboje. Soulozit bez ochrany když by bylo těhotenství problém je docela vtipné.

To bych zase netvrdila. Já menstruovala první dva měsíce těhotenství. Sice slaběji, ale i tak…

• Nahlásit
  • Citovat
6808
26.4.20 16:15

Nejsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6808
26.4.20 16:16
@Anonymní píše:
To bych zase netvrdila. Já menstruovala první dva měsíce těhotenství. Sice slaběji, ale i tak…

A měla si i negativní test jo? To asi sotva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama