Nechráněný sex, ale neudělal se

Anonymní
29.4.20 13:57

Nechráněný sex ale neudelal se

Měla jsem nechráněný sex, ale přítel se do mě neudělal. Je možné, že mohu otěhotnět
Já vím že je to blba otázka, ale je tam nějaká možnost? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5860
29.4.20 13:58

Jo můžeš. Preejakulát obsahuje spermie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
29.4.20 14:05

Rika se tomu prerusovana souloz a otehotnet z toho muzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
29.4.20 14:08

Samozřejmě, že můžeš otěhotnět. Nechci otěhotnět = chráním se! Co je na tom proboha tak těžkého?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2821
29.4.20 14:09

Ano muzes, prerusovana souloz neni ochrana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18479
29.4.20 14:24
@Anonymní píše:
Měla jsem nechráněný sex, ale přítel se do mě neudělal. Je možné, že mohu otěhotnět
Já vím že je to blba otázka, ale je tam nějaká možnost? :zed:

Já fakt nechápu, co na těch školách dnes učí. Navíc děti a nactiletí mají přístup na net, a ne, ono je nenapadne se něco naučit, nejdřív kukaji bez ochrany a pak se ptají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6930
29.4.20 14:41
@Anonymní píše:

Každá, která souloží s živým mužem, může otěhotnět. I s antikoncepcí, i bez antikoncepce, i s uděláním, i bez viditelného udělání, prostě souložit by se mělo až v době, kdy už je mozek dovyvinutý, ne jenom poprsí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6482
29.4.20 15:01

Je to možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 16:46
@Anonymní píše:

13 let jsme praktikovali přerušovanou soulož a neotěhotněla jsem, pak jsme jednou udělali neprmerušovanou soulož a tedy zůstal uvnitř a hned bylo mimi… teď zas praktikujeme přerušovanou a těhu nejsem. Ne všichni chlapi to umí, ale jinak ta možnost tam je, ale není to tak rizikové. Jestli mimi určo teď nechceš, tak se chraň :kytka: prosím A osobní

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 21:46

Samozřejmě můžeš, kolikrát o tom ani partner nemusí vědět že mu to při tom ulítlo. Na druhou stranu s manželem takto fungujeme. (Mám problém s HA, takže beru cca půl rok a pak pauza, a nikdy z toho nechtěné tehu nebylo)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat