Nechráněný sex aneb mohu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ukecaná202
Povídálka 13 příspěvků 16.04.18 16:16
Nechráněný sex aneb mohu být těhotná?

Ahoj, jsem tu nová a moc jsem si tady témata nečetla.. a to, co jsem přečtla a co jsem potřebovala vědět, se neřešilo. Takže k mému dotazu. S přítelem jsme spolu dva roky a postupně plánujeme rodinu,.. je to někdo, u koho jsem si opravdově jistá, že s tímhle partnerem chci opravdu být. : :) Dnes jsme se spolu nechráněně vyspali. Před 14 ti dny to bylo to stejné, co teď..že neví, jestli se do mě udělal, nebo ne. Já jsem nic necítila,.. žádné problémy nemám a tak nějak jsem si jistá, že těhotná nemůžu být. Jenže partner si pořád myslí, že ano a hrozně mě tím deptá,.. že už tomu věřím i já. :D Miminko si přeju, jenže ještě ne teď, ještě pár let potřebuju studovat.. v tom máme s partnerem stejný názor a tolerujeme to. Má otázka zní,.. jaké bych měla pociťovat příznaky, kdybych měla být těhu po události před 14 dny,.. a kdy si po takovém styku dělat těhu test? Někde píšou 10 dní po styku,.. někde až po vynechání menstruace,.. já se v tom nevyznám :D Nebo vsadit na jistotu a jít koupit tabletku? Díky za názory a za rady. :) ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 16.04.18 16:20

Tabletku si už jen tak nekoupíš, ta se má vzít max. do 72 hodin po styku. Jestli dítě teď nechceš, tak není nic lehčího než používat antikoncepci. Po každém nechráněném sexu je možnost, že otěhotníš. :nevim:

Příspěvek upraven 16.04.18 v 16:22

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 16.04.18 16:21

Tak plánujete rodinu nebo nechcete ještě pár let rodinu? A když nechcete rodinu, tak proč se nechráníte? Můžeš být těhotná. :D test si udělej po vynechání menstruace.

Příspěvek upraven 16.04.18 v 16:22

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 16.04.18 16:22

@Ukecaná202 jak jako neví jestli se do tebe udělal?! To snad nemůžeš myslet vážně :roll:

Swiett
Nováček 8 příspěvků 16.04.18 16:24

Doufám, že si to dítě aspoň necháte, když už jste takoví… :roll:

lachtanice86
Kelišová 6663 příspěvků 16.04.18 16:24

Měla si nechraneny styk, ano můžeš být těhotná. Test dělej v den vynechání ms. A nevi jestli se do tebe udělal? Jako fakt? A pokud dítě nechci, tak se snad chránim ne? Tak si to rozmyslete jestli dítě jo nebo ne 8o

Příspěvek upraven 16.04.18 v 16:26

Ukecaná202
Povídálka 13 příspěvků 16.04.18 16:26

@Paola21 Před 14 dny bych už snad něco vylezlo napovrch,.. jedná se mi o dnešek..to by tabletka zabrala. Momentálně mám k ovulaci daleko, tak doufám, že z toho přítel jen dělá velblouda.
@Barbucha3 Plánujeme jí, ale až za pár let :D Děkuji,.. test udělám po vynechání menstruace. Nebo,.. bude hcg už teď v krvi? To je asi blbost, co? :D To bude tak po těch 10 dnech..a to jen možná :D
@Mimis2017 Evidentně to myslím vážně, jinak bych se neptala, pokud nemáš odpověď tak prosím nereaguj. Děkuju.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 16.04.18 16:27
@Ukecaná202 píše:
Ahoj, jsem tu nová a moc jsem si tady témata nečetla.. a to, co jsem přečtla a co jsem potřebovala vědět, se neřešilo. Takže k mému dotazu. S přítelem jsme spolu dva roky a postupně plánujeme rodinu,.. je to někdo, u koho jsem si opravdově jistá, že s tímhle partnerem chci opravdu být. : :) Dnes jsme se spolu nechráněně vyspali. Před 14 ti dny to bylo to stejné, co teď..že neví, jestli se do mě udělal, nebo ne. Já jsem nic necítila,.. žádné problémy nemám a tak nějak jsem si jistá, že těhotná nemůžu být. Jenže partner si pořád myslí, že ano a hrozně mě tím deptá,.. že už tomu věřím i já. :D Miminko si přeju, jenže ještě ne teď, ještě pár let potřebuju studovat.. v tom máme s partnerem stejný názor a tolerujeme to. Má otázka zní,.. jaké bych měla pociťovat příznaky, kdybych měla být těhu po události před 14 dny,.. a kdy si po takovém styku dělat těhu test? Někde píšou 10 dní po styku,.. někde až po vynechání menstruace,.. já se v tom nevyznám :D Nebo vsadit na jistotu a jít koupit tabletku? Díky za názory a za rady. :) ;)
:think: tak kdyz dite nechcete, mate na to stejny nazor, tak proc nepouzivate ochranu? 8o to mi hlava nebere :zed:
Ukecaná202
Povídálka 13 příspěvků 16.04.18 16:28

@Swiett To ano,.. když se to stane tak se to stane a dítě si vzít nenechám :) Ale napadání typu „když už jste takoví“ mi nepříjde fér. Myslím, že nejsme jediní, kdo tohle dělá,.. ;)

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 16.04.18 16:28

To je snad vtip ne.. :think: :D

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 16.04.18 16:30

@Ukecaná202 kdyz rodinu naplánuješ za par let zajdi si pro antikoncepci nebo kondomy!!! A přítel nevi kam se udělal nebo co..kolik vam je let? To snad nemůže nikdo dospělý myslet vážně

Ukecaná202
Povídálka 13 příspěvků 16.04.18 16:31

@Jj.Mm Pardon? :D Jako někdo tady může řešit, jestli se koupou všchni povinně ráno a tohle je dle vás vtip? :D Děkuju, odpověď roku! :D Ne vážně,.. já mám vcelku strach, antikoncepci nechci, nemám s ní ok zkušenosti a s kondomem „nám to prostě nejde“..tak já nevim, asi teda nebudeme pr*cat vůbec :D :D

Enicka
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 16.04.18 16:33

@Ukecaná202 8o 8o 8o To jako fakt??

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 16.04.18 16:34

@Ukecaná202 když mas styk mas vzdy šanci otěhotnět. To ví ale i deti na základní škole. Když plánuješ rodinu za par let protože potřebuješ studovat tak co budeš dělat kdyz budeš těhotná? :think: máte zázemí? Pracuje přítel? Předpokládám, že ty ne.

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 16.04.18 16:34
@Ukecaná202 píše:
@Jj.Mm Pardon? :D Jako někdo tady může řešit, jestli se koupou všchni povinně ráno a tohle je dle vás vtip? :D Děkuju, odpověď roku! :D Ne vážně,.. já mám vcelku strach, antikoncepci nechci, nemám s ní ok zkušenosti a s kondomem „nám to prostě nejde“..tak já nevim, asi teda nebudeme pr*cat vůbec :D :D

V tvém případě by to bylo nejlepší

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >