Nechráněný sex dvakrát za sebou

Anonymní
8.1.20 22:53

Nechráněný sex dvakrát za sebou

Dobrý den, potřebovala bych nutně radu… měla jsem nechráněný sex a do 12 hodin jsem užila postinor. Tři dny potom nám práskl kondom… mám si koupit znova postinor nebo mě ještě ochrání ten první?( četla jsem, že není moc dobré užívat ho často…)Beru k tomu ještě norethisteron na oddálení menstruace. Děkuji za radu.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

945
8.1.20 23:13

Kup si radši kvalitnější antikoncepci, než do sebe cpát takový šílený driáky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 23:43

Příbalový leták:
Pokud budete mít další nechráněný pohlavní styk po užití přípravku Postinor-2, přípravek nezabrání otěhotnění po tomto druhém styku.

Pokud přípravek Postinor-2 použijete častěji než jednou během menstruačního cyklu, je méně spolehlivý a je více pravděpodobné, že naruší menstruační cyklus (periodu).

Je to docela prekérka teda :roll: Nebrání ten norethisteron ovulaci? Nikdy jsem ho nebrala a nevím jak to oddálení menstruace funguje. Co zkusit zavolat na gyndu? Každopádně počítej, že pokud užiješ další postinor, tak si cyklus parádně rozhazíš. Držím palce ať to dobře dopadne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.20 07:26

Myslím si, že by měl ovulaci bránit. Ano, určitě na gyndu zavolám, jen jsem chtěla nekdřív zkusit rady odsud…
Bylo mi řečeno, že antikoncepci mám brát až po vysazení norethisteronu…
Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama