Nechráněný sex na konci cyklu

Anonymní
26.11.19 13:27

nechráněný sex na konci cyklu

Hezké úterý,

pravidelný příchod menstruace měl být v pátek 22. 11., ale menstruace stále nedorazila. Ve čtvrtek 21.11. došlo k nechráněnému pohlavnímu styku (jak moc bylo co zlý se ztratilo někde v alkoholu… ). Je možné otěhotnět takhle na konci cyklu? Případně jak brzy má smysl dělat těhotenská test? Zatím jsou všechny negativní. Bolest v podbřišku je už od pátku jako by měla přijít menstruace, ale stále nic. Je pravda, že jsem docela nachlazená, ale to mě moc neuklidňuje

Děkuji za případné zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
631
26.11.19 13:32
@Anonymní píše:
Hezké úterý,

pravidelný příchod menstruace měl být v pátek 22. 11., ale menstruace stále nedorazila. Ve čtvrtek 21.11. došlo k nechráněnému pohlavnímu styku (jak moc bylo co zlý se ztratilo někde v alkoholu… ). Je možné otěhotnět takhle na konci cyklu? Případně jak brzy má smysl dělat těhotenská test? Zatím jsou všechny negativní. Bolest v podbřišku je už od pátku jako by měla přijít menstruace, ale stále nic. Je pravda, že jsem docela nachlazená, ale to mě moc neuklidňuje

Děkuji za případné zkušenosti.

Na konci cyklu těžko otěhotnět. Těhotenský test až tak 4 týdny zpoždění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16481
26.11.19 13:50

Jako teoreticky ano - když pámbů dopustí i motkya spustí - ale spíš ne, respektive pámbů by musel hodně chtít.

Holt vydrž - test ti zatím nic neřekne, protože v moči jsou potřebné látky až po nějakých 2-3 týdnech vývoje embrya.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24619
26.11.19 13:51

Otěhotnět můžeš kdykoli, zákon schválnosti. Staci mít posunutou ovulaci. Těhotenský test můžeš zkusit dva týdny po sexu, kdyby ms nedorazila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat