Nechráněný sex, pilulka po, špinění

Anonymní
7.5.21 17:51

Nechráněný sex, pilulka po, špinění

Zdravim, vim ze jsem hloupa, nezodpovědná, muzu si za to sama, apod. tak prosim rýpalky at dál ani nečtou, tim mi neporadite.
Potřebuju se na něco zeptat. ve čtvrtek 29.4. mi skončilo šestinedělí a měla jsem nechráněný sex. V patek jsme se stěhovali, v sobotu vybalovali, v neděli jsem měla čas a špatný pocit, tak jsem si radsi zašla do lékárny koupit volně prodejnou pilulku po do 5i dnů. Nekojím asi 3 týdny, protoze jsem ztratila mléko. Dneska trošičku špiním a jsem celý den strašně unavená, mám strach, jestli to nemůže být těhotenství. O mimčo jsme se snažili rok a pul, tak si myslim, ze nám to tak rychle nejde. Co myslíte holky? Mám strach. Test si samozřejmě koupim hned zitra, ale je na něj ještě brzo.

Příspěvek upraven 07.05.21 v 18:49

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
799
7.5.21 18:00

Silně pochybuju, že po týdnu by jsi už měla příznaky. Na test je taky brzo. Nezbyde ti nic jinýho než ještě nějakou dobu počkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1562
7.5.21 18:01

No říká se, že je pohnojeno, takže vyjít to může :D Jinak podle mě je ti blbě spíš z té pilulky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17213
7.5.21 18:07
@Anonymní píše:
Zdravim, vim ze jsem hloupa, nezodpovědná, muzu si za to sama, apod. tak prosim rýpalky at dál ani nečtou, tim mi neporadite.
Potřebuju se na něco zeptat. ve čtvrtek 29.5. mi skončilo šestinedělí a měla jsem nechráněný sex. V patek jsme se stěhovali, v sobotu vybalovali, v neděli jsem měla čas a špatný pocit, tak jsem si radsi zašla do lékárny koupit volně prodejnou pilulku po do 5i dnů. Nekojím asi 3 týdny, protoze jsem ztratila mléko. Dneska trošičku špiním a jsem celý den strašně unavená, mám strach, jestli to nemůže být těhotenství. O mimčo jsme se snažili rok a pul, tak si myslim, ze nám to tak rychle nejde. Co myslíte holky? Mám strach. Test si samozřejmě koupim hned zitra, ale je na něj ještě brzo.

Řekla bych, že máš chybu v datech. 29.4, a pokud si měla ovulaci, prášek už byl stejně k ničemu. Po týdnu je brzo na příznaky i test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9092
7.5.21 18:09
@Anonymní píše:
Potřebuju se na něco zeptat. ve čtvrtek 29.5. mi skončilo šestinedělí a měla jsem nechráněný sex. V patek jsme se stěhovali, v sobotu vybalovali, v neděli jsem měla čas a špatný pocit, tak jsem si radsi zašla do lékárny koupit volně prodejnou pilulku po do 5i dnů. Nekojím asi 3 týdny, protoze jsem ztratila mléko. Dneska trošičku špiním a jsem celý den strašně unavená, mám strach, jestli to nemůže být těhotenství. O mimčo jsme se snažili rok a pul, tak si myslim, ze nám to tak rychle nejde. Co myslíte holky? Mám strach. Test si samozřejmě koupim hned zitra, ale je na něj ještě brzo.

29.5. ještě nebylo :lol: Na tehotensky příznaky je ještě brzo, spíš to bude z té pilulky. Udělej si za 14 dní pro jistotu test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat