Nechráněný sex po potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AndrejkaF
Povídálka 11 příspěvků 26.02.18 16:18
Nechráněný sex po potratu

Ahoj holky, na podzim jsem neplanovane otehotnela, jelikoz jsme si mysleli ze je pritel neplodny, delal se do me, a jednou to vyslo. Bohuzel jsem pote musela potratit, dite se prestalo vyvijet. 1.1.2018 jsem sla na zakrok. Presne mesic na to se mi dostavila menstruace, tak jak mela, ale ted v unoru jsem spala se svym přítelem hodnekrat, ale vzdycky jsme si davali pozor (nikdy se do me neudelal, takto jsem spala s klukama cely zivot a nikdy jsem neotehotnela) ted bych do 3 dnu mela dostat MS, ale priznaky jsou divne.. Akorat me picha v podbrisku jinak nic, nemohla bych byt v tom? Pred par dnama jsme se s přítelem rozesli, nebylo by to dobre :(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3394 příspěvků 26.02.18 16:20

Ježiš, kolik ti je? 8o

Tichošlápek
Echt Kelišová 8173 příspěvků 26.02.18 16:20

Ano, můžeš byt těhotná.

karkarka
Ukecaná baba ;) 1998 příspěvků 26.02.18 16:22

Ne. nebudes nejspis tehotna.

AndrejkaF
Povídálka 11 příspěvků 26.02.18 16:24
@Tableta píše:
Ježiš, kolik ti je? 8o

20.

AnetVV
Kecalka 298 příspěvků 26.02.18 16:26

S přítelem spolu máme též nechraneni sex několik let, vždy ho předtím vytáhne a nikdy jsem těhotná nebyla, nejspíš ne :think:

Tableta
Závislačka 3394 příspěvků 26.02.18 16:26

@AndrejkaF aha, to leccos vysvětluje :mrgreen: Prosim tě, moje dítě vzniklo v tvým věku ze stejnýho důvodu! A to si nedělám srandu. Tak se chraň. Jistě, že můžeš být těhotná, když nepoužíváš ochranu. Přerušovaná soulož určitě není forma ochrany ;)

AndrejkaF
Povídálka 11 příspěvků 26.02.18 16:31

Tak snad se MS dostavi.. To pobolivani v podbrisku se mi vubec nelibi. Takove priznaky pred MS bezne nemam.

AnetVV
Kecalka 298 příspěvků 26.02.18 16:32

@AndrejkaF vážně? O. o mě bolí podbrisek šíleně už týden před MS :nevim: závidím

AndrejkaF
Povídálka 11 příspěvků 26.02.18 16:36

@AnetVV noo me vzdycky 2 dny před MS boli bricho celkove a je mi i trochu zle. Ted me tam akorát tak picha a spis na leve strane, tak mam strach.

Russet
Kelišová 6765 příspěvků 26.02.18 16:47

20let a „celý život jsem takhle s klukama spala a nikdy se nic nestalo“. Dobrý, no. Jestli nejsi troll, tak začni použivat kondom. Vlastně i v případě, že troll jsi. Tohle by se nemělo rozmnožovat.

AndrejkaF
Povídálka 11 příspěvků 26.02.18 16:50

@Russet jo aha, dobra rada. Co je na tom špatného? Neznam skoro nikoho kdo v teto dobe pouziva kondom, bud holky zerou prášky nebo se nechranej jako ja, tak co :)

Russet
Kelišová 6765 příspěvků 26.02.18 16:52
@AndrejkaF píše:
@Russet jo aha, dobra rada. Co je na tom špatného? Neznam skoro nikoho kdo v teto dobe pouziva kondom, bud holky zerou prášky nebo se nechranej jako ja, tak co :)
Že je neznáš, to neznamená, že neexistujou… No co, potrat je brnkačka nebo se stát postará :zed:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8173 příspěvků 26.02.18 17:02
@AndrejkaF píše:
@Russet jo aha, dobra rada. Co je na tom špatného? Neznam skoro nikoho kdo v teto dobe pouziva kondom, bud holky zerou prášky nebo se nechranej jako ja, tak co :)

Tak nic. Az chytnes nějakou breberu, tak to možná pochopíš. I když spis asi ne. Ze sexu ti jaksi nehrozí jen těhotenství. Ta rada je skutečně dobra

AndrejkaF
Povídálka 11 příspěvků 26.02.18 17:18

@Tichošlápek no jasne, takze všichni používáme kondom, protoze mne je zase znamo ze antikoncepce ve forme prasku neni ochrana pred pohl. Chorobami. A ja pochybuju ze vsechny ty holky co tady rozebiraj debaty o antine do toho jeste pouzivaj sprcku, to fakt ne :D tak jsme vsecky spindiry asi kdyz nepouzivame kondom.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutná Koukalová: Nevzali ji na galavečer, pak tam kritizovali její knihu!

V pražském Foru Karlín se včera uskutečnil galavečer Biatlonista roku, který... číst dále >

Před soudem, ale stylově! Tereza pojala aféru s heroinem jako vlastní exhibici

Česká pašeračka Tereza se v Pákistánu během úterý dostavila k dalšímu soudu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama