Nechráněný styk po vysazení Antikoncepce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.9.21 13:12

Nechráněný styk po vysazení Antikoncepce

Zdravím. Mám jen dotaz. S Přítelem sme měli před týdnem nechráněný pohlavní styk. Ja jsem tento měsíc poprvé bez antikoncepce. Nemůžu se teď ale řídit žádnou tabulkou ale i kdyby, tak jsem zrovna v tu dobu měla konec ovulace. Žádných změn kromě občasného píchání v pravém podbřišku, častějšího čurani, větší únavy a bolesti bradavek když na ně zatlačim nemám. Správně bych měla mít menstruaci za přesně týden. Dnes ráno sem si dělala test ale byl samozřejmě negativní. Jaká je tedy šance otěhotnět na konci ovulace a popřípadě může být test už teď pozitivní nebo je příliš brzy.
Nevím teď co přesně si můžu vsugerovat do hlavy ale nikdy před tím jsem bolesti bradavek a podbřišku před mens. neměla.
PS: Omlouvám se za anonymní dotaz.. trochu se stydím :(

Příspěvek upraven 30.09.21 v 13:51

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18766
30.9.21 13:15

Nevis kdy byly plodné dny. Počkej do termínu ms a pak udělej test. A když nechceš dítě, tak se chraň!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
30.9.21 13:15

No, co na to říct, je mozne, že jsi v tom a taky možná ne.. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11968
30.9.21 13:30

Po týdnu ti to test neukaze. Počkej do termínu menstruace a pak testuj když nedorazi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2371
30.9.21 14:23

Jak ‘na konci’ ovulace? Ovulace je prece jediny cas v mesici kdy muzes otehotnet - jo plodne dny jsou par dni pred ale to si proste ta spermie ceka prece na tu ovulaci takze prave ten ‘konec’ plodnych dni je ten nejplodnejsi den. Ale jak vis, kdy byla presne ovulace? Pokud jsi prave dobrala prasky tak prece nevis kdy ovulace naskoci a kdy presne cekat dalsi MS. Pokud mas do MS tyden tak to je na testovani hodne brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4723
30.9.21 15:25

Vysadila jsi antikoncepci, takže jakékoliv průvodní jevy jenž se ti mohou zdát jako „příznaky“ mohou být jen důsledkem vysazení a to i přesto, že před braním HA jsi toto nezažívala. Pravděpodobnost otěhotnění je vždy při nechráněném styku v období ovulace cca kolem 20%. V případě, že bude ještě před MS těhotenský test pozitivní, pořád se může stát, že s MS odejde. Stejně tak jako potrat v prvním trimestru, který se týká také spousty žen. Doporučuji tedy nebýt zase tolik natěšená a tolik se sledovat, ušetříš si případné zklamání z toho, že to nevyšlo a zároveň zmírníš stres z „chtění“, který z psychologického hlediska může mít vliv i na to, že otěhotnění vůbec nejde nebo se zpožďuje MS přehnaným pozorováním. Vše souvisí se vším, takže klid a užívat si sex…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat