Nechtějí mě starší muži

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
3.1.22 20:35

Nechtějí mě starší muži

Zdravím holky, jsem momentálně na dně a nešťastná. Vždycky již od patnácti let jsem toužebně tíhla ke starším mužům. Na vrstevnících jsem nikdy nic zajímavého neviděla, nepřitahují mě zkrátka, všichni jsou a byli pro mě taková nevyspělá kuřata. Možná se dotážete na otce, tam ale je vše v pořádku, máme spolu bezproblémový vztah v úplné rodině. O penězích to také není. Tak mi prosím poraďte, jak nejlépe je možné na nějakého takového, ve středním věku narazit a jak správně zapůsobit. Mě je 24.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38253
3.1.22 20:41

Tak Matuš momentálně volný není, ale třeba se nějaký dědula chytí tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4389
3.1.22 20:43
@Russet píše:
Tak Matuš momentálně volný není, ale třeba se nějaký dědula chytí tady.

Na matuse je moooc stara :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10509
3.1.22 20:43

@Miserygirl No to jsou většinou zadání muži ve středním věku, nebo to jsou pak stáří mládenci…nebo pak rozvedení s dětma…Hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10509
3.1.22 20:44

@Kaileee Přesně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.22 20:48

Zajímavosti

Ahoj holky! Omlouvám se že Vás zatěžuji hloupými otázky, ale zajímalo by mě, jestli se dá otěhotnět např: pokud žena sedí na můži, a ten muž je oblečený, a ta žena ne, ten kluk je v ní, a udělá se. Zda je možné otěhotnět :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302

Já byla taky na starší, to se pak věkem srovná. Musíš si ale uvědomit že starší chlapy už jsou ženatí, rozvedení, nebo nepoužitelný. Takže buď se naskýtá chlap který byl sám, že třeba sám chtěl být. Což není častý jev. Pokud nechceš zničit rodinu, tak jedině ještě rozvedený. Ale tam musíš počítat s dětmi. Takže to je těžký. Pokud chceš 40 až 50 let tak to jsou ti co je manželka poslala do oběhu, nebo ještě mamánci. Rozhodně mít velký výběr nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5570

Sedni na seznamku a napiš jim. Pochybuju, že by se nechytili. Na mladou hezkou holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Zajímavosti

Ahoj holky! Omlouvám se že Vás zatěžuji hloupými otázky, ale zajímalo by mě, jestli se dá otěhotnět např: pokud žena sedí na můži, a ten muž je oblečený, a ta žena ne, ten kluk je v ní, a udělá se. Zda je možné otěhotnět :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5570
3.1.22 20:51

@Lucinka15k tak to záleží co má oblečený. Jestli si oblíkl kondom je to v pohodě. Jestli měl jen ponožky tak blbý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
3.1.22 20:51
@Lucinka15k píše:
Ahoj holky! Omlouvám se že Vás zatěžuji hloupými otázky, ale zajímalo by mě, jestli se dá otěhotnět např: pokud žena sedí na můži, a ten muž je oblečený, a ta žena ne, ten kluk je v ní, a udělá se. Zda je možné otěhotnět  :nevim:

Přestaň plevelit diskuzi, a založ si svoji, třeba ti někdo na takovou kravinu odpoví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
3.1.22 20:52

Každý muž ve středním věku by asi byl nadšený, kdyby mohl mít mladou ženskou. Akorát část z nich má problém s tím, že žena vašeho věku pro ně nemusí být společnicí na stejné úrovni - tj. není pro ně dostatečně vyspělá po mentální stránce. Spousta žen je ještě ve 24 letech napůl dítě. A další část těchto mužů nestojí o tak mladou ženu z praktických důvodů - mohla by chtít rodinu.

Pokud nejste praštěné střevo a nehodláte ty muže ihned uhánět do vážných vztahů s vidinou svatby a dětí (počítejte, že se rodiny vůbec dočkat nemusíte - je to velmi reálná možnost), tak by v tom byl čert, aby se brzy nějaký muž nenašel. Jen dávejte bacha. Ony si mladé ženské rády myslí, že starší muži jsou impozantní a zkušenější a po všech stránkách lepší do vztahu, než ti stejného věku. Ne každý padesátník je elegantní profesor literatury s moudrostí hodnou obdivu. Hodně často jsou to úplně ta samá hovádka jako pětadvacetiletí kluci, akorát mají víc vrásek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38253
3.1.22 21:00
@Kaileee píše:
Na matuse je moooc stara :mrgreen:

Jestli kreslí, tak by si třeba dal říct jeden rozejitý důchodce „Vivaldi“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38253
3.1.22 21:04
@Lucinka15k píše:
Ahoj holky! Omlouvám se že Vás zatěžuji hloupými otázky, ale zajímalo by mě, jestli se dá otěhotnět např: pokud žena sedí na můži, a ten muž je oblečený, a ta žena ne, ten kluk je v ní, a udělá se. Zda je možné otěhotnět  :nevim:

Ano a budou to trojčata. Narodi se rovnou s trenkami. Chlapci přirozeně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38253
3.1.22 21:05
@DeeDee.518 píše:
Každý muž ve středním věku by asi byl nadšený, kdyby mohl mít mladou ženskou. Akorát část z nich má problém s tím, že žena vašeho věku pro ně nemusí být společnicí na stejné úrovni - tj. není pro ně dostatečně vyspělá po mentální stránce. Spousta žen je ještě ve 24 letech napůl dítě. A další část těchto mužů nestojí o tak mladou ženu z praktických důvodů - mohla by chtít rodinu.Pokud nejste praštěné střevo a nehodláte ty muže ihned uhánět do vážných vztahů s vidinou svatby a dětí (počítejte, že se rodiny vůbec dočkat nemusíte - je to velmi reálná možnost), tak by v tom byl čert, aby se brzy nějaký muž nenašel. Jen dávejte bacha. Ony si mladé ženské rády myslí, že starší muži jsou impozantní a zkušenější a po všech stránkách lepší do vztahu, než ti stejného věku. Ne každý padesátník je elegantní profesor literatury s moudrostí hodnou obdivu. Hodně často jsou to úplně ta samá hovádka jako pětadvacetiletí kluci, akorát mají víc vrásek…

Ta poslední věta by se měla tesat do kamene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat