Nechtěná osamělost v mládí chtěná samota ve stáří

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 10:31

Nechtěná osamělost v mládí chtěná samota ve stáří

Dobrý den, vážení a milí hatteři a hatterky, tak se mi honí hlavou hlavou myšlenka co dál, už jsem staršího roku výroby a zatím nemám za sebou ani jeden vztah, když jsem byl mladý tak nebyla u mladých dívek šance, teď když už jsem starší tak sice šance je ale jenom u starších žen (potažmo hlavně matek s dětmi)a to zase nevoní nějak mě hlavně je mi 50 jsem zajištěný a bez dluhů s vlastním domkem a autem, ale stále si lámu hlavu s tím, proč se mi snaží starší ženy dostat pod střechu a pověsit své ratolesti na krk? takhle se přeci měly chovat když byly mladé a bezdětné, a né teď když už je pozdě :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36861
11.11.21 10:40

Jsi neodolatelný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9919
11.11.21 10:41
@Anonymní píše:
Dobrý den, vážení a milí hatteři a hatterky, tak se mi honí hlavou hlavou myšlenka co dál, už jsem staršího roku výroby a zatím nemám za sebou ani jeden vztah, když jsem byl mladý tak nebyla u mladých dívek šance, teď když už jsem starší tak sice šance je ale jenom u starších žen (potažmo hlavně matek s dětmi)a to zase nevoní nějak mě hlavně je mi 50 jsem zajištěný a bez dluhů s vlastním domkem a autem, ale stále si lámu hlavu s tím, proč se mi snaží starší ženy dostat pod střechu a pověsit své ratolesti na krk? takhle se přeci měly chovat když byly mladé a bezdětné, a né teď když už je pozdě :think:

Já bych si hlavně v těch padesáti ujasnila rozdíl mezi hatt a hate a případně raději zůstala u češtiny ;).
Pokud píšeš, že v padesáti za sebou nemáš ani jeden vztah, bude tam evidentně problém, který ty si neuvědomuješ, ale okolí většinou moc dobře. Padesátiletý může být atraktivní i pro mladší ročníky, ale většinou tam musí být nějaká přidaná hodnota, než jen vyřešené bydlení a auto. To už má v tomto věku většina. Pokud nejsi opravdu dobře zajištěný nebo nevypadáš na svůj věk výborně, není důvod, aby si mladá žena, která chce teprve zakládat rodinu, vybírala ve věkové kategorii padesátníků, když může mezi vrstevníky. Takže jsi evidentně atraktivní jen pro ty, které potřebují vyřešit po rozvodu bydlení s dětmi. Případně obecně pro ženy, které ti věkově odpovídají.
edit-přijde mi, že ses s požadavky na partnerku zasekl kolem třicítky a zapomínáš, že i ty jsi jaksi zestárl…

Příspěvek upraven 11.11.21 v 11:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10828
11.11.21 10:44

No 50, asi už vypadáš dost hrozně nebo jsi fakt od pohledu a na první dojem kus vola, že nejsi schopný za této situace utáhnout nějaký mladší ročník. A zase si vem, že když si nastehuješ ženu s dětmi, tak to nejhorší s děckama už máš za sebou a přijdeš k hotovýmu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21691
11.11.21 10:51

Jejda, jak je možné, že taková partie jako ty nikoho nemá? Nejspíš jsi prostě hovado no :nevim: :pankac:
Nejspíš jsi stejně troll, nevěřím, že někdo dobrovolně zůstane 50 let sám. A spousta padesátníků v mém okolí si nabrnkla mladé slečny a jedou „druhé kolo“, takže něco bude špatně s tebou, ne těmi ženami :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
11.11.21 10:54

Nějak mi to logicky nepasuje. Jako, že se chtějí k tobě nasáčkovat s dospělými dětmi? Protože pro tebe starší ženy už musejí mít děti dospělé. Nebo bereš o 20 let mladší ženy jako starší? Nějak mi to nepasuje.
Mladé a bezdětné nehledají zajištěného padesátníka, ale chtějí užívat život.
Vyhledej svůj ročník a budeš mít ženu, které ratolesti už vylétly z hnízda.
A jestli chceš samotu, na ženy se vykašli a raději choď na ryby. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2031
11.11.21 11:14

Moc si nedovedu představit člověka, co v mládí nemá šanci na vztah s vrstevnicí. :think: Pokud jsi ovšem nechtěl hrát jinou ligu, nebo dokonce jiný sport. Nevím, celé mi to smrdí. Kup si psa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
11.11.21 11:21
@ontarova.stara píše:
Já bych si hlavně v těch padesáti ujasnila rozdíl mezi hatt a hate a případně raději zůstala u češtiny ;).
Pokud píšeš, že v padesáti za sebou nemáš ani jeden vztah, bude tam evidentně problém, který ty si neuvědomuješ, ale okolí většinou moc dobře. Padesátiletý může být atraktivní i pro mladší ročníky, ale většinou tam musí být nějaká přidaná hodnota, než jen vyřešené bydlení a auto. To už má v tomto věku většina. Pokud nejsi opravdu dobře zajištěný nebo nevypadáš na svůj věk výborně, není důvod, aby si mladá žena, která chce teprve zakládat rodinu, vybírala ve věkové kategorii padesátníků, když může mezi vrstevníky. Takže jsi evidentně atraktivní jen pro ty, které potřebují vyřešit po rozvodu bydlení s dětmi. Případně obecně pro ženy, které ti věkově odpovídají.
edit-přijde mi, že ses s požadavky na partnerku zasekl kolem třicítky a zapomínáš, že i ty jsi jaksi zestárl…Příspěvek upraven 11.11.21 v 11:07

Jenže ženy v mé věkové kategorii mi už nic neříkají a už vůbec ne ženy s dětmi, ps:nechci se starat o cizí dečka a dotovat je, od toho mají své rodiče a když už jsme u té přidané hodnoty, no co zase může, taková 20tka krom mladého těla nabídnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21691
11.11.21 11:22
@Raduz33 píše:
Jenže ženy v mé věkové kategorii mi už nic neříkají a už vůbec ne ženy s dětmi, ps:nechci se starat o cizí dečka a dotovat je, od toho mají své rodiče a když už jsme u té přidané hodnoty, no co zase může, taková 20tka krom mladého těla nabídnout?

Ty jsi zakladatel? A co bys teda chtěl? Mladé tělo nechceš, staré je zase většinou zatížené porodem, čili logicky i těmi dětmi :mrgreen: Proč sis nenašel vztah když ti bylo o 20 let méně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
11.11.21 11:22
@unuděná píše:
Jejda, jak je možné, že taková partie jako ty nikoho nemá? Nejspíš jsi prostě hovado no :nevim: :pankac:
Nejspíš jsi stejně troll, nevěřím, že někdo dobrovolně zůstane 50 let sám. A spousta padesátníků v mém okolí si nabrnkla mladé slečny a jedou „druhé kolo“, takže něco bude špatně s tebou, ne těmi ženami :mrgreen:

Toto ale není odpověď na můj dotaz :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21691
11.11.21 11:23
@Raduz33 píše:
Toto ale není odpověď na můj dotaz :roll:
Žádný dotaz jsi nevznesl.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1580
11.11.21 11:24
@Anonymní píše:
Dobrý den, vážení a milí hatteři a hatterky, tak se mi honí hlavou hlavou myšlenka co dál, už jsem staršího roku výroby a zatím nemám za sebou ani jeden vztah, když jsem byl mladý tak nebyla u mladých dívek šance, teď když už jsem starší tak sice šance je ale jenom u starších žen (potažmo hlavně matek s dětmi)a to zase nevoní nějak mě hlavně je mi 50 jsem zajištěný a bez dluhů s vlastním domkem a autem, ale stále si lámu hlavu s tím, proč se mi snaží starší ženy dostat pod střechu a pověsit své ratolesti na krk? takhle se přeci měly chovat když byly mladé a bezdětné, a né teď když už je pozdě :think:

Klouboučníci a klouboučnice? Myslíš si, že zrovna tahle profesní skupina Ti dokáže poradit nejlíp?
Ta reklama s buřinkou zanechala na populaci hlubší stopy, než se původně zdálo. :think:
Jinak tedy, byť neosloven, k dotazu. Komu jinému by se měly starší ženy snažit dostat pod střechu a pověsit své ratolesti na krk než tomu, jehož střecha a krk jsou dosud neobsazené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
11.11.21 11:25
@marcela-matej píše:
Nějak mi to logicky nepasuje. Jako, že se chtějí k tobě nasáčkovat s dospělými dětmi? Protože pro tebe starší ženy už musejí mít děti dospělé. Nebo bereš o 20 let mladší ženy jako starší? Nějak mi to nepasuje.
Mladé a bezdětné nehledají zajištěného padesátníka, ale chtějí užívat život.
Vyhledej svůj ročník a budeš mít ženu, které ratolesti už vylétly z hnízda.
A jestli chceš samotu, na ženy se vykašli a raději choď na ryby. :)

Nu jsou i starší ženy jak bezdětné, tak i starší s dětmi, copak je na tom, k nepochopení? a jak jsem řekl starší mi už nejsou po chuti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1580
11.11.21 11:26

@Raduz33
Ale Ty už jsi tady někdy psal, ne? Nejsi ten týpek, co jezdil s kamionem a posílal k čertu holky, které o něj předtím neměly zájem? :think: Když tak sorry za omyl.

edit: ale jo, dobře jsem si pamatoval
https://www.emimino.cz/…osti-417383/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21691
11.11.21 11:29
@Raduz33 píše:
Nu jsou i starší ženy jak bezdětné, tak i starší s dětmi, copak je na tom, k nepochopení? a jak jsem řekl starší mi už nejsou po chuti

Když jsi nedokázal navázat vztah s vrstevnicí ve třiceti, těžko to zvládneš v padesáti. Tak to prostě je. Že ženská, která má děti, potřebuje taky ty děti někde ubytovat je logické. Přece si nemyslíš, že bude trávit čas u tebe a děti nechá doma jen tak? Buď musíš hledat tak starou ženu, že už má děti z domova, nebo takovou, která je ještě nemá, ale s nejvyšší pravděpodobností je zase bude chtít po tobě no :nevim: Kup si medvídka mývala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat