Nechtěné mobilní připojení na internet

142
16.7.13 07:14

Nechtěné mobilní připojení na internet

Ahoj holky,
vlastníme mobil Samsung S5230.V čera se nám podařilo nechtěně se připojit na internet.
Poté přišla SMS, že jsme připojili a byl nám zapnut datový dárkový balíček (25Kč).
Myslíte že mi to bude ubírat peníze dál a nebo jen když se zase dostanu na internet? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24120
16.7.13 07:16

Zavolej operatora a zeptej se jeho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10836
16.7.13 07:19

V mobilu si nech zamezit internet někde v nastavení to bude. Zavolej operátorovi a zruš balíček. Myslím, že tam je to jen když se ten den připojíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
16.7.13 07:21

Myslim si je to uctovano o dnech. Takze po pulnoci, bys to musela tapnout znovu ale projistotu se zeptej operatora a nevh si internet tablokovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7163
16.7.13 07:21

Zavolej operátorovi, zkus to zrušit a hlavně si nech internet zablokovat, pokud ho jinak nepoužíváš. Já se taky párkrát nechtěně připojila, naštěstí jsem si toho vždycky všimla a vyjela jsem z toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
16.7.13 07:25

Takže, se bude muset zavolat operatovi…
V nastavení jsem našla :T-Mobile Internet.Tady není zablokování, leda smazat :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2429
16.7.13 07:35

Taky mi to příjde od T mobilu když se připojím na internet, je to balíček na 24hodin..já si vždycky vypnu na mobilu paketové data a pak se ten mobil na internet nepřipojí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8649
16.7.13 07:37

Taky mi dite x-krat pripojilo nechtene internet, vzdy me to stalo jednorazovou castku na den :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
16.7.13 07:37

@syselinka
a poradila bys mi kde najdu ty pakotové daa? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
16.7.13 07:38

@Aliik
A to se ti pak strhávalo porad nebo jen když se pripojilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14679
16.7.13 07:40

Mě se to včera taky připojila, a samo, byla jsem ve vedlejší místnosti a přišla mi sms…právě jste se připojili na internet za 25kč. Podle mě je to zase nějaká blbá akce operátora. dnes na ně naběhnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12514
16.7.13 07:42

Aktivovala jsi si balíček na den(VF ma na 24 hodin, po uplynutí ho uz zase nemáš), ted se klidne pripojuj, víc jak 25 Tě to stát nebude. Jestli nechces internet využívat, je mozne si to zablokovat v telefonu. Urcite tam je v nastavení připojeni a stačí třeba vymazat IP adresu.
Novější telefony, smartphony, se připojuji k netu samy, je to kuli aktualizaci atd.. Ale S5230 mezi ne nepatří.

Příspěvek upraven 16.07.13 v 07:46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2332
16.7.13 07:43

Zrovna minulý týden jsem to řešila - nejjednodušší je zavolat na infolinku 4603 a abys nemusela poslouchat celý to dlouhý menu, tak pak vyťukej *99 a přepojí tě to přímo na operátora a řekni mu, že chceš blokovat internet. Já si to nechala bloknout tak, aby mi z datových přenosů fungovaly jen MMS a na net můžu jen přes wifi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
16.7.13 07:45

@albert karty záleží na operátorovi. Mě se vždy aktivoval balíček na den za 25 kč u vodafone. Teď už to mám neomezené. Jinak to jde buď blokovat, nebo předělat tarif. Obrať se na operátora :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
16.7.13 07:48

Tak ted jsem si dala aplikace a můj T-Mobile.
Dala jsem Nastavení služeb. Poté jsem klikla na GPRS a zjisteni stavu.
První SMS se psalo, že mám aktivní Mobilní datové služby a tato internetová zýhodnění:Internet v mobilu na den.
Pak jsem klikla tedy na vypnout a zase jsem dala zjisteni stavu.
Druhé SMS se psalo :Nemate aktivni Mobilní datové služby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama