Nechtěné těhotenství - implantační krvácení, kdy udělat TT

12.12.19 22:57

Nechtěné těhotenství - implantační krvácení, kdy udělat TT

Před 12 dny jsem měla pohlavní styk (30.11.), který byl nechráněný. Já jsem trvala na kondomu, bohužel sexuální partner (teď už bývalý, tohle neodpustím) si jej před koncem sundal, toho jsem si nevšimla, pocitově je pro mě úplně stejné s a bez kondomu a při poloze zezadu jsem si neměla jak všimnout, že kondom již nemá.
Poslední menstruace, kterou jsem měla, byla od 21.11. a trvala 7 dní. Cyklus nemám úplně pravidelný, většinou 30-35 dní, někdy také 40 atd.
Při sexu partner vyvrcholil mně na nohu, bohužel ale nevím, jestli něco skončilo i uvnitř, navíc otěhotnět jde i při zodpovědném přerušování, že.
Tím, že ovulaci jsem měla mít nejdříve 3 dny po tom sexu a tím, že snad vyvrcholil jen na tu nohu, jsem pro pilulku po nešla.
Možným těhotenstvím jsem se nestresovala až do včera, bohužel včera ráno jsem měla velmi slabý růžový výtok, který by mohl být implantační krvácení (které bývá v této době po styku atd.) - nikdy jsem takový výtok za 10 let, co mám menstruaci neměla, proto mě to tak zneklidnilo. Navíc jsem docela horkokrevný člověk a poslední 3 dny je mi pořád zima (ok, tohle příznak být samozřejmě nemusí).
Jsem dost ve stresu, v podobné situaci jsem poprvé a dítě bych si opravdu nechat nemohla. Vím, že to je i má chyba, že s někým takovým lezu do postele, ale bohužel se stalo.

Jaká je reálná šance, že z tohoto můžu být těhotná? A kdy nejdříve udělat těhotenský test, aby byl výsledek spolehlivý? Všude se píše něco jiného… (vím, že nejlepší, až když nedojde menstruace, ale menstruaci mám dostat nejdřív 21.12., ale do té doby se asi zblázním).

Moc děkuju za odpovědi :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

747
12.12.19 23:04

Ahoj, no nechci tě strašit ale já otěhotněla 4 dny před ovulaci. Jinak pokud to je opravdu nidační krvácení, tak test by mohl něco ukázat tak za 3-4 dny. Dřív asi ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
12.12.19 23:06

Myslim, ze pravdepodobnost je mala, pokud je to 12 dni od styku, uz bych test zkusila, ale mas dost dlouhe cykly, ovulace musela byt pozdeji nez byl styk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8988
12.12.19 23:09

Můžeš zkusit třeba o víkendu ale těžko říct třeba si ovulaci ještě ani neměla při nepravidelnem cyklu můžeš mít kdykoliv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
12.12.19 23:12

Psychika je sviňa. Dejme tomu, že by to byl teď ten nejkratší cyklus. 30 mínus lutealni fáze, dame 14 dní 16… V den styku 10. den cyklu. Spermie by musely přežít 6 dní. To už je moc i na ty nešikovnější v ideálním prostředí. :nevim:
S velkou pravděpodobností bys neotehotnela ani kdyby neprerusil.
Samozřejmě muzes mít delší lutealni fázi nebo zrovna naschvál kratší cyklus a nemuselo se mu to povést, ale to by byla asi moc velká náhoda, kdyby se to takhle sešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
871
12.12.19 23:15

@TheAnonymousGirl teda to je dáreček :zed:. Být tebou kromě těhotenství řeším i případné pohlavní nemoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 23:20

@Lucie1906 Přesně z toho mám strach, ještě když ten cyklus nemám úplně pravidelný a i když v naprosté většině případů 30+ dní, jeden nikdy neví.

@lennkaa @Kajka9 @Kamkam Moc děkuju za reakce, taky doufám, že jenom zbytečně plaším, vím, že ta šance je nevelká, no, ale úplně vyloučit to bohužel nemůžu.

O víkendu zkusím udělat test, snad už by v té době mohl něco ukázat, a pak v době očekávané MS další.

@Sue2008 No, to mě napadlo taky, ale teď delší dobu nespal s nikým jiným než se mnou (pokud se takovému člověku vůbec dá věřit), primárně budu řešit, jestli jsem/nejsem těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
365
13.12.19 09:57

A kondom si v průběhu styku sundal proč? A když ti o tom řekl, tak proč sis nevzala tabletku po??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 12:55

@Berry77 Od začátku, co jsme spolu byli, si stěžoval, že nesnáší kondomy a že se s tím neudělá, ale nemyslela jsem, že to dojde až tak daleko, že si ho prostě jednou při sexu sundá bez dovolení..
A pilulku po jsem si nevzala jednak proto, že jsem těhotenství vyhodnotila jako hodně malé riziko (no, evidentně zas tak malé ne), jednak proto, že i běžné léky typu ibalgin hodně špatně snáším a cokoli, v čem jsou hormony, by pro mě vzhledem ke zdravotnímu stavu mohl být problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
13.12.19 19:29

@TheAnonymousGirl náhoda je blbec, to víme… Ale to riziko je minimální. Test bych řekla má smysl nejdřív cca za týden třeba. To počítám s tou potenciálně nejdrivejsi ovu dle tvých cyklu. (Ono jakmile by byla později, to už by spermie neměly šanci, už takhle by to teda musely zvládnout na sklonku života). Já bych to ale asi nevydržela a udělala jeden už teď. Nakonec kdyby přišla ovu jak na potvoru dřív, už by touhle dobou mohl něco ukázat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
365
13.12.19 19:36

@TheAnonymousGirl pokud jsi to takhle vyhodnotila a odpor k jednomu prášku je pro tebe silnější, než riziko otěhotnění, tak je vše v pořádku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8988
13.12.19 20:49

Hele to riziko je fakt malé já měla přerušovaný styk x let a nikdy jsme neotehotnela..a jen tak do sebe řvát ten sajrajt bych také nechtela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8988
15.12.19 22:09

Tak co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 17:53

@Kajka9 @Kamkam a i pro ostatní samozřejmě, kteří jste se zapojili do diskuze :D

Dnes jsem si dělala test a naštěstí je negativní, není tam ani náznak nějakého druhého proužku. Pro jistotu si udělám další ještě třeba v sobotu/neděli (pokud do té doby nedostanu menstruaci), ale snad je to ok.
Akorát chlapa a sex už nechci ani vidět, za tyhle nervy mi to opravdu nestojí :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8988
17.12.19 09:37

@TheAnonymousGirl no tak paráda. No to se ti nedivím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu