Nechtěné těhotenství po měsíčním vztahu

Anonymní
18.6.15 12:46

nechtene tehotenstvi po mesicnim vztahu

Ahoj holky, moc prosim o zachovani anonymity, jelikoz je to pro me dost citlive tema, ale potrebuju se nekde vypsat. Jsem mesic s novym pritelem a bohuzel jsem ihned na zacatku vztahu otehotnela. :-( uz mam holcicku 15mesicu a dalsi dite jsem zatim opravdu neplanovala. Bohuzel se stalo a ja se po nekolikadennim soku zacala i docela tesit na prcka. Dnes ale prisel pritel s tim, ze se na to zatim neciti a ze by si pral, abych sla na potrat. Naprosto jsem se zhroutila, protoze jsem tuhle reakci opravdu necekala. Na potrat jit opravdu nechci, ale koneckoncu mi opravdu nic jineho nezbyde, jelikoz opravdu nemam na to abych se postarala sama o dve deti. Myslite, ze je to jen prvotni sok, ze je nadeje, ze jeste zmeni nazor? Nebo ho mam zkusit nejak presvedcovat, ze to zvladneme??? Prosim poradte :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2078
18.6.15 12:49

Tak po měsíci vztahu ho naprosto chápu, měli jste si dávat pozor, oba. Za sebe, šla bych na potrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1800

Po měsíci vztahu bych teda já jinou reakci nečekala… A upřímně bych ani po měsíci dítě nechtěla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
332

Predevsim si ujasni co Ty chces, pokud on dite nechce jsi schopna to sama se 2 detma utahnout? A jak on? Napred se tesil a ted chce aby jsi sla na potrat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
18.6.15 12:51

Z toho malo, cos napsala, bych sla na potrat… neznam tve rodinne zazemi atd… rozhodnout se musis sama, s chlapem nepocitej… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
@Anonymní píše:
Ahoj holky, moc prosim o zachovani anonymity, jelikoz je to pro me dost citlive tema, ale potrebuju se nekde vypsat. Jsem mesic s novym pritelem a bohuzel jsem ihned na zacatku vztahu otehotnela. :-( uz mam holcicku 15mesicu a dalsi dite jsem zatim opravdu neplanovala. Bohuzel se stalo a ja se po nekolikadennim soku zacala i docela tesit na prcka. Dnes ale prisel pritel s tim, ze se na to zatim neciti a ze by si pral, abych sla na potrat. Naprosto jsem se zhroutila, protoze jsem tuhle reakci opravdu necekala. Na potrat jit opravdu nechci, ale koneckoncu mi opravdu nic jineho nezbyde, jelikoz opravdu nemam na to abych se postarala sama o dve deti. Myslite, ze je to jen prvotni sok, ze je nadeje, ze jeste zmeni nazor? Nebo ho mam zkusit nejak presvedcovat, ze to zvladneme??? Prosim poradte :-(

co čekáš po měsíčním vztahu, že bude jásat? :think: to mi přijde fakt naivní.. máte se chránit.. a co teď? Musíš vědět sama, buď půjdeš na potrat, nebo to sama zvládneš. Nepřesvědčuj ho, po měsíci to fakt nemá smysl :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796

No hlavně nevím, jestli když bych šla kvůli němu na potrat, jestli bych s ním dál dokázala být… Zřejmě už ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Prave ze napred uz se docela tesil, vymyslel jmena a tak a najednou obrat o 180 stupnu. Taky jsem dite nechtela zatim, ale mam telisko a opravdu jsem na nej spolehala…

• Nahlásit
  • Citovat
3330
18.6.15 12:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky, moc prosim o zachovani anonymity, jelikoz je to pro me dost citlive tema, ale potrebuju se nekde vypsat. Jsem mesic s novym pritelem a bohuzel jsem ihned na zacatku vztahu otehotnela. :-( uz mam holcicku 15mesicu a dalsi dite jsem zatim opravdu neplanovala. Bohuzel se stalo a ja se po nekolikadennim soku zacala i docela tesit na prcka. Dnes ale prisel pritel s tim, ze se na to zatim neciti a ze by si pral, abych sla na potrat. Naprosto jsem se zhroutila, protoze jsem tuhle reakci opravdu necekala. Na potrat jit opravdu nechci, ale koneckoncu mi opravdu nic jineho nezbyde, jelikoz opravdu nemam na to abych se postarala sama o dve deti. Myslite, ze je to jen prvotni sok, ze je nadeje, ze jeste zmeni nazor? Nebo ho mam zkusit nejak presvedcovat, ze to zvladneme??? Prosim poradte :-(

V životě bych si nenechala nařizovat od muže po měsíci vztahu, abych šla na potrat 8o Teda já bych si to nenechala nařídit nikdy, ale to je vedlejší. Můj názor je, že by sis to do smrti vyčítala. A zeptej se tady na emimi, jsou tu mraky holek s dětma bez muže. Není to procházka růžovým sadem, ale dá se to. Obrátila bych se o pomoc do rodiny, a v případě, že by to nešlo a tys na tom byla nějak opravdu zle s bydlením a tak, jsou tu další možnosti, azyláky a tak.
Nevím, jak to máš nastavené ty, já bych prostě dítě nikdy nedala.

Příspěvek upraven 18.06.15 v 12:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1470
18.6.15 12:53

To, že si měli dávat pozor, jim je teď oběma jasné (možná si ho i dávali) a zakladatelce takové řeči asi nijak nepomůžou. :roll:
Jít na potrat není jako vytrhnout bolavý zub.
Asi bych se na Tvém místě cítila stejně. Neporadím, jen držím pěsti, ať situaci zvládneš a ustojíš, ať už jakkoliv :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17206
18.6.15 12:53

Po mesicnim vztahu neni zadne my to zvladneme. Je to pouze o tom, zda to zvladnes ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
18.6.15 12:54

A jakou reakci bys čekala od chlapa po měsíčním vztahu? :-D
Vzhledem k tomu, že tobě už pracujou hormony a dítě chceš, tak když půjdeš na potrat, s chlapem se nakonec rozejdeš, protože mu to budeš pořád vyčítat (a sobě taky). Sobě taky. Když si dítě necháš, nejspíš se rozejde on s tebou, jak už naznačil. Zkus mu to nějak pozitivně podat, že má ještě skoro devět měsíců klidu a svobody, že šetřit na výbavičku je mnohem zábavnější, než šetřit na motorku, a že v těhotenství bývají ženy doslova nadržené, takže se má na co těšit :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17206
18.6.15 12:56

A napis vic, kde bydlis ted? U rodicu ci sama v byte? Zvladas to s penezi? Je vyhlidka, ze po skonceni rodicaku budes mit dobre placenou praci? V prvnich letech zivota by te druhy prcek moc stat nemusel, kdyz budes mit komplet veci po prvnim, rozestupy budou male. Ty vyrazne vydaje narostou od skolky dale, ale to jiz budes pracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796
18.6.15 12:57

Tak můj známý si takhle neplánovaně dítě pořídil. S dotyčnou zůtal, vzal si ji, už mají ty děti spolu dvě. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
18.6.15 12:59
@Anonymní píše:
Prave ze napred uz se docela tesil, vymyslel jmena a tak a najednou obrat o 180 stupnu. Taky jsem dite nechtela zatim, ale mam telisko a opravdu jsem na nej spolehala…

Tak to vypada, ze se do toho nekdo zacal montovat…kolik vam je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama