Nechtěné těhotenství přes kondom a menstruaci

22.2.16 10:19

Nechtěné těhotenství přes kondom + ms

Zdravím. Měla bych na vás dotaz. S mým přítelem pouzivame pri sexu jen kondom. Naposledy jsme spolu spali v dobe ovulace. Nic se podle nas nestalo. Menstruaci jsem dostala o den driv - mívám pravidelný cyklus 28 dni. A dnes je yo 4. Den a já jsem ráno zvracela a mam nevolnost. Pociťuji na sobe vsechny tehu příznaky uz od posledniho sexu. Je opravdu mozne abych byla těhotná? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29442
22.2.16 10:21

Udělej si test a budeš mít jasno.
Jinak ne, nemyslím si, že jsi těhotná. To jen psychika s tebou cloumá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
22.2.16 10:24

Těhotná být můžeš. ani kondom není na 100 procent. ale pokud máš těhotenské příznaky už od posledního sexu a měla jsi ms tak se klidně vsadím, že nejsi. udělej si test, ať zbytečně nešílíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58808
22.2.16 10:39

@miskaliska3241668 možné je všechno, já mám dítě přes HA :mrgreen: udělej si test, máš jasno.. teď jsou chřipky, jestli Ti není blbě spíš z toho, nebo z nervů..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4923
22.2.16 11:02

Já mám dítě přes tělísko s kondomem teď 2 roky v bez těhotenství. Stát se mohlo udělej si test. Ale spíš jsi někde něco chytila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
22.2.16 11:09

Pouzivate kondom, jeste ho kontrolujete, ze je vse ok, nepraskl atd… menses si dostala… v tuto chvili uz zbyva jen tehotensky test pro klid duse a do budoucna neprovozovat sex a pripadne zvolit kombinovanou ochranu, aby ti z toho tak nehrabalo… nebo prcka chces? ja ti ted nevim :nevim:
Zvraceni a dalsi mraky zdravotnich obtizi muze byt zpusobeno spise probihajici chripkovou epidemii, spatnym jidlem, v Tvem pripade stresem/psychikou… gastro, viroza…
Tehotenstvi neni nikdy vylouceno, udelet test a uvidis… at dopadne, jak si prejes :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maminka201
22.2.16 11:34

Myslím, že těhotná nejsi, ale pokud chceš mít jistotu udělej test :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
62183
22.2.16 12:13

To bude psychika, pokud s kondomem spravne manipulujete. Vyresi to jen test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.16 17:00

Blumen.. s kondomem zachazime podle návodu, mame správnou velikost, po sexu kontrolujeme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62183
22.2.16 21:24

@miskaliska3241668 my ho pouzivame pres dva roky a bez problemu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
23.2.16 17:27

Zdravím všechny ve spolek, potrebuji radu nebo názor, vím že nejjistěšjší je doktor ale tam jdu az za tyden a uz mam nervy v kyblu :( mozna to sem nepatri ale prosim o nazor, v zari jsem dobrala prasky a prestala uzivat, chtela jsem se zbavit hormonu, od te doby pouzivame jen prezervativ, menstruace zacala byt nepravidelna, jenze posledni menstruace dorazila 26,12,2015 od te doby ani tuk, tehotensky test jsem si delala vcera odpo a byl negativni ale mam bolesti v podbrisku, obcas si rikam huraaaa uz to dorazi a ono houby :nevim: rekla bych ze i prsa se mi zvetsila, vubec nevim co se deje, jeste takova blba otazka, kdyz vezmu obycejny teplomer a zmerim si jim bazalni teplotu kolik by mela byt pri normalnim stavu a kolik kdybych byla v tom? moc dikkk za reakce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
23.2.16 17:52

@aksiile nepanikařila bych zatím, je dost pravděpodobné, že máš rozhozený cyklus po vysazení HA. Ty bolesti a prsa můžou být samozřejmě i důsledek PMS. Můžeš zkusit ještě nějaký jiný test, pro uklidnění. I když 100% to samozřejmě není.
Bohužel s tou teplotou nevím.
Nezhubla jsi třeba nějak hodně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
23.2.16 17:55

Nene, urcite u me hubnuti nehrozi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
23.2.16 18:02

Jeste jsem chtela napsat ze od vysazeni prasku jsem mela mykozu kterou jsem vylecila volne prodejnymi leky, mykoza ustoupila a nastoupil vodnaty vytok, bez zapachu bezzbarvy, ale posledni tyden uz taky vymyzel, jestli to s tim souvisi netusim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
593
23.2.16 19:33

@aksiile Jedno měření bazální teploty ti nic neřekne, pokud nemáš souvislou křivku, kdyby jsi viděla vzestup BT, tak po tomto dni když 17. den neklesne, jsi s velkou pravděpodobností těhotná, když takto zlobí cyklus, není vůbec od věci teplotu měřit, můžeš vidět, zda vůbec ovuluješ, možná nejsi těhotná, ale nedochází k ovulaci a tudíž ani nemusíš menstruovat.
Ještě mě napadlo, co zkusit tes z krve jako samoplátce, když jdeš k dr. až za týden, budeš mít hned jasno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama