Reklama

Nechuť k jídlu ve 4. měsíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EllMattress
Kecalka 128 příspěvků 27.11.17 19:35
Nechuť k jídlu ve 4. měsíci

Ahoj holky. Jsem ve 4. měsíci a bojuju s nechutenstvím. 1. tři měsíce jsem byla v pohodě, žádné výrazné nevolnosti, jedla jsem normálně. I teď se cítím dobře, ale do jídla se prostě nedokopu. V prvním těhu jsem v tomto měsíci jedla jako čuně, měla výrazné chutě a teď prostě nic. Jediné co dokážu jíst pořád, jsou mandarinky. Ale sním dětskou porci, někdy ani to ne. Bojím se, aby pak drobek vůbec prospíval. Vím, že nechuť je běžná první 3 měsíce, ale teď? :nevim:

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 4 měsíce: Směje se na plné kolo

Reklama

Reakce:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 27.11.17 19:41

V prvním těhotenství jsem nechutenstvim,,trpě­la” celých 9 mesicu, jakékoliv jídlo byl problem…v podstatě jsem ani neměla hlad, na jídlo jsem zapominala. A narodil se mi skoro 4 kg chlapák :lol: myslim, ze si miminko vzalo co potřebovalo z mých zásob, jediný kdo stradal, jsem byla ja…výhoda byla, ze jsem přibrala velmi malo a uz z porodnice jsem šla s minusem oproti původní váze :lol: nestresuj se. Telo si řekne kdyz bude neco potřebovat.

podaji
Kecalka 403 příspěvků 1 inzerát 27.11.17 19:59

Ja nechutenstvim trpim uz od zacatku. Zacinam 4. mesic. Do jidla se musim nutit. To same bylo v prvnim tehu. Nechutenstvi celych 9 mes. Obcas svetla chvilka. Pribrala jsem 8kg. Pri porodu se me ptali jestli uz nejsem nahodou po kde jako mam bricho. No a prcek mel krasnych 50cm a 3 kila. Proste si to sosal ze me :mrgreen:

Anna95
Povídálka 39 příspěvků 27.11.17 20:13

Já jsem jídlo nemohla ani vidět koncem šestého měsíce. Před tím to šlo až na nějaké výkyvy dobře, ale ten šestý měsíc… A to jsem čekala dvojčata! Taky jsem se dost bála, co se děje, ale po takový čtyřech pěti týdnech už to bylo zase všechno v pohodě. Holky se narodily zdravé, krásné a velké :D tak se neboj, zase se to srovná, uvidíš :)

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 27.11.17 20:28

Toho, ze moc nejis bych se nebala. Telo si rekne, az bude potrebovat. Kdyztak zobej nejaky tehu vitaminy, aby prcek nestradal. ;-)

Mallorka
Závislačka 3001 příspěvků 27.11.17 20:42

@EllMattress měla jsem to do 20.tydne. hnus fialovej. Vše jsem zmoulala s odporem, jen na hlad. Dělaly mi dobře jen jablíčka. No a teď jsem 32. Týden a mám nespavost. Jsem chodící zombie a ne a ne usnout a když usnu, vzbudi me bolest kycli. 2.tehotenstvi je fakt lahůdka :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >