Nechuť k sexu. Jiná žena?

Anonymní
25.12.19 23:52

Nechuť k sexu. Jiná žena?

Ani nevím jak začít. Chci se zeptat na názor na tuto naši situaci.
S přítelem jsme spolu přes 3 roky. Máme spolu 14 měsíčního syna. Už před jeho narozením jsem k sexu měla spíše chladný vztah. Bylo pár vyjímek, kdy byla i chuť, ale spíše bych bez sexu vydržela. Není pro mě vůbec důležitý. Po narození syna se veškerá intimita a sexuální touha vytratila.
Přítel je ten typ muže, který by mohl mít sex denně. Ale já proste nemam vůbec, ale vůbec chuť. Sex se mi hnusí a je mi nepříjemné jak má přítel neustále nějaké poznámky. Dnes byl pokus o to se milovat. No katastrofa. Bylo mi to nepříjemné a vůbec jsem necítila žádný požitek.
Na příteli bylo vidět jak byl naštvaný, ale nechtěla jsem se přetvařovat a něco hrát.
Nejradši bych sexu dala už navždy stopku.
Jenže přítel sex potřebuje asi jako každý muž. A tak začínám čím dál více přemýšlet, zda mu neříct jestli si nechce na sex najít nějakou jinou ženu. Když já mu sexu moc nedopřeju. Jen se v tom plácám a nevím co už delat. Jaký je váš názor nebo rada.
Prosím o anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12400
25.12.19 23:59

Řešení to je, ALE! Jednak si musíš být jistá, že nebudeš žárlit, užírat se a neustále nad tím přemýšlet. Že to budeš brát jen tak, jako by přítel šel hrát s kámošem tenis. A hlavně si musíš být jistá, že je váš vztah natolik pevný, že ti za tou druhou neuteče. To se ale stejně stane, pokud mu budeš sex dál odpírat. Bohužel jsi v nezáviděníhodné situaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21935
26.12.19 00:08
@Anonymní píše:
Ani nevím jak začít. Chci se zeptat na názor na tuto naši situaci.
S přítelem jsme spolu přes 3 roky. Máme spolu 14 měsíčního syna. Už před jeho narozením jsem k sexu měla spíše chladný vztah. Bylo pár vyjímek, kdy byla i chuť, ale spíše bych bez sexu vydržela. Není pro mě vůbec důležitý. Po narození syna se veškerá intimita a sexuální touha vytratila.
Přítel je ten typ muže, který by mohl mít sex denně. Ale já proste nemam vůbec, ale vůbec chuť. Sex se mi hnusí a je mi nepříjemné jak má přítel neustále nějaké poznámky. Dnes byl pokus o to se milovat. No katastrofa. Bylo mi to nepříjemné a vůbec jsem necítila žádný požitek.
Na příteli bylo vidět jak byl naštvaný, ale nechtěla jsem se přetvařovat a něco hrát.
Nejradši bych sexu dala už navždy stopku.
Jenže přítel sex potřebuje asi jako každý muž. A tak začínám čím dál více přemýšlet, zda mu neříct jestli si nechce na sex najít nějakou jinou ženu. Když já mu sexu moc nedopřeju. Jen se v tom plácám a nevím co už delat. Jaký je váš názor nebo rada.
Prosím o anonym.

Tak já vidím zasadní problém v tom, že si robátko udělala žena „Cojísexnicneříká“ s mužem „Dělalbychtodenně“. Teď je pozdě bycha honit. Neznali jste se a hned máte dítě :roll:

Oba musíte jít sobě naproti. Ty se párkrát přemoct a on někdy ubrat. Dítě svěřit na pár hodin chtivé babičce a být spolu sami. Jinak to nejspíš brzo skončí nevěrou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 00:11

@Janli příjde mi to jako začarovaný kruh. Sex mu dopřeju, ale nebude se mi to líbit a ještě více si prohloubím nechuť k sexu. A nebo se budu dal trápit, že mu nemůžu dát to po čem touží.

• Nahlásit
  • Citovat
21935
26.12.19 00:13
@Anonymní píše:
@Janli příjde mi to jako začarovaný kruh. Sex mu dopřeju, ale nebude se mi to líbit a ještě více si prohloubím nechuť k sexu. A nebo se budu dal trápit, že mu nemůžu dát to po čem touží.

Tak ty jsi úkol splnila, dítě sis udělala, tak k čemu ten hnusnej sex, že? Neměla ses k nikomu vázatva dělat si děti. Teď akorát sklízíš, co jsi zasela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 00:16

@Russet známe se 10 let. Před narozením sex nechtěl denně. Klidně ho nemusel mít 3 dny. To všechno až teď. Jen nechápe, že když se o vše starám sama tak jsem z toho unavená a chuť na sex je to poslední.

• Nahlásit
  • Citovat
1091
26.12.19 00:18

Tak to bych de radši přemohla než se o přítele dělit s jinou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12400
26.12.19 00:19
@Anonymní píše:
@Janli příjde mi to jako začarovaný kruh. Sex mu dopřeju, ale nebude se mi to líbit a ještě více si prohloubím nechuť k sexu. A nebo se budu dal trápit, že mu nemůžu dát to po čem touží.

Tak trápí se především on… Ona ani ta milenka nemusí být řešení. Když mám chuť na sex, tak chci partnera odtáhnout do ložnice a ne si plánovat schůzky a někam jezdit… Vy dva nejste kompatibilní a dřív nebo později to stejně skončí průšvihem. To dítě bylo plánovaný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21935
26.12.19 00:19
@Anonymní píše:
@Russet známe se 10 let. Před narozením sex nechtěl denně. Klidně ho nemusel mít 3 dny. To všechno až teď. Jen nechápe, že když se o vše starám sama tak jsem z toho unavená a chuť na sex je to poslední.

Nemáš novorozeně. Jak to asi dělají v rodinách s více dětmi? 8o Tak mu nějaké úkoly v domácnosti deleguj, dej nohy hore nebo se prospi. Pak se chuť třeba dostaví. Že se znáte 10 let nic neznamená. Žijete spolu 3. A máte 14 měsíců staré dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 00:22

@Janli byl planovaný.

• Nahlásit
  • Citovat
4219
26.12.19 00:23
@Anonymní píše:

Mužům po porodu obvykle stoupne sexuální aktivita. To si měla vědět dřív, než si otěhotněla. S tímhle každá žena počítá. Jako matka je prostě atraktivnější, než když je „jalová“…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 00:25

@Božislava asi jsem nezjistila ty pravé důležité věci.

• Nahlásit
  • Citovat
21935
26.12.19 00:28
@Božislava píše:
Mužům po porodu obvykle stoupne sexuální aktivita. To si měla vědět dřív, než si otěhotněla. S tímhle každá žena počítá. Jako matka je prostě atraktivnější, než když je „jalová“…

Zdejší multimatky by řekly - jedno dítě, žádné dítě :P Pamatuju si na tu děsnou únavu z přerušovaného spaní. Ale chuť byla. Ne denně. Ale určitě bych chlapovi „nedovolila“ matrac na vyklepání. Po třech letech vztahu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4219
26.12.19 01:08
@Russet píše:
Zdejší multimatky by řekly - jedno dítě, žádné dítě :P Pamatuju si na tu děsnou únavu z přerušovaného spaní. Ale chuť byla. Ne denně. Ale určitě bych chlapovi „nedovolila“ matrac na vyklepání. Po třech letech vztahu :roll:

To dělaj ty feromeny ( tělesné vůně ženy), po porodu jsou mnohem intenzivnější…A žena po porodu je prostě taková „ženštější“, prostě její muž to vše vnímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2957
26.12.19 08:39
@Russet píše:
Tak já vidím zasadní problém v tom, že si robátko udělala žena „Cojísexnicneříká“ s mužem „Dělalbychtodenně“. Teď je pozdě bycha honit. Neznali jste se a hned máte dítě :roll:Oba musíte jít sobě naproti. Ty se párkrát přemoct a on někdy ubrat. Dítě svěřit na pár hodin chtivé babičce a být spolu sami. Jinak to nejspíš brzo skončí nevěrou.

Presne, proc si zenska. kterou nebavi sex udela dite s chlapem co ho chce kazdy den..to je to, on je straaa faajjjnn tak ja ten sex nejak preziju…ja bych se rozesla, cici zenskou nejspise nedas a akorat se budes modlit kdy ti prijde rict on ze nekoho ma a skonci to stejne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama