Nechut k sexu po 11letech

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.1.22 23:51

Nechut k sexu po 11letech

Nebudu to dlouho okecávat, ale po 11letém vztahu, dvou dětech, potratu a ženské operaci (další mě ještě čeká) už s manželem spím jen kvůli tomu aby neutekl za jinou a drtí mě to. Po každém sexu se cítím zle, jdu do sprchy a fakt je mi ze sebe na zvracení. Mám solidního, relativně pohledného může 45+, který má apetit bohužel i 4×týdně a tak jsem to zredukovala aspon na oralní sex a když už to nejde okecat, tak si dám panáka a hraju divadlo, ale víc a víc mě to drtí. Přemýšlím o sexuologovi, ale kde najít solidního? Jinak bohužel jsem ztratila zájem i o péči o svou osobu, no je to děs. stalo se Vám něco podobného?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11538
20.1.22 04:50
@Anonymní píše:
Nebudu to dlouho okecávat, ale po 11letém vztahu, dvou dětech, potratu a ženské operaci (další mě ještě čeká) už s manželem spím jen kvůli tomu aby neutekl za jinou a drtí mě to. Po každém sexu se cítím zle, jdu do sprchy a fakt je mi ze sebe na zvracení. Mám solidního, relativně pohledného může 45+, který má apetit bohužel i 4×týdně a tak jsem to zredukovala aspon na oralní sex a když už to nejde okecat, tak si dám panáka a hraju divadlo, ale víc a víc mě to drtí. Přemýšlím o sexuologovi, ale kde najít solidního? Jinak bohužel jsem ztratila zájem i o péči o svou osobu, no je to děs. stalo se Vám něco podobného?

Tohle vidím spíše na psychiatra ne na sexuologa…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
20.1.22 06:42

Ničíš se a dlouho to takto nevydržíš.
Jako radši bych mluvila na rovinu a nechala to na něm, ať se rozhodne (a klidně teda navrhne rozvod, pokud je sex tak důležitý), ale určitě bych si takto vědome neubližovala (že mu jako "podržím a pak jdu skoro zvracet).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.22 07:14

O sexuologovi nepřemýšlej a co nejdříve najdi. Nech si doporučit od svého gynekologa.

Rychle s tím začni něco dělat.

Manželovi se svěř, aby věděl, že Tvá nechuť se netýká jeho osobně, ale souvisí s Tvým zdravotním stavem.
A hlavně mu pověz, že Ti na něm záleží a chceš to řešit.
Zapomeň na řeči “budeme spolu kvůli dětem”.
To na chlapa neplatí - chce mít ženu, která s ním bude kvůli němu samotnému.

Držím palce🙋‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29771
20.1.22 07:41
@Annabela11 píše:
Tohle vidím spíše na psychiatra ne na sexuologa…

Spíš na psychologa, tablety asi do ní cpát netřeba.

Zakladatelko,zprotivil se Ti manžel nějakým chováním? Nebo tím, že to chce 4× týdně, popř. si o to říká nějak hloupě, nebo v čem myslíš, že to je? A od kdy to tak je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 08:06
@Žirafa 69 píše:
Spíš na psychologa, tablety asi do ní cpát netřeba.Zakladatelko,zprotivil se Ti manžel nějakým chováním? Nebo tím, že to chce 4× týdně, popř. si o to říká nějak hloupě, nebo v čem myslíš, že to je? A od kdy to tak je?

Tak tím 4× týdně je to až otravné a pokaždé je to stejné, na gauči, že se přitulí a vím, co mě čeká. Žádná změna. Jako mě nevadí doteky, ale vadí mi sex jako takový a manželovi jde jen o to „jeho“. Vždy to tak nebylo, ale po druhém porodu, změně postavy, únavě a já nevím, čemu ještě prostě nemám chut si hrát na dračici, když jsem mrtvolou. Když jsme spolu začínali, tak aktivita byla u obou, pak se to uklidnilo a v posledním roce je „nadržený často“, ale já mám k tomu doma dvě děti, žiju v místě, kde mě to s… celej den je hnusnej stereotyp a on pak čeká, že budu aktivní a happy. Bavit se o nespokojenosti, tak natáhne ústa a vyšumí to. Osobně si myslím, že to vydržím do školkového věku obou a budu hledat klid. Co se sexuologa týká, on je ta poslední možnost.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 08:10

@Dlouhá punčoška Svěřit se mu nemůžu, manžel se o tomhle bavit neumí. Zkoušela jsem naznačit, ale bez šance. Jemu asi prostě vyhovuje, když klidně budu hrát divadlo, jak jsem ve všech oblastech happy. Sexuloga si doporučit nechám, spíše bych ráda ženu než muže, nemám k nim důvěru.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 08:22

@řeřicha Tak kolem něho se natřásá jedna zrzka v práci. Mladá, bez dětí, super postava, výmluvná, občas mu napíše ryze soukromou sms, kvůli tomu jsem na manžela taky „vyjela“. Jí je asi fuk, že je ženatý, ona nikoho nemá a manžel je dobře „situovaný“. Takže trpím ten sex, trpím orál, který má jako závislost, špičkově mu vařím atd… a on je spokojený, ale jak začnu s tím, že bych si ráda promluvila, tak je to marný. Asi to tak dopadne všude. Z žen se stanou služky s nabídkou veškerého servisu, nic víc.

• Citovat
  • Nahlásit
8096
20.1.22 08:31

Ahoj zakladatelko,
mrzí mě, že si ubližuješ a souhlasím s radami, které zde jsou - řeš to s lékařem.
Držím ti palce, ať to zvládneš, respektive i s partnerem zvládnete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11538
20.1.22 08:33

@Žirafa 69 Tak to posoudí psychiatr zda by potřebovala prášky nebo ne od toho psychiatr je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.22 08:35
@Anonymní píše:
@Dlouhá punčoška Svěřit se mu nemůžu, manžel se o tomhle bavit neumí. Zkoušela jsem naznačit, ale bez šance. Jemu asi prostě vyhovuje, když klidně budu hrát divadlo, jak jsem ve všech oblastech happy. Sexuloga si doporučit nechám, spíše bych ráda ženu než muže, nemám k nim důvěru.

Chápu, nicméně chlap není jako kamarádka. Té stačí naznačit a ví. Chlap funguje jinak - je potřeba mu záležitosti povědět otevřeně, na rovinu, nejlépe v jednoduchých větách. A u důležité promluvy by měl být najedený. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
20.1.22 08:39

Tak tvoje nechuť je vyústění něčeho jiného, tak to musíš řešit to něco. Postavila jsi se do role hospodyně, tak v ní teď jsi :nevim: jako někdy se fakt nedivím pořekadlu „žena neví co chce a nedá pokoj, dokud to nedostane“ :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20323
20.1.22 08:41

Nepotřebuješ sexuologa, ale psychoterapeutku. A už vůbec ne sexuologa muže.

Problém není v sexu, ale ve vašem vztahu. Neexistuje nic, co ti zázračně dodá chuť k sexu, dokud důrazně nepřehodnotíte to jak spolu fungujete.

V tuhle chvíli tvoje tělo milování se svým mužem prožívá jako znásilnění. Takže pokud chceš něco, aby si to tak necítila - funguj jako spousta prostitutek - ty fetují -na tohle by asi fungovaly opiáty. Teda ne že by si měla radost ze sexu, ale že by to tolik nebolelo. Protože tak by se to taky dalo vnímat - vyměnuješ kuřbu za to že je doma klid.

A nebo holt bude na čase začít fungovat jinak, tak aby si tvůj muž na tobě sex nevynucoval a aby si ty měla radost ze svého těla a sexuality - s podporou psychoterapie. Není to zdraotnický problém - je to problém vztahu.

Stejně tak je nesmysl věřiž, že když budeš dokonalá, ale prostě spolu nebudete fungovat jako partneři, tak budeš milovaná a že teď nejsi dost dobrá a proto se musíš víc snažit.

Láska není nároková - ale nemůže fungovat tak, že ty samu sebe v hloubi duše ráda nemáš a hraješ nějakou roli, aby ses okolí zavděčila.

Příspěvek upraven 20.01.22 v 08:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1985
20.1.22 08:47
@Anonymní píše:
@řeřicha Tak kolem něho se natřásá jedna zrzka v práci. Mladá, bez dětí, super postava, výmluvná, občas mu napíše ryze soukromou sms, kvůli tomu jsem na manžela taky „vyjela“. Jí je asi fuk, že je ženatý, ona nikoho nemá a manžel je dobře „situovaný“. Takže trpím ten sex, trpím orál, který má jako závislost, špičkově mu vařím atd… a on je spokojený, ale jak začnu s tím, že bych si ráda promluvila, tak je to marný. Asi to tak dopadne všude. Z žen se stanou služky s nabídkou veškerého servisu, nic víc.

A neni lepsi mu proste natvrdo rict at si najde milenku na nejakou dobu a nebo se proste rozvest? to Ti takhle situace fakt za to, ze zustavate rodinou stoji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23554
20.1.22 08:48

A jsme doma, tebe nesejří sex, ale tvůj chlap, ten ti leze na nervy až tak moc, že se sexu s ním podvědomě bráníš. A jsi celkově nespokojená, to je ta nejhorší kombinace. Nastartuj se k celkové změně, začni u sebe a s ním promluv o tom, co tě štve. Že na to nemá náladu není argument, musí vědět, co prožíváš.
Ber to tak, že to asi bude zkouška vašeho vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat