Nechut k sexu po 11letech

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
485
20.1.22 08:51

Mas ho jeste rada?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6028
20.1.22 09:35
@Anonymní píše:
@řeřicha Tak kolem něho se natřásá jedna zrzka v práci. Mladá, bez dětí, super postava, výmluvná, občas mu napíše ryze soukromou sms, kvůli tomu jsem na manžela taky „vyjela“. Jí je asi fuk, že je ženatý, ona nikoho nemá a manžel je dobře „situovaný“. Takže trpím ten sex, trpím orál, který má jako závislost, špičkově mu vařím atd… a on je spokojený, ale jak začnu s tím, že bych si ráda promluvila, tak je to marný. Asi to tak dopadne všude. Z žen se stanou služky s nabídkou veškerého servisu, nic víc.

Když to tak čtu….byl by takový problém, kdyby si manžel na sex někoho našel? Nebo kdyby jste se slušně rozešli? Proč chceš tohle udržovat? Pro peníze, kvůli lidem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
20.1.22 09:50

Zkus mu to sepsat. Začni tak, že jsi se dostala do strašně nešťastné a zoufalé situace, že jsi to takto nechtěla, nechceš tak dál pokračovat a nevíš co s tím. Asi by vám prospěla nějaká párová terapie. Ty jsi v hrozném stavu, jemu je to šumafuk, jde mu jen o jeho péro a ta zrzka v práci to jenom potencuje. Běžný chlap, bohužel. Jestli nepřistoupí na nějaké řešení, třeba pomocí terapeuta, který vám to pomůže rozebrat, tak to asi nemá smysl. Jestli mu jde o vás jako o pár a rodinu, tak se zamyslí a budete z toho těžit oba. Možná k tomu i trpíš depresí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 10:00

Měla jsem něco podobného, totální odpor k sexu a pouze a jen povinnost. Ty jsi dobrá, že to dáváš ještě takhle často, já se přemluvila maximálně jednou za 7-8 dnů a už 3 dny před tím jsem měla doslova osypky. V této fázi už odborná pomoc nejspíš nepomůže a na nějaký restart je dle mého už také pozdě. U mě to dospělo k rozchodu, chlap mě přemlouval, že to nějak dáme, ale já jsem věděla, že u mě je to konečná. Bylo mi tehdy 28, a to jsem byla sakra mladá na to, abych takto strávila zbytek života. Podle mě se budeš ještě pár let přemáhat a pak to stejně skončí. Buď z tvé strany nebo si manžel najde nějakou živější náhradu do postele a to ho posléze odtáhne i od rodiny.

• Citovat
  • Nahlásit
2029
20.1.22 11:35
@Anonymní píše:
Měla jsem něco podobného, totální odpor k sexu a pouze a jen povinnost. Ty jsi dobrá, že to dáváš ještě takhle často, já se přemluvila maximálně jednou za 7-8 dnů a už 3 dny před tím jsem měla doslova osypky. V této fázi už odborná pomoc nejspíš nepomůže a na nějaký restart je dle mého už také pozdě. U mě to dospělo k rozchodu, chlap mě přemlouval, že to nějak dáme, ale já jsem věděla, že u mě je to konečná. Bylo mi tehdy 28, a to jsem byla sakra mladá na to, abych takto strávila zbytek života. Podle mě se budeš ještě pár let přemáhat a pak to stejně skončí. Buď z tvé strany nebo si manžel najde nějakou živější náhradu do postele a to ho posléze odtáhne i od rodiny.

Heled me bylo 30, byly jsme spolu osm roku, nastesti bez deti a proste odpor k sexu totalni… jeste ted mam po ctyrech letech nocni mury, ze s nim zas musim spat.. proste tfuj a ble… rozchod byl jediny reseni, to ze jsem se v ty dobe zamilovala do jeho nej kamarada tak nenesl moc dobre, ale to uz je jina vec… (a s nim ten sex sel pak po rozchodu jako basen).
Kdyz uz ma nekdo deti a nechce rozbit rodinu tak bud to proste resit a nebo odkazat manzela at si najde milenku a mit doma klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
21.1.22 07:43
@Ou píše:
Nepotřebuješ sexuologa, ale psychoterapeutku. A už vůbec ne sexuologa muže.

Problém není v sexu, ale ve vašem vztahu. Neexistuje nic, co ti zázračně dodá chuť k sexu, dokud důrazně nepřehodnotíte to jak spolu fungujete.

V tuhle chvíli tvoje tělo milování se svým mužem prožívá jako znásilnění. Takže pokud chceš něco, aby si to tak necítila - funguj jako spousta prostitutek - ty fetují -na tohle by asi fungovaly opiáty. Teda ne že by si měla radost ze sexu, ale že by to tolik nebolelo. Protože tak by se to taky dalo vnímat - vyměnuješ kuřbu za to že je doma klid.

A nebo holt bude na čase začít fungovat jinak, tak aby si tvůj muž na tobě sex nevynucoval a aby si ty měla radost ze svého těla a sexuality - s podporou psychoterapie. Není to zdraotnický problém - je to problém vztahu.

Stejně tak je nesmysl věřiž, že když budeš dokonalá, ale prostě spolu nebudete fungovat jako partneři, tak budeš milovaná a že teď nejsi dost dobrá a proto se musíš víc snažit.

Láska není nároková - ale nemůže fungovat tak, že ty samu sebe v hloubi duše ráda nemáš a hraješ nějakou roli, aby ses okolí zavděčila.

Příspěvek upraven 20.01.22 v 08:59

Souhlasím.
Měla jsem v prvním vztahu k partnerovi odpor. Uhnala jsem si zánět žaludku, bylo mi z něj prostě zle, zvracela jsem. Moje tělo dávalo najevo, že fakt ne, stop… Vysloveně jsem utekla.
Neznasilnuj se a řeš to s odborníkem, než bude pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 23:34
@katuska84 píše:
Mas ho jeste rada?

Právě, já už tak nějak necím nic. No, ale nejen ve vztahu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 23:34
@Malči píše:
Souhlasím.
Měla jsem v prvním vztahu k partnerovi odpor. Uhnala jsem si zánět žaludku, bylo mi z něj prostě zle, zvracela jsem. Moje tělo dávalo najevo, že fakt ne, stop… Vysloveně jsem utekla.
Neznasilnuj se a řeš to s odborníkem, než bude pozdě.

Ve středu jdu k doktorce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 23:37
@Leenvecka píše:
Heled me bylo 30, byly jsme spolu osm roku, nastesti bez deti a proste odpor k sexu totalni… jeste ted mam po ctyrech letech nocni mury, ze s nim zas musim spat.. proste tfuj a ble… rozchod byl jediny reseni, to ze jsem se v ty dobe zamilovala do jeho nej kamarada tak nenesl moc dobre, ale to uz je jina vec… (a s nim ten sex sel pak po rozchodu jako basen).
Kdyz uz ma nekdo deti a nechce rozbit rodinu tak bud to proste resit a nebo odkazat manzela at si najde milenku a mit doma klid.

Tak já na chlapy kašlu, spíš se mi prostě z chlapů zvedá žaludek. Upřímně ted jsem radši, když manželovi „vykouřím“ než když je sex jako takový. Manželovi to zatím nevadí, on má orál rád a dost a tu chvilku to dám, sice nic moc, ale mám pak třeba dva dny klid. Hrozný, když to píšu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 23:40
@Anonymní píše:

Alkohol, to mi pomáhá. Ono to člověka otupí. Ve středu si jdu pro radu, tak uvidím.

• Citovat
  • Nahlásit
6
24.1.22 08:20

To znám. A hned po prvním dítěti. Já se ale neumím přinutit jako Ty. Vím, že se mi nechce, že by mi ze sebe nebylo nejlíp, hrát nějakou roli taky nechci. Chci být upřímná a nehrát divadlo, tak do toho nejdu, ikdyž vím, co se může přihodit. Beru to, může odejít za jinou, ale to není pro mě důvod, abych začala s něčím, na co se momentálně necítím a otočila se proti sobě. Tak to cítím, tak to je. Stejně by to bylo ještě horší, nechtěla bych mít odpor k manželovi, to se ještě hůře odstraňuje. Když je dobrá nálada, tak jsou dny, kdy ano a s radostí. Ale já to fakt potřebuji cítit a chtít. Určitě jsi unavená, máš všeho dost. Zůstaň si věrná. Neboj se. Pokud Tě nechce vyslechnout, tak co zmůžeš… tak nevysvětluj, prostě do toho nejdi, pokud nechceš. Třeba manžel pochopí, že je třeba udělat taky něco z jeho strany. Začít si Tě víc všímat, pochválí Tě, pomůže, udělá radost, koupí kytku… já myslím, že se pak chuť objeví na obou stranách :-) Investuj do sebe. Kašli na zrzku z práce. Dělej, co Tě baví, udržuj se v kondici, budeš mít ze sebe dobrý pocit, zářit energií. :-) Ona se Ti pak zklidí z cesty, jak uvidí takovou hvězdu. :palec:
Myslím, že to je po x letech normální vývoj a dá se s tím něco udělat. Není to ještě důvod k rozvodu, pokud nechcete.

Příspěvek upraven 24.01.22 v 08:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6028
24.1.22 08:33
@Anonymní píše:
Právě, já už tak nějak necím nic. No, ale nejen ve vztahu.

A nebylo by lepší se nějak slušně rozejít? Takhle si uženeš nějakou ošklivou chorobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.22 11:03

@ACigi Manžel je jinak dobrej člověk, hrozně pracovitej, často dá přednost práci, ale to jsem o něm věděla, prostě to musí být všechno na 100%. Děti má rád, i když na ně má málo času a já, nevím, v poslední době se v sobě nevyznám. Po osobní ztrátě se ve mě něco zlomilo, přestala jsem i o sebe dbát nebo se musím ke všemu nutit. Nejraději bych někam zalezla a jen spala. No, ve středu jdu k ženské doktorce a 31. k obvodní, tak uvidím, jestli mě to nějak pomůže.

• Citovat
  • Nahlásit
6028
24.1.22 12:06
@Anonymní píše:
@ACigi Manžel je jinak dobrej člověk, hrozně pracovitej, často dá přednost práci, ale to jsem o něm věděla, prostě to musí být všechno na 100%. Děti má rád, i když na ně má málo času a já, nevím, v poslední době se v sobě nevyznám. Po osobní ztrátě se ve mě něco zlomilo, přestala jsem i o sebe dbát nebo se musím ke všemu nutit. Nejraději bych někam zalezla a jen spala. No, ve středu jdu k ženské doktorce a 31. k obvodní, tak uvidím, jestli mě to nějak pomůže.

Takže to je od toho potratu? Protože tenhle příspěvek zní jako deprese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
24.1.22 16:29
@Anonymní píše:

To je všechno pochopitelné… Chce to čas. Vypovídat se, dostat to ze sebe. Zkusila bych psychoterapii. Ta pomůže ve všech směrech. Možná se jedná o postrauma, depresi, to jde pak vše ruku v ruce. Určitě jednej hned, jsou dlouhé čekačky Zalez do postele, když potřebuješ, vyplač se, udělej si čas pro sebe a hlavně to prober s manželem. Že máš tyto problémy a teď nemůžeš na sex pomyslet. Sama se z deprese a úzkosti nedostaneš, ať jsi jakkoli silná. Moc Ti držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat