Nechuť k sexu po 4 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 00:15
Nechuť k sexu po 4 letech

Dobrý den, Řešíme s přítelem už veliké problémy v sexuálním životě. Jsme spolu 7 let. Před 4 roky jsem porodila syna, do té doby bylo vše v pořádku ale po porodu se vše změnilo. Nemám vůbec chuť na sex. Myslela jsem že je to porodem a že se to časem změní ale trvá to už 4 roky a já si nevím rady. Bojím se že na tom vyhori nás vztah :(
Chtěla bCh se zeptat co vám pomohlo? Nějaké prášky? Vysadit antikoncepci? Jiný druh antikoncepce? Ale jaký?

Reakce:
ivabozi
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 01.03.19 00:34

A nemáš chuť na sex vůbec? Nebo jen se svým mužem? Pokud vůbec, je možné, že to hormonální antikoncepcí bude. Zkusila bych změnit, nebo rovnou vysadit. Já jsem měla po HA zase takové fňukací stavy a necítila jsem se ve své kůži. Naneštěstí jsem to poznala až po letech braní…

Deneriss
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 01.03.19 00:40

Hormonální antikoncepce je zabiják chtíče dle mého.. Takze já bych začala tímto..

Heivka
Závislačka 3878 příspěvků 01.03.19 01:12

Mě antikoncepce tlumila úplně všechno prožívání, včetně sexuální touhy. My se chráníme kombinací krému pharmatex a přerušování (jsme smíření s tím že takhle můžeme přijít k dalšímu dítěti) a až si budeme jistí že další dítě nechceme tak buď já půjdu na sterilizaci nebo muž na vasektomii.

sara1000
Kelišová 5613 příspěvků 01.03.19 06:42
@Anonymní píše:
Dobrý den, Řešíme s přítelem už veliké problémy v sexuálním životě. Jsme spolu 7 let. Před 4 roky jsem porodila syna, do té doby bylo vše v pořádku ale po porodu se vše změnilo. Nemám vůbec chuť na sex. Myslela jsem že je to porodem a že se to časem změní ale trvá to už 4 roky a já si nevím rady. Bojím se že na tom vyhori nás vztah :(
Chtěla bCh se zeptat co vám pomohlo? Nějaké prášky? Vysadit antikoncepci? Jiný druh antikoncepce? Ale jaký?

Vysadila jsem antikoncepci a zacaly se dit zazraky ;)
Nerikam,ze je to vselek.Ale Ale neberu ji uz par let a jsem v naproste pohode,jak psychicke.Tak i hut a prozivani sexu je uplne nekde jinde,nez s ni.

Marble93
Kecalka 149 příspěvků 01.03.19 07:02

Já to tak mám od porodu taky. Dceri je 19m a sex nemáme žádný.. absolutně nic se mnou nehne, a to jsem právě i antikoncepci vysadila s doufanim,že se to zlepší :-( Stále doufám v zázrak, že se něco změní. Respektive to ještě hazim na únavu a psychiku…

Uživatel je onlineMilan42
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 01.03.19 08:36

A co si zajít místo na internetové fórum tam, kde s tím mají profesionální zkušenosti? Tim myslim sexuologii?
Zakladatelko, to co popisujete se stává 20% zen po porodu, není to nic tak výjimečného. Prostě se tam objednejte a uvidíte.

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 01.03.19 10:04
@Milan42 píše:
A co si zajít místo na internetové fórum tam, kde s tím mají profesionální zkušenosti? Tim myslim sexuologii?
Zakladatelko, to co popisujete se stává 20% zen po porodu, není to nic tak výjimečného. Prostě se tam objednejte a uvidíte.

Ale......, proč by se nemohla tady zeptat. Špatně ses vyspal? ;) Jinak manželka HA nebere a stejně to moc nepomohlo. Po dětech utrum, ale odborníkem nic nepokazíš :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 11:51

Tak to mám, bohužel, taky. Malému je 10 měsíců a já nemám chuť. Ale vůbec. Bohužel, jen se svým partnerem. Možná to je i tím, že nám nějaké věci neklapou už déle :? . Ale s někým jiným, kdo se mi líbí, tak s tím bych šla hned a chuť mám. A je to hrozné s tím věčně bojovat. :?
Prosím nechat anonym, citlivé.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 11:59

Jsem po porodu dýl jak 15 měsíců a sex stále nikde. Chlap se ničeho nedožaduje a doprošovat se nechci…

Keyllah
Extra třída :D 11385 příspěvků 01.03.19 12:05
@Nenapravitelný píše:
Ale......, proč by se nemohla tady zeptat. Špatně ses vyspal? ;) Jinak manželka HA nebere a stejně to moc nepomohlo. Po dětech utrum, ale odborníkem nic nepokazíš :pankac:

Já se teda přiznám, že v mém případě to klidně může být tou HA, ale hlavně kombinací nevyspání a celkové únavy. Vstávám v pět, obstarám dítka, valím do práce, pak zase dítka, pak ukládám, občas uklízím, v noci se s dětma moc nevyspím......takže za mě vyhrává vždy spánek! Ale vím, že když jsme s chlapem měli hlídání a já se ten den pořádně vyspala, nemusela řešit práci, děti a domácnost a naopak jsme vyrazili na procházku, večeři a masáž, tak pak tam ta „chuť“ zase byla ;)

Akinee
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 01.03.19 19:35
@Keyllah píše:
Já se teda přiznám, že v mém případě to klidně může být tou HA, ale hlavně kombinací nevyspání a celkové únavy. Vstávám v pět, obstarám dítka, valím do práce, pak zase dítka, pak ukládám, občas uklízím, v noci se s dětma moc nevyspím......takže za mě vyhrává vždy spánek! Ale vím, že když jsme s chlapem měli hlídání a já se ten den pořádně vyspala, nemusela řešit práci, děti a domácnost a naopak jsme vyrazili na procházku, večeři a masáž, tak pak tam ta „chuť“ zase byla ;)

Tak bez sexu neumřeš, ale bez spánku ano. Je jasné, čemu dá organismus přednost.

Váš příspěvek
Reklama