Nechuť k sexu po porodu

Anonymní
18.9.20 19:53

Nechuť k sexu po porodu

Ahoj holky, já už vážně nevím, kde jinde se poradit. Jsem tři roky po porodu a moje chuť na sex stále upadá. Myslela jsem si, že je to porodem a že se vše za čas srovná, ale čím déle jsem po porodu tím menší chuť je. Prostě vůbec se mi nechce a manžela už to začíná trošku štvát. Někdo nějakou zkušenost? 🤔 případně poradí gynekolog? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9079
18.9.20 19:55

Neužíváš nějakou antikoncepci? Nemáte doma nějakou menší krizi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16894
18.9.20 19:57
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10746
18.9.20 20:13

Kromě antikoncepce nebo krizičky taky může velkou roli hrát únava. Pokud jsi vyflusaná z poletování za děckem, tak nemusíš mít večer chuť - některé holky mají, ale rozhodně ne všechny.

Jako první bych hledala příčinu. A potom zkusila vytvořit situace, ve kterých na sex chuť míváš - nebo mívala jsi: romantická večeře, společná procházka, trochu se picnout a tancovat nebo cokoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13832
18.9.20 21:46

Mě pomohla pravidelnost, čím víc jsme měli sex, tím větší byla chuť. Naopak když byl dlouhý výpadek, tak se mi nechtělo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 06:17

Krizi nemáme, unavená samozřejmě někdy jsem, ale né vždy. Je to zvláštní.

• Citovat
  • Nahlásit
7917
19.9.20 07:08

Zkuste si dát jasně dny, kdy bude sex probíhat(2-3 týdne.). Přijde mi, že čím min to člověk dělá, tím má menší chuť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 13:39

Dny už jsme zkoušeli, ale to se nějak nechytlo ani u mě ani u partnera :)

• Citovat
  • Nahlásit
29
21.9.20 20:58

Na internetu existují různá afrodiziaka, olejíčky, spreje, které pomáhají přivodit chuť na sex, tak vyzkoušej, třeba ti to pomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama