Nechuť k sexu, prošla jste si tím některá?

Anonymní
24.11.20 20:43

Nechuť k sexu, prošla jste si tím některá?

Dobrý den, je mi 18 let. Jsem zdravá, nemám žádné psychické ani zdravotní problémy. Posledních cca 6 měsíců nemám vůbec chuť k sexu myšleno obecně. Mám přítele není to kvůli němu. Jsou mi i nepříjemné dotyky na prsou. Jediné co mě ‘uspokojuje’ je hlazeni, mazleni, drbani a tak. Těhotná nejsem. Setkala jste se s tím některá? Mate nějaké zkušenosti? Mockrát Dekuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9870
24.11.20 20:48

Nebereš hormonální antikoncepci? Je ti to nepříjemné jen od přítele a představuješ si třeba sex s jiným?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20320
24.11.20 20:53

Jestli beres HA, tak to bude tim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
24.11.20 20:54

Jo, mě se toto období různě střídá. Začalo to někdy ve dvaceti, teď mám před třicítkou. Vrací se to cca po dvou letech, absolutní nechuť k sexu a trvá to tak půl roku. Radu bohužel nemám.

Antikoncepci jsem brala v šestnácti a jen rok, od té doby nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4073
24.11.20 21:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi 18 let. Jsem zdravá, nemám žádné psychické ani zdravotní problémy. Posledních cca 6 měsíců nemám vůbec chuť k sexu myšleno obecně. Mám přítele není to kvůli němu. Jsou mi i nepříjemné dotyky na prsou. Jediné co mě ‘uspokojuje’ je hlazeni, mazleni, drbani a tak. Těhotná nejsem. Setkala jste se s tím některá? Mate nějaké zkušenosti? Mockrát Dekuji :)

A jak dlouho už sexuálně žiješ a jak dlouho z toho jsi se svým přítelem? Kolik jsi měla dlouhodobých vztahů před ním? Předpokládám, že ve tvém věku je on tvůj první delší vztah. A prostě se ti omrzel, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 21:34

@Aduš8 hormonální antikoncepci neberu ani jsem nikdy nebrala, sex si pravé nepředstavují s nikým. Vůbec to není tak ze by mě přítel nepritahoval. Už se mi to parkrat stalo, ale teď je to zatím nejdelší.

• Citovat
  • Nahlásit
4147
25.11.20 09:02
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi 18 let. Jsem zdravá, nemám žádné psychické ani zdravotní problémy. Posledních cca 6 měsíců nemám vůbec chuť k sexu myšleno obecně. Mám přítele není to kvůli němu. Jsou mi i nepříjemné dotyky na prsou. Jediné co mě ‘uspokojuje’ je hlazeni, mazleni, drbani a tak. Těhotná nejsem. Setkala jste se s tím některá? Mate nějaké zkušenosti? Mockrát Dekuji :)

Sama neznam..ale jsou lide, kteri sex nepotrebuji, tam je nejdulezitejsi najit stejneho partnera, jinak bude vzdy jeden trpet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat