Nechuť muže k sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MisaRamm
Nováček 8 příspěvků 15.06.19 16:17
Nechuť muže k sexu

Ahoj, chtela bych poradit a vyslechnout si vase zkusenosti, kdyz vas partner nema chut k sexu. Jsme spolu nekolik let, sex sme z vetsi casti meli jako rychlovku. Nevadilo mi to, jelikoz jsem nemela hormony v poradku a sex di moc neuzivala. Nyni hormony mam v poradku, spustil se mi prirozeny cyklus a ja zazivam chute na sex jako nikdy predtim.Ted bych chtela poradny sex, mazleni, ne zadny rychlovky a celkovou zmenu v nasem sexu. Nicmene partner chut na sex vubec nema, trva to mesic, vymlouva se na unavu, na teplo, na stres, na starosti atd. Tyhle okolnosti tu byli vzdycky a chut na sex mel i kdyz bylo velke vedro. Je mozne ze vycitil moji hormonalni zmenu a nejak sem ho prestala pritahovat? Boji se zmeny v sexu? Nevim jak ho k sexu nalakat, moc toho nefunguje.Vse sem mu rekla, a vymlouva se vetsinou na vedro. V praci se zacinam ohlizet po jinych chlapech. Milence nechci, ale partner me nyni vubec neuspokojuje. Diky :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 16:22

Prosím zachovat anonym a nebo smazat je to pro mě citlivé téma. Zakladatelko a je zdravotně v pořádku? Není třeba častěji unavený? Můj manžel měl vždycky zájem o sex a pak najednou nechtěl. Sex byl tak jednou za 2 měsíce 8o abych to zkrátila nakonec se ukázalo že má vysoký cukr a cholesterol, díky tomu měl problémy aby v posteli zůstal celou dobu tvrdý takže se k cukrovce a cholesterolu přidala ještě psychika :( no teď má viagru, ví že v posteli neselze a sex zase 3×-4× týdně

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 15.06.19 16:23

@MisaRamm Jo.Takže až se mu stane úraz, nebo bude opravdu unavený, tak prostě klofneš nějakého umaštěnce v práci, hlavně, že má nářadí. Ty seš partnerka k pohledání.

MisaRamm
Nováček 8 příspěvků 15.06.19 16:28

Unaveny obcas je, rekonstrujeme dum, v praci sefuje, stara se o svou maminku atd. Od zacatku roku zijeme zdraveji, vice se hybeme, on posiluje a pije nejaky suplementy. Prestal kourit. Znovu resi alergie. Odmita sex i kdyz mu reknu ze nebude muset makat. Me proste prijde, ze nastal nejaky zlom najednou. Ja chut nasla, on ji ztratil, vymenili sme si role.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 15.06.19 16:32

@MisaRamm jake suplementy? Ono mozna tam bude zakopan pes :nevim: v nekterych jsou latky, ktere zpusobuji impotenci :(

MisaRamm
Nováček 8 příspěvků 15.06.19 16:34
@smutny klaun2 píše:
@MisaRamm Jo.Takže až se mu stane úraz, nebo bude opravdu unavený, tak prostě klofneš nějakého umaštěnce v práci, hlavně, že má nářadí. Ty seš partnerka k pohledání.

Ja sem sem napsala, jak se citim. Jakej mam ted problem. Snazila sem se byt uprimna. Citim se nestastne. A nerikam ze ho podvedu. A ty mi hned pises ze sem partnerka k pohledani. Pritom nenapises nic to by mi pomohlo. Diky moc

MisaRamm
Nováček 8 příspěvků 15.06.19 16:39

@Tazvesnice
Geam bean. Prej to sou proteiny, vitaminy, zahrivace, spalovace tuku apod. Moc tomu nerozumim.To bych musela prostudovat.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 15.06.19 16:40

@MisaRamm mozna by to stalo za to prostudovat :nevim:

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 15.06.19 17:25
@MisaRamm píše:
Unaveny obcas je, rekonstrujeme dum, v praci sefuje, stara se o svou maminku atd. Od zacatku roku zijeme zdraveji, vice se hybeme, on posiluje a pije nejaky suplementy. Prestal kourit. Znovu resi alergie. Odmita sex i kdyz mu reknu ze nebude muset makat.Me proste prijde, ze nastal nejaky zlom najednou. Ja chut nasla, on ji ztratil, vymenili sme si role.

Ještě chvíli takhle a nepomůže mu ani modrá pilule.Nebo mu rovnou naplánuj čtvrtky.

stinga
Echt Kelišová 7806 příspěvků 15.06.19 17:37
@smutny klaun2 píše:

ale, ale, píšeš urážející a útočné komenty :cert: to se může?
klofneš umaštěnce s nářadím, a seš partnerka k pohledání urážky jsou
já jsem nesměla podle tebe napsat chumláčkové ťuťuňu, že je to urážka, a ty tu jedeš v těžkém kalibru :cert: no zvláštní :mavam:

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 15.06.19 17:47
@stinga píše:
ale, ale, píšeš urážející a útočné komenty :cert: to se může?
klofneš umaštěnce s nářadím, a seš partnerka k pohledání urážky jsou
já jsem nesměla podle tebe napsat chumláčkové ťuťuňu, že je to urážka, a ty tu jedeš v těžkém kalibru :cert: no zvláštní :mavam:

Spokojená?

stinga
Echt Kelišová 7806 příspěvků 15.06.19 17:50
@smutny klaun2 píše:
Spokojená?

a ty? já nesmím napsat o chumláčcích a ty můžeš o vymaštěncích? na co si hraješ?

stinga
Echt Kelišová 7806 příspěvků 15.06.19 17:53
@MisaRamm píše:
Ja sem sem napsala, jak se citim. Jakej mam ted problem. Snazila sem se byt uprimna. Citim se nestastne. A nerikam ze ho podvedu. A ty mi hned pises ze sem partnerka k pohledani. Pritom nenapises nic to by mi pomohlo. Diky moc

přečti si diskusi Neempatické ženy, Smutný klaun tam bojuje proti urážkám na emiminu, k urážkám patří podle ní i slovo chumláčkovské ŤuŤuňu, ale tebe uráží o sto šest

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 15.06.19 21:46

Tak za prvé, mě to ve vedru taky moc nejde. Je to prostě nepříjemné. Za druhé, za tyto problémy může jen psychika a nebo zdravotní problém. Za obojí se chlapi stydí. Jen nevím, zda na tvého partnera platí udeření nebo citlivé dobrání se problému.

DeeDee.518
Kecalka 376 příspěvků 15.06.19 21:49

A nepřišel partner o tu chuť na sex ve stejnou dobu, kdy vy jste chuť na sex nalezla? Pokud ano, potom se stalo jednoduše to, že se začal cítit z vaší strany pod tlakem a přestal raději souložit úplně. Jakoukoliv další snahou o „nápravu“ vašeho milostného života, ho stresujete a znechucujete. Takže se vymluví na únavu.

Podle všeho nikdy na sex moc nebyl. Vy taky ne. Teď jste. Ale proč by to mělo znamenat, že on najednou bude taky? Bohužel si myslím, že od přírody nemá velkou potřebu sexu a vy se s tím budete buď muset smířit (a částečně si vypomáhat sama), anebo jít o dům dál. Je nefér mu to vyčítat. On to není, kdo se změnil… Za tohle prostě ani jeden nemůže. To se tak občas bohužel stane :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama