Nechutenství a neuhasitelná žízeň v 27 tt

Anonymní
21.4.21 22:34

Nechutenství a neuhasitelná žízeň v 27 tt

Krásný večer všem,
podobnou diskuzi jsem zde nenašla, tak si jdu pro radu.
Jsem ve 27 tt a druhým dítětem.
U první dcery jsem přibrala 40 kilo, měla jsem neustále hlad a jedla jsem skoro nonstop. Momentálně čekáme druhé a mám ve 27 tt nahoře 6 kilo.
V poslední době mě dost trápí nechutenství, mám pořád jen neuhasitelnou žízeň.
V pondělí jsem byla na testu na cukrovku kde mi nalačno vyšla vysoká hladina cukru, takže v testu nepokračovali a mám znovu přijít v pátek. S první dcerou jsem cukrovku neměla a to jsem jedla daleko víc a mnohem více sladkého než teď.
V DIA ordinaci mi k žízni a nechutenství nic neřekli, jen že do pátku se mám stravovat jako doposud.
Měl to někdo taky tak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3885
21.4.21 22:36

Těhotenská cukrovka nevzniká jedením sladkého. A žízeň je příznak cukrovky. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
21.4.21 22:45

Já mám pořád žízeň
Vypiju třeba 6l denně a to jsem nikdy předtím nevypila. Cukrovku nemám a nechutenství teda taky ne.
Ale je pravda že bez flašky vodu neudělám krok. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
21.4.21 22:54

Fakt je ten, že v těhotenství je potřeba tekutin asi vyšší. Já jsem celou dobu lohnila jak o závod, cukrovku jsem neměla. Od porodu piju zase jako předtím.

Nicméně vzhledem k tomu, že ty těhotenskou cukrovku zjevně máš, neuhasitelnou žízeň bych přičítala hlavně tomu. Je to jeden z obvyklých příznaků. Víc neporadím, ale u diabetologa ti určitě všechno vysvětlí.

Konzumace cukru v těhotenství s cukrovkou nemá nic společného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14816
22.4.21 06:58

Velmi pravděpodobně máš těhotenskou cukrovku. Ta žízeň bude příznakem. Uvidíš v pátek na opakování testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat