Nechutenství k masu v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.5.22 19:53

Nechutenství k masu v tehotenstvi

Ahoj holky jsem těhotná dnes 10+5tt a pořád mám nechuť k masu cibuli česneku salámu a vše co se týče uzenin moc toho nesmím jsem na chlebu s terčem většinou 😀 kdy vám to přešlo? zeleninu ovoce sním

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
162
14.5.22 20:05

Asi tě moc nepotěším… jsem 26+3 a maso pořád moc nemusím, okolo toho 16tt jsem ho začala brát trochu na milost, ale spíš vepřové, hovězí, ryby, sem tam nějakou uzeninu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
14.5.22 21:00

Já jsem to měla u druhého těhotenství, z masa mi bylo zle :lol: přešlo to po polovině zhruba, ale ani tak jsem na to maso neměla moc chuť. Teď při třetím mi je zle ze sladkého pro změnu. U prvního to bylo ejchuchu juchuchu a mohla jsem si jist vše, na co jsem si vzpomnela :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
14.5.22 21:05

Přešlo mě to asi kolem 30tt :jazyk:
Do té doby jsme maso nemohla ani vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1368
14.5.22 21:20

Ja jsem taky mela. :mrgreen: Nechut zmizela kolem 4 mes. a pak uz dobry. Cekala jsem holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18054
14.5.22 21:22

Mela jsem to u druheho tehotenstvi a preslo to, az kdyz jsem odstavila maleho kolem prvniho roku :lol: A to jsem maso do te doby milovala…ta chut se mi vracela dlouho…ani pak to nebylo ono…vlastne se mi uz nikdy ta chut nikdy neobnovila uplne, ale maso jim, mam ho rada, ale uz to neni takove jako predtim, kdy jsem prakticky mohla byt jen na mase…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8197
14.5.22 21:26

Měla jsem to tak s druhým, maso mi smrdělo, skoro až do konce a co teprve ryby…uaaaaa
je to dcerka a je to velký masožrout :mrgreen:, mnohem větší než já

naopak u prvního jsem měla brutální chutě na vepřo knedlo, tlačenku…jitrnice… 8o

kluk není nijak velký masožrout a jitrnici by do huby nevzal ani za nic

a pak se v tom vyznejte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
14.5.22 21:31
@Mgree píše:
Ja jsem taky mela. :mrgreen: Nechut zmizela kolem 4 mes. a pak uz dobry. Cekala jsem holku.

Já zase kluka a z masa mi bylo na bliti :lol: teď mi nedělá dobre to sladký, tak to třeba bude holka a třeba taky ne :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 21:57

Já u malyho právě měla nevolnosti ale jedla jsem všechno 😀 zajížděla jsem na sladkým ale vše sem jedla nic mi nrmsrdelo.
Ale toto hahaha hrozně vše mi smrdí nic nesnim jen ovoce zeleninu a sladký teda taky no ale už to není taková ta chuť jak dřív haha

• Citovat
  • Nahlásit
183
14.5.22 22:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem těhotná dnes 10+5tt a pořád mám nechuť k masu cibuli česneku salámu a vše co se týče uzenin moc toho nesmím jsem na chlebu s terčem většinou 😀 kdy vám to přešlo? zeleninu ovoce sním

Ahoj, jsem 37+3 a maso skoro cely tehotenstvi fakt moc nemusim. Jsou horsi a lepsi dny, respektive dlouho maso ne a pak ho do sebe sem tam dostanu, abych maly doprala vse, co je potreba. Snazim se ale nedostatek masa hodne kompenzovat veganskyma nahradama, ty mi jedou a pak hodne obilovin atd. a myslim, ze dobry, vsechnu krev mam porad na jednicku, tak mi snad nic dulezityho nechybi:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25207
14.5.22 22:55

Jsem 24 TT a maso, uzeniny jim jen výjimečně spíš vůbec. Je mi po tom většinou zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
15.5.22 00:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem těhotná dnes 10+5tt a pořád mám nechuť k masu cibuli česneku salámu a vše co se týče uzenin moc toho nesmím jsem na chlebu s terčem většinou 😀 kdy vám to přešlo? zeleninu ovoce sním

V tomhle tt jsem to měla stejně, já teda dost zvracela takže jsem neměla chuť fakt na nic, a na maso už vůbec ne…ne ze by se mi dělalo zle z něho, ale proste ho tělo nepotrebovalo, a věř že před tehu bych každý den bez masa neexistovala!!! Miluju tataraky, všechny druhy mas, ale kolem toho 10tt ho tělo proste nepotrebovalo, zůstala mi chuť jen na ryby tak jsem si dělala furt lososa a tunaka. Teď jsem 14tt a maso uz mi zas jede :palec:, ale třeba kávu turka kterého jsem vypila 4× za den tělo stále nepotřebuje a naopak mám rada teď rozpustne, které jsem před tehu vůbec nepila a nechutnalo mi :roll: Telo se meni, je to individuální…Těhotenské chutě na žádný okurky ani jinou specifickou potravinu jsem neměla ani nemám (zatim), cibule mi taky vadila, já jsem se v tom 10tt problila od rána do vecera ale při myšlence ze všeho :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
15.5.22 05:19

Já jsem skoro rok po porodu a ještě to nepřešlo, stále se mi z některých druhů mas navaluje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
16.5.22 12:21

Čekala jsem chlapečka a maso mi smrdělo a chtělo se mi z něj zvracet od začátku těhotenství (tak jsem poznala že se něco děje 🙂) až do porodu.
Když bylo malému šest měsíců, tak se to vrátilo. To byl stres že jsem zase těhotná 😁
Naštěstí mi jen začaly měsíčky. Po měsíci jsem maso jedla jako dřív

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.22 16:33

Nechuť k masu mi začala úplně na začátku, když jsem ještě nevěděla, že jsem těhu. Nemohla jsem projít ani okolo regálu s masem, salamem, nemohla jsem ho doma mít v lednici, natož vařit. Bylo mi z toho zle. Přešlo mě to asi 2 měsíce po porodu :nevim: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat