Nechutenství v těhotenství po prodělaném Covidu

44
7.5.21 11:46

Nechutenstvi v tehotenstvi po prodelanem Covidu

Zdravím holky, není tu někdo s podobným problémem jako ja? V prosinci jsem ve 4.mesici tehotenstvi prodělala Covid na konci nemoci jsem přišla o čich a chuť. Chuť se mi vrátila, ale čich zatim bohuzel bohuzel skoro vůbec treba na 20%, ale cítím veci jinak. Navíc mam cca 4 tydny do porodu a tak mesic zpatky se mi uplne zbláznily chutě. Skoro vše mi chutná nebo zápachu nakysle nebo zkazene, hlavně maso a zelenina. Nevim jestli to může být tehotenstvi nebo po tom Covidu a doktorka mi na to v podstatě nedokázala odpovědět. :,( :( Snad se to spraví po porodu, ale je to fakt nepříjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9529
7.5.21 12:47

To ma hodne lidi po covidu, s tehotenstvim to nesouvisi (nejspis).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
7.5.21 14:32

Měla jsem covid říjen/listopad, lehký prubeh. Ztráta chuti a čichu. Oboji už je ok bych rekla. Ale od té doby mám problem jist maso a celkové jsem ztratila chut na jídlo… kdybxh nemusela tak snad ani nejim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
8.5.21 18:45

Já jsem měla covid v půlce prosince a u toho nechuť k jidlu, nevolnosti a pořád problémy s trávením mám, asi 2 měsíce byl klid, byla jsem u dr. i na krevních testech, upravila stravu, vrací se to, ted zas, po jídle říhání…, někdy mám pocit, že mi i některá jídla smrdí, má to prý hodně lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
11.5.21 14:50

Já měla covid v únoru.. Lehký průběh - ucpaný nos, bolesti kloubů a únava. Ale také od té doby trpím nechutenstvím :zed:.. Je to hrozné.. Teď jsem si u doktorky vydupala gastroskopii.. Tak jsem zvědavá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
11.5.21 18:00

Já měla taky průběh docela normální, zacpané dutiny, skoro bez rýmy, měla jsem teda nechutenství a asi 8 dní zvýšené teploty, ale ten žaludek mě pak začal zlobit až skoro po měsíci, pak byl asi 2 měsíce klid a ted po nějakém jídle mě to otravuje zas, jde to obdobím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
12.5.21 08:11

@lejjka Mám to podobně.. Žaludek taky začal až po nějaké době, teď byl měsíc klid a minulý týden ve čtvrtek to přišlo zase :zed:.. Je to hrozně otravné :roll: a štve mě to.. Už tak vážím málo a z toho nechutenství chytám depky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
12.5.21 08:16

@momo203, @lejjka No a jste holky těhotné? U mě se to od toho prosince taky nekolikrat změnilo, tak čekám jestli až se mimi narodí, tak se to třeba zlepší.
Blbý je, že jak mi smrdí maso a zelenina, tak se hodně docpavám sladkym :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
12.5.21 08:46

@Xantusia Já jsem 3 měsíce po porodu, ale u tebe to může být klidně i tím těhotenstvím.. Těžko říct.. Bůh ví, co je ten covid za svinstvo :think:
Je to na prd fakt, ale buď ráda, že do sebe dostaneš aspoň něco.. Já mám někdy dny kdy do sebe nenarvu fakt nic, tak se aspoň snažím pít nutridrinky, ty můžeš také zkusit ;)… Je to pro mě šílené, předtím jsem byla fakt popelnice a snědla na co přišla.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
31.5.21 21:13

@momo203 @Xantusia

Holky, já těhotná ani po porodu nejsem, ale našla jsem tyto příspěvky, mám od prosince po covidu, únor, březen byl klid, ted zas, žaludek, říhání po jídlech, někdy nechuť, štve mě to, jsem taky totální gurmán, vždycky sním na co přijdu, ale po tom covidu je to fakt na palici :zed: :zed: :zed, uvažuju taky o té gastroskopii, piju bylinné čaje, jím pantoprazol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
31.5.21 21:20

@lejjka @momo203 to je teda děsný. Mám termín za 13 dní tak pak chvíli počkám a naschvál sem pak napíšu, jestli se něco změnilo po porodu, protože je to už po půl roce fakt na palici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
31.5.21 22:04

@Xantusia :mavam: o. k. a ať je vše v pořádku :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat