Nechutné zjištění

Anonymní
27.11.19 16:15

Nechutné zjištění

Ahoj, tak prvně napíšu, že se to nedělá, ale já jsem to udělala. Vlezla jsem manželovi do telefonu. Musím napsat, že jsem momentálně těhotná a sex nebyl již delší dobu. No a teď k tomu, co jsem tam našla. Vím, že to jen jeho věc a jeho soukromí, ale stejně… nechápu, že se to tak může změnit? Psal si s dalším chlapem o sexu. Přijde mi to dost nechutné, ještě víc, než kdyby si psal se ženskou. A moje otázka tedy? Je to třeba jen tím, že už mu to leze na mozek nebo se to takhle mohlo změnit? Nikdy o tom nemluvil, že by to zkusil s mužem. Zatím se domnívám, že šlo jen o psaní. Díky za reakce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20583
27.11.19 16:17

Jako jak psal? Jako že mu psal že chce spát s ním, nebo se bavili o sexu jako obecně, jak to kdo má doma atak??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3506
27.11.19 16:18
@Anonymní píše:
Ahoj, tak prvně napíšu, že se to nedělá, ale já jsem to udělala. Vlezla jsem manželovi do telefonu. Musím napsat, že jsem momentálně těhotná a sex nebyl již delší dobu. No a teď k tomu, co jsem tam našla. Vím, že to jen jeho věc a jeho soukromí, ale stejně… nechápu, že se to tak může změnit? Psal si s dalším chlapem o sexu. Přijde mi to dost nechutné, ještě víc, než kdyby si psal se ženskou. A moje otázka tedy? Je to třeba jen tím, že už mu to leze na mozek nebo se to takhle mohlo změnit? Nikdy o tom nemluvil, že by to zkusil s mužem. Zatím se domnívám, že šlo jen o psaní. Díky za reakce

Co si psali? Jako, že by měli něco spolu, nebo klasický chlapský řeči?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
27.11.19 16:18

A jsi si jista, ze si psal opravdu s chlapem? Nemuze mit pod jeho jmenem ulozenou nejakou zenskou? Ne ze by to tedy byla polehcujici okolnost.. Preju hodne sily na rozhovor.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5048
27.11.19 16:19
@Anonymní píše:
Ahoj, tak prvně napíšu, že se to nedělá, ale já jsem to udělala. Vlezla jsem manželovi do telefonu. Musím napsat, že jsem momentálně těhotná a sex nebyl již delší dobu. No a teď k tomu, co jsem tam našla. Vím, že to jen jeho věc a jeho soukromí, ale stejně… nechápu, že se to tak může změnit? Psal si s dalším chlapem o sexu. Přijde mi to dost nechutné, ještě víc, než kdyby si psal se ženskou. A moje otázka tedy? Je to třeba jen tím, že už mu to leze na mozek nebo se to takhle mohlo změnit? Nikdy o tom nemluvil, že by to zkusil s mužem. Zatím se domnívám, že šlo jen o psaní. Díky za reakce

Otázku ještě jednou? Co chceš vědět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 16:23

Ne holky, to by mi bylo zcela jedno… právě, že o sexu mezi sebou. Taky jsem si myslela, že je to jen jméno chlapa a píše si s ženskou, ale bohužel ne, bohužel opravdu s chlapem.

• Citovat
  • Nahlásit
1066
27.11.19 16:26

Kdo hledá, ten najde… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
27.11.19 16:28

Hodne, hoooodne neprijemne zjisteni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
27.11.19 16:30

A vztah ptedtim, nic si nezaznamenala? Treba je to jen momentalni rozpolozeni. Nevim, jak bych reagovala, me by to dost zasahlo. S zenskou se spuperit da, kdyz prijde na vec. S chlapem ne. A i kdyby, uz bych se nezbavila nikdy blbyho pocitu. Porad by to tam bylo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
27.11.19 16:33
@Anonymní píše:

Hm, no to je masakr. Hele budes si s nim muset promluvit no. Zase lepsi nez kdybys mu prohlidla mobil tehotna s vasim 3tim ditetem. No jsou chlapy, ktery si to proste potrebujou s chlapem zkusit a pak se vratej k zenam. Ale to nemuzes vedet. Bude to chtit si promluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 16:34

@wildcherry ne, jako vím, že i dříve si psával, ale s holkama, ale to už je faaakt dlouho to mi
priznal kdysi, ale údajně šlo jen o psaní a i já mám ten pocit, že šlo opravdu jen o psaní…no, jenže tohle je fakt hnus, ikdyz jde snad jen o psaní, ale stejně…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 16:35

@KaroliS neee, to snad neee…ta představa je hrozná, zlatá,, milenka", v tomhle případě teda…jenže jak promluvit?? Přece mu neřeknu, že jsem se mu hrabala v tel.

• Citovat
  • Nahlásit
17206
27.11.19 16:39
@Anonymní píše:
@KaroliS neee, to snad neee…ta představa je hrozná, zlatá,, milenka", v tomhle případě teda…jenže jak promluvit?? Přece mu neřeknu, že jsem se mu hrabala v tel.

No tak mu to neříkej, to by asi dobré nebylo…ale neumím si představit z jakého důvodu by si psal chlap s chlapem o sexu? jiný důvod než že s ním prostě ten sex chce? asi bych vyčkala a občas se do do toho telefonu podívala, jinak to nezjistíš a když by se mi potvrdil sex s chlapem, tak bych na něj uhodila a klidně se k přiznala k tomu, že to mám z jeho telefonu, to by mi bylo jedno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
27.11.19 16:43
@Anonymní píše:

No jo no, ženský si myslí že když jsou těhotný tak už nic nemusí a pak se diví. Další věc je že se do věcí druhým bez jeho vědomí neleze. Lidé jsou prostě různí. Můj muž taky měl něco s mužem a to dokonce přede mnou. O tom si musí promluvit každý a hlavně teď vy dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
27.11.19 16:44
@Anonymní píše:

A proc ne? Ja bych mu to rekla. Jednak ses clovek a druhak intuice byla zjevne tentokrat dost silna. No a co ze se to nedela. Psat si s nekym o sexu se taky nedela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat