Nechybí mi můj přítel, co to znamená?

19.3.21 15:17

Nechybí mi můj přítel, co to znamená ?

Ahojky holky :)

Jdu si k vám, jak jinak, než pro radu. S mým přítelem jsme pouze 3 měsíce a vídáme se poměrně často, vlastně skoro každý den. Pak když nastane nějaký den, kdy spolu vůbec nejsem, tak mi vlastně svým způsobem ani nechybí. Dělám si své věci, koukám na seriály a tak. Občas si na nej vzpomenu, ale žádný slzy v očích z toho, ze bez nej nejsem opravdu nemám. Samozřejmě, když se pak vidíme, jsme rada😊 ale když jsem bez nej, tak mi opravdu nijak nechybí. Tak holky, můžete mi poradit co by to mohlo naznačovat? Je třeba na řadě rozchod a nebo zkusit spolu nebýt a tak zjistit, jestli mi opravdu chybi?
Upřímně máme hodně věci společných, umíme se spolu bavit jako kamarádi. Ovšem co se tyče sexu. Tak byla jsem zvykla spát se svým ex přítelem skoro každý den, jeste když to bylo takhle v začátcích ale s nynějším přítelem máme sex tak jednou týdne a vlastně ani na začátku toho nebylo zas tolik.
Tak teď prosím o radu, co je podle vás správě :)
Děkuji :srdce:

Příspěvek upraven 20.03.21 v 06:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
301
19.3.21 15:20
@kacistaci23 píše:
Ahojky holky :)Jdu si k vám, jak jinak, než pro radu. S mým přítelem jsme pouze 3 měsíce a vídáme se poměrně často, vlastně skoro každý den. Pak když nastane nějaký den, kdy spolu vůbec nejsem, tak mi vlastně svým způsobem ani nechybí. Dělám si své věci, koukám na seriály a tak. Občas si na nej vzpomenu, ale žádný slzy v očích z toho, ze bez nej nejsem opravdu nemám. Samozřejmě, když se pak vidíme, jsme rada😊 ale když jsem bez nej, tak mi opravdu nijak nechybí. Tak holky, můžete mi poradit co by to mohlo naznačovat? Je třeba na řadě rozchod a nebo zkusit spolu nebýt a tak zjistit, jestli mi opravdu chybi?
Upřímně máme hodně věci společných, umíme se spolu bavit jako kamarádi. Ovšem co se tyče sexu. Tak byla jsem zvykla spát se svým ex přítelem skoro každý den, kord když to bylo takhle v začátcích ale s nynějším přítelem máme sex tak jednou týdne a vlastně ani na začátku toho nebylo zas tolik.
Tak teď prosím o radu, co je podle vás správě :)
Děkuji :srdce:

Moc nechápu v čem je vlastne problem. Byla bys jsi štastnejsi kdyby si doma brečela? Nemusite prece byt porad spolu pokud je jinak vse jak ma byt tak nehledej imaginární problémy. Ty res az nastanou :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
19.3.21 15:20

Upřímně, kdybych s přítelem byla každý den, tak bych taky byla ráda za čas pro sebe. Možná kdyby jste se vidali 1× za týden nebo 2 týdny, hned by se ti na něj jinak myslelo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
19.3.21 15:21

Jo a správně je to, co vyhovuje tobě. To k tomu sexu atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62922
19.3.21 15:26

@kacistaci23 a jako co chceš slyšet? To si myslíš, že bys po dni bez chlapa musela umírat? Zkus to třeba 3 měsíce, pak si povíme :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3777
19.3.21 15:29

Můj přítel byl někdy před 14 dny na týden pryč a po dlouhé době jsem si mohla dělat úplně co chci a byla jsem nadšená :mrgreen: nevidím na tom nic špatnýho. Když nebyl covid, hodně pracovně cestoval, byli jsme zvyklí být spolu málo, teď to doháníme a je to hezký, ovšem občas je super být nějakou dobu sám. Tak bud v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
19.3.21 15:36

To máš supr :) tohle bych potřebovala. Užívej si to, že jsi takhle v pohodě. :) Je to fajn. :) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
19.3.21 15:40

Tohle by pro mě byl naprosto ideální vztah. Myslím, že i když je člověk zadaný, tak by neměl zapomínat na to, že je fajn mít bez výčitek čas i pro sebe, pro svoje aktivity a svoje kamarády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2896
19.3.21 15:45

Jestli nemáš jiné problémy, tak ti závidím :roll: Znamená to nejspíš, že jsi normální a nepotřebuješ viset na chlapovi 24/7. Nebo ti máme říct, že ho tím pádem dost nemiluješ a máš se s ním okamžitě rozejít? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4325
19.3.21 16:02

KORD :mrgreen: :mrgreen:
hele, holt se smiř, že to není ta láska co má být.. jsi mladá.. neupínej se.. po 3 měsících vztahu by jsi z něj měla být (emocionálně i chemicky) hotová… pokud nejsi, je něco špatně… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat