Nedaří se mi otěhotnět... měl to někdo podobně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klobinka
Stálice 84 příspěvků 31.05.19 15:02
Nechytáme se..měl to někdo podobně?

Ahoj, mám dva dotazy, no vlastně je to i svěření se..před 1,5 rokem jsem vysadila anti, našla si nového partnera, poslední cca 3 měsíce to do mě vpouští a stále nic, jako jsme ve stadiu že se uplně extra nesnažíme, necháváme to zatím osudu, ani nevim jak si vypočítat plodné dny, pač mam díky vysazení nepravidelný cyklus, jen je mi divné, že se ani tak nechytáme, vždycky to dostanu, žádné příznaky nic..mam známé, co se jednou s někým vyspí a hned otěhotní..může na to mít vliv třeba nějaká změna? prošla jsem si bulimií, hodně sportuji, jeden čas jsem popíjela alkohol (nebyla jsem závislá, jen jsem si každý večer sedla a dala si 2 drinky něčeho) a ten další dotaz..mám hypotéku, když otěhotním, tak stačí aby peníze přistály klasicky bance na účet že? no moc toho nezbyde ale aby v tom nebyl nějaký problém..možná vám připadám jako zmatená ale já až do poslední chvíle o dítěti ani neuvažovala, až ted na mě jdou nějaké pudy :)

Reakce:
TerkaP2
Stálice 76 příspěvků 31.05.19 15:05

Po 3 měsících je strašně brzoučko něco řešit :) Třeba měřením teploty si můžete zjistit kdy máte plodné dny i když máte cyklus nepravidelný a říká se, že roka když se to nepovede by se to mělo řešit…teď bych to nechala uplně v klidu, taky mám kolem sebe páry které se snaží dlouho a pak páry co si to jen spočítali, zasexovali a bylo :)

Adriana07
Povídálka 24 příspěvků 31.05.19 15:18

JJ přesně jak říká Terka :)

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 31.05.19 16:17

To jsou ty bláhové představy všech, že se hned zadaří. Upřímně by mě zajímala nějaká statistika, jak to s tím otěhotněním po jednom sexu je v porovnání s dlouhodobějším čekáním na otěhotnění. Ale to se snad ani z pochopitelných důvodů udělat nedá. Hele, nemusí být špatně vůbec nic, holt zrovna málo spermie klepaly bičíky, nebo si měla cyklus bez uvolnění vajíčka, nebo prostě to embryo nebylo v pořádku… Každý gynekolog ti řekne, že hledat vážnější příčinu se začíná až po roce.

aleaa
Kecalka 408 příspěvků 31.05.19 16:47

Kdesi jsem četla, že je 20% pravděpodobnost otěhotnění za cyklus u zdravého páru.

Gaforia
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 01.06.19 23:18

@aleaa tak to se asi dost vymykame :lol: nam se s manzelem podarilo 2× “na hned” :lol:

Váš příspěvek
Reklama