Reklama

Necítí se na chození

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 00:18
Necítí se na chození

Dobrý den,
ráda bych slyšela názor někoho nezaujatého. Už čtyři měsíce si píšeme s jedním klukem (28) a poslední tři měsíce se scházíme, viděli jsme se zatím cca 10×, častěji to bohužel nejde kvůli velké dálce a jeho časové vytíženosti, ale bude měnit zaměstnání, tak to by snad neměl být v budoucnu problém. Píšeme si opravdu každý den, někdy třeba 100 zpráv. Bohužel si myslím, že problém byl, že jsme na to skočili moc brzo - už na třetí schůzce, ale to už jsme se znali asi dva měsíce virtuálně a byl to měsíc od první schůzky. On už po první schůzce řešil, jestli by z toho mohlo být něco víc, když je pořád v práci a jsme od sebe daleko. Asi na čtvrté schůzce sám začal s tím, že přemýšlel a pokud bychom spolu chtěli chodit, tak by se jeden z nás musel přestěhovat… v té době, jsem nad tím ještě tak neuvažovala, no ale poslední dobou to z mé strany přerostlo v něco víc, chodíme spolu na výlety, koupání a procházky. Je mi s ním hrozně hezky. On s tím vždycky začne sám, že je mu se mnou hezky, že to se mnou hrozně utíká, že je celý den jak půl hodiny, taky několikrát říkal, že si na první schůzce myslel, že má sednout rovnou do auta a jet zpátky domů, že u mě nemůže mít šanci, jak jsem podle něj hezká. Zajímá se o to jak se mám, co dělám a opravdu poslouchá co mu říkám a pamatuje si to, celkem rozdíl oproti bývalému. No a teď ten problém. Já do toho samozřejmě spadla a on po jednom vydařeném rande plácl, že jsme spolu jen tak. To se mě hrozně dotklo. Já už to brala za něco víc. Čímž se otevřela otázka jak to mezi námi vlastně je… Na začátku neproběhla žádná domluva o tom, jestli to bude přátelství s benefity nebo chceme oba víc. Vyjádřil se k tomu, že neříká, že by časem nechtěl víc, že mu to teď vyhovuje jak to je, že je pořád v práci a nemá čas a nechce abych na něj pořád musela čekat a trápit se, že mi nechce nijak ublížit, že ví, že mě to takhle asi nevyhovuje, že mi nechce nic slibovat, aby vše nebylo později třeba jinak, že se budeme dál scházet a uvidíme… Když jsme se o tom bavili po telefonu, tak řekl, že se na chození necítí a víc to nechtěl rozvádět… Zakázala jsem si toto téma, dál řešit, nechci na něj tlačit, však to také nejde, ale trápí mě to, vidíme se málo a nerada bych čekala na člověka, pro kterého nejsem nic víc, než holka do postele. Nejdřív jsem to tak brala, ale já nepotřebuji sex, ale city. Bohužel z jeho strany je to takové polovičaté, jednou jsme proleželi celý den na dece u vody a jen se na sebe koukali a spoustu času i jen tak mlčeli a bylo to moc krásné nebo když spolu někde přespíme, tak jsme celou noc v objetí, posledně mi psal, jak se na mě koukal, když jsme spala… několikrát říkal, že mě to přestane bavit a že si najdu někoho z blíž… Občas má i trochu majetnické poznámky na mou osobu… Jednou mě dokonce vzal k němu do práce, kde jsem s ním byla spatřena jeho bratrem a otcem, s čímž musel počítat, žádné představování neproběhlo, ale jasně mě viděli. Poslední čtyři roky je sám, kdežto já jsem byla před ním sama pouze dva měsíce po ukončení 11 letého vztahu, chtěla jsme být sama, ale on byl v psaní celkem neodbytný až jsme zjistila, že je to moc fajn člověk, chtěla jsme ho poznat a zjistila, že naživo ještě lepší. Možná to je ten problém, že já mám teď tendence na to jít moc rychle, protože jsem byla 11 lety zvyklá vedle sebe někoho mít a on to po 4 letech osamotě a hodně pracovně vytížený tolik neprožívá. Taky byl na začátku hooodně stydlivý a nervózní a všechna svoje rozhodnutí hodně promýšlí a prý ho často někdo k rozhodnutí musí dostrkat. Má za sebou dva několikaleté vztahy. Dost mě to vysiluje, ta nejistota, že pro něj třeba neznamenám nic víc než povyražení a kvůli jeho stydlivosti a dobré mu vychování se nechce sejít a rovnou jít na věc, ale jdeme nejdřív někam na celý den ven a já z toho mám třeba jen zbytečně zamotanou hlavu. Co radíte, mám tomu dát ještě chvíli čas a nešťourat nebo s ním o tom promluvit a ujasnit si co kdo očekává. Nějaké vaše názory na věc a zkušenosti? Taky jsem přemýšlela o tom, jestli to neomezit po sexuální stránce, ale nechci ho nijak manipulovat ani vydírat, ale možná bych po dvou schůzkách bez ničeho uviděla, jestli by přijel i potřetí. Děkuji za názory a rady

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Mart81
Závislačka 2651 příspěvků 27.07.18 00:26

Na chození se necítí, budoucnost v tom moc nevidí, ale nevylučuje, že z toho časem bude víc. Je mu s vámi hezky, ale nehodlá si kvůli tomu překopávat práci a život.

Buď se s tím takto smíříte a budete ochotna čekat, zda se to nějak vyvine nebo to ukončete a hledejte jinde.

Když se s ním nevyspíte 2× a on si s vámi bude dál psát a přijede, co přesně tím zjistíte? Že se v pohodě obejde i bez sexu a že mu na sexu s vámi až tak nezáleží?

Jak daleko od sebe jste?

Evulina
Neúnavná pisatelka 15051 příspěvků 27.07.18 00:33

Když jsme spolu s mužem začli chodit, byli jsme od sebe 125 km a on taky furt v práci, viděli jsme se o víkendech. Ale normálně jsme to považovali za chození..
Kdyby chtěl, chodil by s tebou i tak..můžeš si s ním ještě promluvit narovinu, jak to tedy mezi vámi je, že nemůžeš žít v takovéhle nejistotě a uvidíš.
Jinak taková perlička - s jedním klukem jsem dřív chodila a on pořád jen sex, ale mě už bylo 24 let a docela jsem i chtěla založit rodinu atd., ale on „se ještě necítil“ a pořád říkal, že určitě jednou a ne za moc dlouho, abych počkala..no, nečekala jsem..a jak je to s ním teď? Od ukončení našeho vztahu uplynulo skoro 15 let a on stále nemá rodinu, nemá ani partnerku a stále se nechá vydržovat od své babičky, jako tomu bylo tehdá :roll: (I když sex s ním byl teda výbornej, ale pšššt :mrgreen: :mrgreen: )
Takže zakladatelko, podle mého názoru tyhlety řečičky „já se teď necítím“ a „možná jednou“ jsou prostě na houby a málokdy z toho pak něco dobrého fakt vzejde…bohužel..

bershka1
Kecalka 360 příspěvků 27.07.18 05:37

Je to očividné. Chtěl si s tebou jen užívat ale jakmile vytahujes to chození tak je jasné že se stahuje zpátky. Seber hrdost a jdi si udělat hezký víkend s kámoškama a už si maximálně ze slušnosti napište jak se máte. Jsi zamilovaná ale bohužel jednostranně. Zažila jsem, nepřeju to, ale přebolí to.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 27.07.18 06:53

Bohužel te mam jen jako kamaradku s vyhodama.nic vic od tebe nechce.aspon ze to vis a muzes se podle toho zaridit.

páájaa2
Kecalka 409 příspěvků 27.07.18 07:46

Já nevím, proč je ten tlak ne to, mít vše pojmenované, vše přesně určené. Prostě jste spolu chvilku, je vám prima, nechte to ještě tak a uvidíte, není kam se hnát, ne ?

Hroznej puberťák
Závislačka 4013 příspěvků 27.07.18 08:18

Ne, problém opravdu NENÍ to, že jste na něco skočili příliš brzo. To je naopak úplně jedno. Představa, že chlapa, který s vámi NECHCE chodit utáhnete na vařené nudli taháním za nos a oddalováním sexu je naprosto mylná a zcestná, to, jestli s vámi chce mít vztah nebo si jen nezávazně zašu… má prostě on v sobě. Pokud byste se spolu nevyspali, k „chození“ by ho to fakt nepřesvědčilo, max. k tomu, že by šel o dům dál :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 09:16

Jsme od sebe 125 km. Úplnou náhodou jsem dostala nabídku na práci 20 km od něj a samozřejmě jsem o tom hned začala uvažovat. Jeho reakce byla taková, že si toho váží, ale je to moc rychle a že třeba zjistím, že je na zabití, že opustím všechno co mám doma a že mu to přijde, jako by mě měl hned požádat o ruku. Je takový že nerad slibuje cokoli, co nemůže s jistotou splnit a o všem hrozně dlouho přemýšlí a řekla bych, že má dost smysl pro zodpovědnost. Co říkal, tak je čtyři roky sám, protože to s ním žádná nevydržela kvůli práci. Mě nevadí, že to nemáme pojmenové, bohužel on tomu dal jednou mezi řečí nálepku jen tak a to se mě dotklo. Prostě ve mě hlodá to, jestli je tak rozvážný a nechce to zbytečně hrnout někam kam to podle něj ještě nedospělo, což já taky nemám potřebu a nebo pro něj nejsem dost dobrá na něco víc. Prostě mám strach, že jsem narazila na jednoho z těch co vztah dloho chtít nebude a nebo prostě ne se mnou. On je moje první známost po tom co mě opustil po jedenácti letech přítel kvůli jiné a tak jsem hodně nedůvěřivá. Nikoho jsem nehledala a najednou potkala jeho. Zezačátku jsem měla tendence hrozně srovnávat a pak se to zlomilo, asi tím, jak jsme spolu vydrželi dlouhé hodiny jen tak ležet a koukat se na sebe a on se na mě kouká tak hrozně hezky… možná nevěří tomu, že na něj vydržím počkat, než změní práci a najdu si někoho jiného, jenže to by se měl naopak víc snažit a ne mi říct, že se na chození necítí… Do toho taky dřív říkal, jak lituje, že se nechal ukecat, aby v práci zůstal o dva měsíce déle, že by se nejraději na všechno vykašlal a přestěhoval se blíž ke mě, že by byl nejraději můj soused… Když spolu někde jsme, není to tak, že by se hned hrnul na věc, jenže jestli to není zase ta jeho stydlivost, takže kdybych ho k sobě nevzala sama asi by to kolikrát sám ani nenavrhl, ale neřekla bych, že to je tím, že by o sex se mnou nestál, poprvé byl úplně u vytržení jaké to bylo krásné, že to s žádnou zatím takhle nezažil. Taky když má v práci konečně volno a teba i když se to dozví až v ten den, tak se mě hned ptá co mám v plánu a jestli se nepotkáme…

karkarka
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 27.07.18 10:09

On neni rozvazny.on s tebou nechce vztah.byt tebou,vykaslu se na nej a jdu o dum dal.tohle nikam nepovede.

bershka1
Kecalka 360 příspěvků 27.07.18 10:19
@Anonymní píše:
Jsme od sebe 125 km. Úplnou náhodou jsem dostala nabídku na práci 20 km od něj a samozřejmě jsem o tom hned začala uvažovat. Jeho reakce byla taková, že si toho váží, ale je to moc rychle a že třeba zjistím, že je na zabití, že opustím všechno co mám doma a že mu to přijde, jako by mě měl hned požádat o ruku. Je takový že nerad slibuje cokoli, co nemůže s jistotou splnit a o všem hrozně dlouho přemýšlí a řekla bych, že má dost smysl pro zodpovědnost. Co říkal, tak je čtyři roky sám, protože to s ním žádná nevydržela kvůli práci. Mě nevadí, že to nemáme pojmenové, bohužel on tomu dal jednou mezi řečí nálepku jen tak a to se mě dotklo. Prostě ve mě hlodá to, jestli je tak rozvážný a nechce to zbytečně hrnout někam kam to podle něj ještě nedospělo, což já taky nemám potřebu a nebo pro něj nejsem dost dobrá na něco víc. Prostě mám strach, že jsem narazila na jednoho z těch co vztah dloho chtít nebude a nebo prostě ne se mnou. On je moje první známost po tom co mě opustil po jedenácti letech přítel kvůli jiné a tak jsem hodně nedůvěřivá. Nikoho jsem nehledala a najednou potkala jeho. Zezačátku jsem měla tendence hrozně srovnávat a pak se to zlomilo, asi tím, jak jsme spolu vydrželi dlouhé hodiny jen tak ležet a koukat se na sebe a on se na mě kouká tak hrozně hezky… možná nevěří tomu, že na něj vydržím počkat, než změní práci a najdu si někoho jiného, jenže to by se měl naopak víc snažit a ne mi říct, že se na chození necítí… Do toho taky dřív říkal, jak lituje, že se nechal ukecat, aby v práci zůstal o dva měsíce déle, že by se nejraději na všechno vykašlal a přestěhoval se blíž ke mě, že by byl nejraději můj soused… Když spolu někde jsme, není to tak, že by se hned hrnul na věc, jenže jestli to není zase ta jeho stydlivost, takže kdybych ho k sobě nevzala sama asi by to kolikrát sám ani nenavrhl, ale neřekla bych, že to je tím, že by o sex se mnou nestál, poprvé byl úplně u vytržení jaké to bylo krásné, že to s žádnou zatím takhle nezažil. Taky když má v práci konečně volno a teba i když se to dozví až v ten den, tak se mě hned ptá co mám v plánu a jestli se nepotkáme…

Určitě se nestěhuj. Zůstaneš sama a budeš brečet. Nedělej to. Hledej si jiného. Buď sama. A do něho už nevkladej žádné naděje.

Hroznej puberťák
Závislačka 4013 příspěvků 27.07.18 10:36
@Anonymní píše:

To není žádný smysl pro zodpovědnost. To jsou jen strašné okecávky. Budíček! Takhle se někdo, kdo se zamiluje, fakt nechová. Když se zamiluju, hledám všechny způsoby, jak být se svou vyvolenou co nejvíc, ne výmluvy, proč to „nemůžu“ udělat nebo proč to není „rozumné“ :roll:

Dena12
Povídálka 36 příspěvků 27.07.18 18:01

Z toho co pises, tak chlapec byl zezacatku otevren chozeni/stehovani, ale tys mu dala najevo, ze radeji nebudete tlacit na pilu = on pochopil, ze od tebe muze mit vsechny benefity, aniz by se vazal, a podle toho se od te doby chova.

Ja osobne bych mu rekla neco v tom smyslu, ze v tom jsou z me strany city, ale vidim, ze z jeho strany se to nikam neposouva, a ze se nechci zbytecne trapit. Ze ho nekdy rada pratelsky uvidim, ale at se nezlobi, ze ted chci byt nejakou dobu sama, abych mela cas se s tim vyporadat a zacit zit dle svych predstav (kulantne receno-najit si nekoho noveho)…
No a pak bych ho opravdu nekontaktovala a aspon bych videla, jestli se pan vzmuze k nejake akci nebo me necha jit. :mrgreen:

malá_holka
Závislačka 4946 příspěvků 27.07.18 18:09

boha nešťourat, užívat i ty chvíle kdy je vám hezky :nevim: hlavně nezačni mlít o mimískovi :lol: nejdřív ho musíš mít jistýho, pak společný bydlení, pak svatba a pak mimísek :mrgreen:

malá_holka
Závislačka 4946 příspěvků 27.07.18 18:12

teda lidi :nevim: 8o proc by se měl chtít sestěhovavat? 8o dyť jsou spolu chvíli a ani to není vztah. :nevim: nemusí to byt vsechno podle zaběhnutých stereotypů ne? :nevim: :roll:

malá_holka
Závislačka 4946 příspěvků 27.07.18 18:14

@Dena12 tyhle finty jsou hodný buď puberťačky, nebo baby které těžce ujíždí vlak a je zoufalka :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama