Necítím manželův penis v pochvě, pomůže cvičení s pomůckami?

Anonymní
20.2.20 08:27

Necítím manželův penis v pochvě, pomůže cvičení s pomůckami?

Ahoj, při sexu skoro necítím manželův penis v pochvě.
Rodila jsem jednou, manželův penis je podle mne velikostně normální. Jde mi spíše o sebe, manžel nic neříká. Říkala jsem si, jestli by nepomohly cvičební pomůcky na Kegelovy cviky, ale nevím, jaké zvolit, aby to nebyly vyhozené peníze. Viděla jsem, že se prodávají i vibrační. Mám koupit normální nebo raději vibrační? Nebo to bude úplně zbytečné?
Já ho cítím jen, když do mě vstupuje, potom už ne. Nevím, jestli je to normální a čím to je. Jestli mám pochvu moc širokou nebo penis je úzký nebo malý (to se mi ale nezdá) nebo jsem moc zvlhčená. Normálně bych měla cítit průniky penisu jako tření apod.? Já fakt cítím jen zasunutí a pak skoro nic, žádné tření o stěny pochvy. Navíc mi přijde, že ho cítím více, pokud jsme předtím nedělali orální sex nebo mě moc nedráždil, což by mohlo i znamenat, že jsem moc zvlhčená nebo předrážděná?
Má kvůli tomu smysl zkoušet pomůcky?
Je mi 43 a manžel o 10 let starší.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1165
20.2.20 08:30

Cvičit cvičit cvičit.. jóga, prkno, a další..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
20.2.20 08:33

Cvičit panevni dno, orientální tanec, výtah. A jak se píše výše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 08:35

Takže pomůcky nekupovat a cvičit bez nich? Je teda normální, že i ženy, které nedosáhnou orgasmus pouze z pohl. styku, mužův penis cítí? Já orgasmu dosáhnu, ale manžel mě dráždí i jinak nebo se u toho hladím sama. Chtěla bych ho ale více cítit uvnitř, protože si říkám, jestli něco cítí vůbec on, když ne já.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.20 08:36
@david85lbc píše:
Cvičit cvičit cvičit.. jóga, prkno, a další..

Co to je prkno?

• Nahlásit
  • Citovat
9896
20.2.20 08:37
@Anonymní píše:
Takže pomůcky nekupovat a cvičit bez nich? Je teda normální, že i ženy, které nedosáhnou orgasmus pouze z pohl. styku, mužův penis cítí? Já orgasmu dosáhnu, ale manžel mě dráždí i jinak nebo se u toho hladím sama. Chtěla bych ho ale více cítit uvnitř, protože si říkám, jestli něco cítí vůbec on, když ne já.

a před porodem jsi cítila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3469
20.2.20 08:38

zvlhčení

Podle popisu jde spíše o přílišné zvlhčení-vzrušení, potom je opravdu často necítit nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 08:46
@Šáruší píše:
a před porodem jsi cítila?

To bylo před deseti lety, že už si to ani nepamatuji. Ale v určitých polohách, kdy byl moc hluboko, jsem cítila spíš bolest - třeba v misionářské poloze, když jsem měla nohy na ramenech manžela nebo někdy i zezadu. Dnes v těchto polohách necítím bolest nikdy. Dříve jsem to brala tak, že vaginálního orgasmu nedosáhnu a manžel mi to předtím dělal vždy orálně nebo po skončení rukou. Myslela jsem, že se to třeba věkem zlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.20 08:47
@Anonymní píše:
Co to je prkno?

Prkno neboli plank
https://www.google.cz/search?…

Myslím, že je na střed těla. Což bude asi pro tvé účely nejlepší. Najdi si na you tube cviky CORE na střed těla a zkus, to ti jen prospěje celkově. Mě tenhle typ cvičení nebaví, takže já chodím na jógu. Ta je taky super a baví mě.

Jinak si myslím, že je to hlavně problém velkého zvlhčení.
Poslední roky to pozoruji taky, navíc má manžel už problémy s erekcí, takže přímo smrtelná kombinace :zed: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.20 08:49
@Heinich píše:
Podle popisu jde spíše o přílišné zvlhčení-vzrušení, potom je opravdu často necítit nic.

S tím se asi nic moc dělat nedá, ne? Jedině nemít delší předehru a úplně v ní vynechat orální sex, pokud máme potom pokračovat. To je taky dobrý paradox to přílišné zvlhčení nebo vzrušení, pokud to tak opravdu je. Místo toho, aby to působilo pozitivně, tak to takhle utlumí. A člověk by si řekl, že to má být pozitivní a měla bych být ráda, protože jiné ženy jsou suché a ještě musí používat lubrikant. U mě stačí, když se líbáme a už jsem zvlhčená, suchá nejsem nikdy. Tak jestli je to opravdu tím.

• Nahlásit
  • Citovat
3469
20.2.20 09:03
@Anonymní píše:
S tím se asi nic moc dělat nedá, ne? Jedině nemít delší předehru a úplně v ní vynechat orální sex, pokud máme potom pokračovat. To je taky dobrý paradox to přílišné zvlhčení nebo vzrušení, pokud to tak opravdu je. Místo toho, aby to působilo pozitivně, tak to takhle utlumí. A člověk by si řekl, že to má být pozitivní a měla bych být ráda, protože jiné ženy jsou suché a ještě musí používat lubrikant. U mě stačí, když se líbáme a už jsem zvlhčená, suchá nejsem nikdy. Tak jestli je to opravdu tím.

Bohužel je to tak. Nevím co poradit, ale u vás je to nejpravděpodobnější příčina. Leda zkusit něco objemnějšího, ruku, či nějaký nástavec? Pokud by tedy chybělo nějaké uspokojení co se týče „pocitu plnosti“..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 09:10
@Heinich píše:
Bohužel je to tak. Nevím co poradit, ale u vás je to nejpravděpodobnější příčina. Leda zkusit něco objemnějšího, ruku, či nějaký nástavec? Pokud by tedy chybělo nějaké uspokojení co se týče „pocitu plnosti“..

Žádné pomůcky nechci, nevzrušuje mě to. Je fakt, že když mi to manžel dělá místo penisu zezadu prsty, asi dvěma, ani nevím, tak ty prsty tam cítím víc než penis. Ještě zkusím i ty cviky, kdyby náhodou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.20 09:35

Ahoj, ja mám po třech porodech podobný problém. Manžela jsem se ptala a ten říkal, že jemu to jiné nepřijde. Přišla jsem na to, že když spolu spíme každý den, tak třeba ten čtvrtý den ho cítím jako dříve :D. Taky se mi líbí, když mě u toho tlačí prsty u vstupu do vagíny směrem k hrázi, je to tam citlivé a mám větší pocit plnosti. Taky jsem začala hodně cvičit pánevní dno a po pravidelném cvičení je to taky mnohem lepší. Nebo po mém orgasmu, při druhém kole. Prostě, když je více prokrvená. Pokud máme rychlovku jednou za dva dny, tak mám stejné pocity, jako ty. Ale nevzdávám to. :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.20 09:44
@Anonymní píše:
Ahoj, ja mám po třech porodech podobný problém. Manžela jsem se ptala a ten říkal, že jemu to jiné nepřijde. Přišla jsem na to, že když spolu spíme každý den, tak třeba ten čtvrtý den ho cítím jako dříve :D. Taky se mi líbí, když mě u toho tlačí prsty u vstupu do vagíny směrem k hrázi, je to tam citlivé a mám větší pocit plnosti. Taky jsem začala hodně cvičit pánevní dno a po pravidelném cvičení je to taky mnohem lepší. Nebo po mém orgasmu, při druhém kole. Prostě, když je více prokrvená. Pokud máme rychlovku jednou za dva dny, tak mám stejné pocity, jako ty. Ale nevzdávám to. :D

Já to tak mám, když to děláme dlouho s delší předehrou. Musíme to asi někdy zkusit rovnou jen po pár polibcích, jenže to mám zase pocit, že se mi ještě nechce a nejsem dostatečně vzrušená. Takže penis sice třeba cítit budu, ale jinak to bude asi o ničem.

• Nahlásit
  • Citovat
4530
20.2.20 09:48
@Anonymní píše:
Co to je prkno?

Soustřeď se na pánevní dno. A nedělejte orál, ty zbytky slin můžou mít negativní vliv také.
Prkno je na posílení celého těla, to není až tak podstatné ve tvém případě.
A asi bych si vlastním rukou ověřila citlivost v místech, kde říkáš, že nic necítíš. Jestli tam vůbec citlivost máš - protože pak by to byla neurologická záležitost, což nevím, jak řešit. Absenci nebo necitlivost nervů nejspíš přes neurologa.

Nervy v pánevní oblasti jsou napojené na konkrétní obratle - něco si vygoogli, pokud by se tě to týkalo. Musela bys rehabilitovat na tuto oblast, je to asi na hlubší bádání, kdyby to byl tvůj případ. To ti nikdo neporadí, musíš si to vyzkoumat systémem pokus omyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama