Reklama

Necitim roztahovanie maternice 12 tyzden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Didinda1991
Stálice 54 příspěvků 11.12.17 11:02
Necitim roztahovanie maternice 12 tyzden

Ahoj baby. Od zaciatku tehu som necitila nic v podbrusku ziadne PMS, krce, natahovanie, tlaky. Uz som v 12 tyzdni a stale nic…jedine vcera mierne pichanie a jedna zena ma nastrasila ze by som to mala citit :( Som provorodicka ani brucho nemam este…je tu nejaka babulka ktora tiez necitila nic take? :srdce:

Dakujem pekne baby.

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4618 příspěvků 11.12.17 11:04

Urcite se nic nedeje, 12tt je jeste malo :). Vsak ono to prijde a jeste si to uzijes :hug:

Flyingfrog
Extra třída :D 12098 příspěvků 11.12.17 11:06

@Didinda1991 Tohle je u každého jiné. Já v prvním těhotenství necítila nic. Neměla jsem ani žádné příznaky.
Známá neměla skoro žádné břicho do porodu. :-)

iwa83
Kelišová 6319 příspěvků 11.12.17 11:07

@Didinda1991 ja jsem.nic z popisovaneho necitila cele tehotenstvi. Vse bylo ok

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1567 příspěvků 3 inzeráty 11.12.17 11:12

Necítila jsem nic z toho co píšeš ani jedno těhotenství a kluci jsou v pohodě :nevim: Paní vás vystrašila úplně zbytečně. Nechápu, jak přišla na to, že každá musí cítit nějaké tlaky nebo křeče :roll: Nemusí. Ve mě, kdyby se dítě občas nepohlo, tak ani nevím, že jsem těhotná :lol:

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 11.12.17 11:26

Nemusíš cítit nic a buď ráda, že tě to nebolí nění to nic příjemného, když sem byla těhotná s prvním prckem tak sem tak trpěla křečami a píchámím v podbřišku, že sem stím lozila po doktorech až na chirurgii, nakonec mi gyndař potvrdil těhotenství, že sem tam nešla hned :think: to už bylo jasné. někdo to cítí někdo né, to co ti řekla není pravda… a neboj bříško poroste v třetím měsíci je brzo i na pohyby máš ještě čas pokud jsi prvorodička tak pohyby ucítíš až tak 19-20 týden. :hug:

Popokatepetla
Závislačka 3060 příspěvků 11.12.17 12:15

@Didinda1991 o těhotenství jsem (kromě bolavých prsou) vůbec nevěděla až do nějakého 19tt, kdy děti začaly kopat. Stejně tak břicho jsem žádné neměla. A to tam ty děti byly dvě :lol:

Didinda1991
Stálice 54 příspěvků 11.12.17 12:21

Dakujem VAM ????

Uživatel je onlineneria55
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 11.12.17 12:29

@Didinda1991 já poprvé píchání vlevo podbrisku, takové táhnutí vazu bych řekla cítila před několika dny, a to jsem 25tt. V tu dobu co popisujes jsem necítila taky vůbec nic, přijde to až bříško poroste, takže okolo 24tt ;)

Kačaba4691
Povídálka 44 příspěvků 11.12.17 12:31

To jsme my holky. Kdyz nas boli bricho, jsme nervozni. Kdyz nic necitime, jsme jeste nervoznejsi :lol: :lol: :lol: :lol:… pokud ti jeste neroste bricho, tak se ti nic neroztahuje prece, ne? Neboj, to prijde, uzivej si hladky prubeh :dance:

lisma
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 11.12.17 13:14

Som druhorodička a tiež nič, ale nestresujem, prvé tehotenstvo som mala rovnaké. Pamätám si, ako som sa tešila, že mi začne rásť bruško a bude na mne vidieť, že čakáme, ale počkala som si až do 20.tt, kedy vyliezol nepatrný hrbolek :mrgreen: Užívaj si, že ťa nič nebolí a udržuj sa vo forme, koniec bude začiatkom leta náročný :-D

Didinda1991
Stálice 54 příspěvků 11.12.17 13:56

Dakujem dievcence. Presne ako pises kacaba hahaha. Tak ste ma ukludnili. Co som v skupine ma modrom koniku kazda ma krce a tlaky v bruchu a ja nic. Vzdy som vynimka :D :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >